Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.08.2022

Obiekt konferencyjny w województwie kujawsko-pomorskim? Polecamy Gościniec pod Żaglami!

Obiekt konferencyjny w województwie kujawsko-pomorskim? Polecamy Gościniec pod Żaglami!

Jeśli interesują Cię obiekty konferencyjne w województwie kujawsko-pomorskim, to mamy w zanadrzu naprawdę ciekawą propozycję! Ten obszar kraju to nie tylko Toruń i Bydgoszcz, ale też.. Smólnik, a dokładnie Skoki Duże, gdzie znajduje się Gościniec pod Żaglami. Obiekt ten jest nie tylko bohaterem dzisiejszego artykułu, ale też idealnym miejscem na organizację spotkania biznesowego w cichej, spokojnej atmosferze oraz wśród natury.

Warto przy tym podkreślić, że Gościniec pod Żaglami położony jest nad samym brzegiem jednego z najszerszych miejsc Wisły. Mało tego - obiekt bezpośrednio sąsiaduje z Gostyńsko-Włocławskim Parkiem Krajobrazowym, który stwarza doskonałe warunki do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Zapewniamy jednak, że to malownicze usytuowanie jest dopiero początkiem zalet Gościńca. Dowiedz się, co obiekt ten ma w swojej ofercie!


Miejsce na konferencję z dala od zgiełku miasta

Jak już wspomnieliśmy, Gościniec pod Żaglami to idealny wybór dla tych, którzy cenią spokój, ciszę oraz bezpośredni kontakt z naturą. Ale co dokładnie czeka w ofercie tego obiektu? Zanim to zdradzimy, musimy dodać, że Gościniec powstał w 1992 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwija się, świadcząc kompleksowe usługi organizacyjne. Obiekt gwarantuje świetne warunki do organizacji konferencji, szkoleń, jak i spotkań typu garden party. Na gości czeka nowoczesna sala konferencyjna, która jest elegancka, przestronna oraz w pełni wyposażona w wysokiej klasy multimedia.


Gościniec pod Żaglami specjalizuje się również w organizacji eventów w plenerze - dokładnie w malowniczym ogrodzie, który otacza cały obiekt. Niezależnie od tego, jaki event chcesz zorganizować, możesz liczyć na pomoc doświadczonego personelu, który dokłada największych starań, aby każde wydarzenie było dopięte na ostatni guzik. Co ważne, w Gościńcu pod Żaglami mogą się odbyć nie tylko kilkugodzinne spotkania, ale nawet te kilkudniowe, ponieważ poza salą konferencyjną i dużym ogrodem, czeka tam m.in. zaplecze noclegowe.


Obiekt konferencyjny - woj. kujawsko-pomorskie

Gościniec pod Żaglami do dyspozycji gości oddaje komfortowe miejsca noclegowe, które czekają w pokojach 1-, 2- oraz 3-osobowych, a także w pokoju studio. Pomieszczenia zapewniają wygodne warunki do wypoczynku, a z ich okien rozciąga się piękny widok na Wisłę. Oczywiście każdy pokój jest wyposażone w niezbędne meble, sprzęty i udogodnienia.


Czym jednak byłoby spotkanie biznesowe bez odpowiedniej oprawy gastronomicznej? Na szczęście nie musisz sobie tego wyobrażać! Gościniec pod Żaglami oferuje świetną Restaurację, w której serwowane są pożywne śniadania, bardzo smaczne obiady oraz różnorodne napoje. Menu oparte jest raczej na prostych daniach, których bazę stanowią świeże oraz naturalne produkty.


Miejsce na integrację w województwie kujawsko-pomorskim

W obiekcie z powodzeniem mogą się odbyć nie tylko konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe, ale też wszelkie imprezy integracyjne i garden party. Obiekt zapewnia świetne warunki do dobrej zabawy na świeżym powietrzu, nie szczędząc przy tym licznych propozycji na relaks z dala od zgiełku codzienności. Jeśli planujesz się wybrać do Gościńca pod Żaglami, to musisz wiedzieć, że czekają tam na Ciebie m.in. rowery górskie, sprzęt do nordic walking, kajaki oraz rejsy po rzece.


A jeśli jesteś ciekaw, co jeszcze proponuje Gościniec pod Żaglami, to koniecznie zapoznaj się z jego wizytówką!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij