Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.12.2021

Od stycznia Piotr Bubnowski obejmie stanowisko dyrektora hotelu The Bridge Wrocław MGallery

Od stycznia Piotr Bubnowski obejmie stanowisko dyrektora hotelu The Bridge Wrocław MGallery

W pierwszej połowie miesiąca pisaliśmy na naszej stronie, że Stefan Bauer zostanie nowym dyrektorem generalnym Nobu Hotel Warsaw, tym samym rezygnując z funkcji dyrektora hotelu The Bridge Wrocław MGallery ("Stefan Bauer nowym dyrektorem generalnym Hotelu Nobu w Warszawie"). Teraz już wiemy, kto go zastąpi na tym stanowisku - będzie to Piotr Bubnowski.

Pan Piotr z branżą związany jest około 20 lat. Większość tego czasu spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie pracował w różnych hotelach i na różnych stanowiskach. Swoją brytyjską karierę w hotelarstwie zaczynał w roku 2005, kiedy to został conference and events operations managerem w nowo otwartym hotelu Hilton London Tower Bridge. Tam pracował przez 6 lat, by później objąć stanowisko acting F&B managera w Hilton London Canary Wharf.

Swoje doświadczenie zdobywał również w The Trafalgar Hotel - przez pierwsze 3 lata jako F&B manager, a następnie jako front of house manager. Stanowiska dyrektorskie panu Piotrowi nie są obce, ponieważ już w 2016 roku został dyrektorem operacyjnym Hilton London Paddington. Rok później został dyrektorem operacyjnym Doubletree by Hilton Hotel & Residences Al Barsha w Dubaju, a w 2019 roku dyrektorem generalnym 211-pokojowego Hilton Edinburgh Carlton. 

W Polsce od kwietnia 2020 pełni funkcję zastępcy dyrektora generalnego w hotelu Bristol Warsaw a Luxury Collection i będzie ją pełnił do końca tego roku. Z początkiem stycznia obejmie stanowisko dyrektora generalnego wrocławskiego hotelu The Bridge MGallery

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij