Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
18.02.2016

Nowy hotel w Kotlinie Kłodzkiej

Nowy hotel w Kotlinie Kłodzkiej

Hotel Polanica Resort & Spa to najnowszy obiekt na konferencyjnej mapie Kotliny Kłodzkiej. Bogata oferta w połączeniu z niezwykle atrakcyjną okolicą tworzą idealne miejsce do organizacji konferencji i spotkań biznesowych.

Hotel posiada nowoczesne centrum konferencyjne przystosowane do organizacji spotkań dla ponad 350 osób. Organizatorów szkoleń, warsztatów i konferencji wspiera wykwalifikowany zespół, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi poradzić sobie z każdym problemem w każdej sytuacji.

Hotel Polanica Resort & Spa oferuje swoim Gościom 95 komfortowych i nowocześnie wyposażonych pokoi hotelowych, park wodny z pełnowymiarowym basenem i dodatkowymi atrakcjami, wykwintną restaurację, strefę fitness oraz strefę wellness z sauną suchą, łaźnią parową z aromaterapią oraz saunarium. Nieodłącznym elementem hotelu jest bogata strefa SPA, na którą składa się osiem gabinetów,w których wykonywane są zabiegi kosmetyczne oraz rytuały i zabiegi na ciało.

Hotel dysponuje także wielofunkcyjną krytą halą sportową z kortami tenisowymi.Dla fanów sportów zimowych przygotowana została narciarnia i skibus.


INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij