Szybkie wyszukiwanie

Gościniec pod Żaglami

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 1 Liczba sal
 • 0 Największa
  sala konferencyjna:
 • 0 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne nad jeziorem Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Gościniec pod Żaglami do dyspozycji gości oddaje nowoczesną salę konferencyjną, która sprawdza się jako tło szkoleń, warsztatów, wykładów, kongresów czy sympozjów. Pomieszczenie to jest duże, eleganckie oraz odpowiednio wyposażone. Znajduje się w nim profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, szybka sieć Internetu, a także ekran i projektor multimedialny.

W obiekcie z powodzeniem zrealizujesz nie tylko kilkugodzinne spotkania biznesowe, ale i te kilkudniowe, ponieważ znajdują się tam również wygodne pokoje.

Gościniec pod Żaglami umożliwia też organizację eventów w plenerze, w malowniczym i przestronnym ogrodzie wokół obiektu. Podczas wydarzeń możesz liczyć na pomoc doświadczonej obsługi, która z niezwykłą dokładnością dba o to, by każde spotkanie zwieńczone było sukcesem i zadowoleniem wszystkich gości. 

Sala konferencyjna

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---
Światło dzienne
Wi-fi
Klimatyzacja

Opis obiektu

Gościniec pod Żaglami położony został w województwie kujawsko-pomorskim, nad samym brzegiem jednego z najszerszych miejsc Wisły. Miejsce to zachwyci więc miłośników ciszy, spokoju oraz natury.

Obiekt ten powstał w 1992 roku i od tego czasu prężnie się rozwija, świadcząc kompleksowe usługi organizacyjne. Gościniec pod Żaglami  to odpowiednie miejsce na organizację konferencji i szkoleń, a także na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Na gości czekają tam wygodne miejsca noclegowe, smaczne kulinaria, wielofunkcyjna sala biznesowa, a także wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu.

Obiekt ten sąsiaduje z Gostyńsko-Włocławskim Parkiem Krajobrazowym, który zachwyca absolutnie o każdej porze roku. Ponadto, Gościniec pod Żaglami otoczony jest malowniczym ogrodem, w którym to można też zorganizować spotkania typu garden party.


Pokoje

Gościniec pod Żaglami oferuje przytulne zaplecze noclegowe, które składa się z pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, a także z pokoju studio.

Wszystkie te pomieszczenia są stylowo zaaranżowane, komfortowe oraz wyposażone w niezbędne sprzęty i udogodnienia. Z ich okien rozpościera się widok na Wisłę, stwarzając tym samym niemal idealne warunki do wypoczynku. 

Restauracja

W obiekcie mieści się także świetna Restauracja, w której można skosztować pożywnych śniadań, różnorodnych obiadów oraz napojów zimnych i gorących.

Menu restauracji oparte jest na prostych, ale jakże fantastycznych potrawach, które zawsze powstają z wysokiej jakości produktów. Kulinaria te doskonale sprawdzą się podczas przerw na konferencjach czy szkoleniach.

Usługi dodatkowe

Gościniec pod Żaglami to znakomite miejsce na relaks - dotyczy to zarówno klientów prywatnych, jak i gości biznesowych, którzy mogą się tam zintegrować.

Tuż obok Gościńca znajduje się Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy, który sprzyja długim spacerom oraz przejażdżkom rowerowym. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, wybierając np.:

 • rowery górskie,
 • nordic walking,
 • kajaki,
 • rejs po rzece. 

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij