Szybkie wyszukiwanie
Hotel Poledno

Obiekty konferencyjne Ciechocinek

: znaleziono 21 obiektów

Ze względu na rosnącą popularność Ciechocinka, portal MojeKonferencje.pl sporządził bazę obiektów szkoleniowych, które spełniają wymagania nawet najbardziej wybrednych gości. Podczas realizacji wydarzeń o charakterze zawodowym bardzo ważny jest wybór odpowiedniego miejsca, ponieważ na czas trwania spotkania, staje się ono wizytówką firmy. Współpracując z prezentowanymi na serwisie pozycjami, można być o to spokojnym. Hotele doskonale reprezentują realizatorów, pozostawiając wśród uczestników dobre wrażenie. Dostępne sale konferencyjne mogą być adaptowane w dowolny sposób. Odbyło się w nich wiele imprez okolicznościowych, integracji pracowników oraz ważnych kursów. Wynajmując pomieszczenie szkoleniowe w cenę wliczane jest wypożyczenie sprzętu multimedialnego. Nowoczesne projektory, komputery, czy też głośniki w dużej mierze przyczyniają się do sukcesu prezentacji. Dzięki...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Ciechocinek

 

Obiekty w budowie:

 

Pozostałe sale konferencyjne:

Dom Wczasowy Ametyst

Dom Wczasowy Ametyst

Ciechocinek

Inne

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 3

W miejscowości uzdrowiskowej Ciechocinek słynącej z Tężni Solankowych znajduje Dom Wczasowy Ametyst w którym można ...
 

Dom Zdrojowy

Dom Zdrojowy

Ciechocinek

Pensjonat

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 1

Sale konferencyjne w Domy Zdrojowy w Ciechocinku mogą pomieścić od 60 do 140 osób. Obiekt oferuje pełne wyżywienie, ...
 

Hotel Atlas

Hotel Atlas

Ciechocinek

Hotel ***

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 1

Obiekt oferuje wynajem sali konferencyjnej dla 50 osób wyposażonej w niezbędne narzędzia potrzebne do przeprowadzenia ...
 
 

dodanym efektom nie tylko przyciągają uwagę odbiorców, ale również pomagają w szybkim zapamiętaniu przekazywanych informacji. Prelegenci chwalą również dobrą akustykę, która wpływa na komfort wystąpienia. Ciechocinek to miasto atrakcyjne nie tylko dla zapracowanych biznesmenów, ale również osób pragnących zaczerpnąć chwili oddechu. Po dniu pełnym intensywnej pracy, z łatwością można zrelaksować się przystając przy jednej z licznych fontann. Zaciszna okolica stanowi raj dla miłośników literatury. Siadając na ławce można nie tylko odprężyć się, wsłuchując w relaksujący szum wody, ale także błyskawicznie przenieść do fascynującego świata fikcji. Parki inspirują artystów oraz przedsiębiorców, którzy również potrzebują weny do tworzenia innowacyjnych pomysłów. Ciechocinek to także doskonałe uzdrowisko. Grota solankowa wspiera profilaktykę oraz leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych. Odtwarza ona klimat morski i zapewnia lepsze samopoczucie. Miłośników zabytków zachwyca Dworek Prezydenta RP. Został on odrestaurowany i pieczołowicie odremontowany. Obecnie mieści pamiątki po Prezydencie Ignacym Mościckim a także organizowane są tam wystawy dotyczące działalności pozostałych głów państwa. W hotelach konferencyjnych w Ciechocinku znajdują się znakomite restauracje. Po godzinach spacerów oraz poznawania okolicy, goście liczyć mogą na smakowity obiad. Szefowie kuchni serwują dania kuchni regionalnej oraz europejskiej. Przedsiębiorcy śmiało mogą zaprosić współpracowników zza granicy na pyszny posiłek, by podczas konsumpcji omówić ważne kwestie zawodowe lub nawiązać stosunki nieformalne. Prezentowane obiekty konferencyjne w Ciechocinku zapewniają klientom wszystko, czego tylko potrzebują.

Sale konferencyjne Ciechocinek - FAQ

 

Jakie typy obiektów konferencyjnych można znaleźć w Ciechocinku?

Ciechocinek jest uroczym miastem w województwie kujawsko-pomorskim. W ciągu ostatnich lat zyskuje coraz większą popularność, jeśli chodzi o organizację różnego typu wydarzeń biznesowych i edukacyjnych, jak m.in. konferencje, szkolenia, warsztaty czy prezentacje i pokazy. Obiekty, które się tam znajdują, są zróżnicowane pod względem charakteru i wielkości. Zainteresowani odnajdą tam Hotele, Pałace oraz Butikowe Pensjonaty. W okolicy Ciechocinka można również liczyć na Centra Sportu i Rekreacji, a także na Kompleksy Rozrywkowo-Konferencyjne.

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej w Ciechocinku?

Gdy już zapoznamy się z prezentacjami obiektów zlokalizowanych w Ciechocinku i dokonamy wyboru przestrzeni, która najdokładniej wpisuje się w nasze wymagania, należy dokonać jej rezerwacji. To bardzo prosty i przyjemny proces, którego można dokonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wiadomość mailowa do obsługi obiektu, a drugim wykonanie telefonu. Obie formy kontaktu ułatwia nasza strona, podając dane obiektu w prezentacji.

Czy w Ciechocinku możliwa jest organizacja dużej konferencji?

„Duża konferencja” dla każdego będzie oznaczała inną liczbę uczestników – warto więc określenie to doprecyzować. Obiekty w Ciechocinku umożliwiają zarówno organizację niewielkich, kilkunastoosobowych spotkań biznesowych, jak i konferencji na setki osób. Przykładem obiektu, który jest w stanie pomieścić największą liczbę gości, jest Pałac Łazienki II, którego największa z sal jest w stanie pomieścić aż 720 osób. Kolejną „dużą” przestrzenią jest sala Hotelu Villa Park MED & SPA, umożliwiająca zaproszenie nawet 200 osób.

Jakie atrakcje znajdują się w okolicy obiektów konferencyjnych w Ciechocinku?

Ciechocinek jest bardzo atrakcyjnym miejscem, jeśli chodzi o spędzenie wolnego czasu i odpoczynek. Na długiej liście udogodnień zarówno rodziny z dziećmi, jak i przedsiębiorcy oraz biznesmeni z pewnością znajdą coś dla siebie. Poza tym, że obsługa obiektów z pewnością jest w stanie doradzić, gdzie najbardziej warto się udać, my również zaproponujemy kilka ciekawych miejsc. Koniecznie należy zobaczyć Tężnie Solankowe, przepiękny Park Zdrojowy, Zabytkową Warzelnię Soli oraz Grotę Solankową i klimatyczny Teatr Letni. Wszystko to znajduje się w okolicy obiektów konferencyjnych.

Czy obiekty konferencyjne w Ciechocinku dysponują miejscami noclegowymi?

Właściciele wraz z obsługą obiektów konferencyjnych zdają sobie sprawę, że goście Ciechocinka zazwyczaj przyjeżdżają z różnych zakątków kraju, jak i świata. Wyszli więc naprzeciw ich wszelkim potrzebom, umożliwiając komfortowe noclegi. W obiektach znajdują się pokoje o zróżnicowanej liczbie łóżek. By dokładnie dowiedzieć się, jakim zapleczem noclegowym dysponuje konkretny obiekt, warto zapoznać się z jego prezentacją. Poza zdjęciami, skrupulatnie zostały opisane standardy pokoi oraz ich wyposażenie.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij