Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.04.2017

Odbierz swój wyjątkowy voucher w Hotelu Łazienki II

Odbierz swój wyjątkowy voucher w Hotelu Łazienki II

W urokliwym Ciechocinku mieści się Hotel Łazienki II, który oferuje nowoczesną, biznesową przestrzeń, pyszne jedzenie, komfortowe noclegi i wiele atrakcyjnych promocji.

Na terenie resortu Łazienki II znajduje się 100 pokoi, które zostały urządzone z myślą i komforcie i wygodzie gości. W obiekcie znaleźć można restaurację, gdzie doświadczeni kucharze przygotowują dania najwyższej jakości.

To doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych, ponieważ Hotel Łazienki II posiada w swojej ofercie 5 przestronnych i wyposażonych w profesjonalny sprzęt sal konferencyjnych.

Dodatkowo na gości zawsze czeka szeroka oferta dodatkowych atrakcji i wiele promocji.

Obecnie goście, którzy zechcą zorganizować wiosenne szkolenie w Hotelu Łazienki II, otrzymają specjalny VOUCHER na biznesową kolację oraz nocleg dla 2 osób w komfortowym pokoju w Pałacu.

W ramach tego wyjątkowego prezentu goście mogą również skorzystać z przyjemnego seansu w saunie fińskiej i delektować się wyśmienitym bufetem śniadaniowym.

Oferta ważna jest tylko do końca maja, więc warto korzystać, póki nie jest za późno!

Szkolenie podczas wiosennych miesięcy w Hotelu Łazienki II będzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij