Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
23.05.2022

Odpocznij w Odpoczni - hotel nad rzeką w Wielkopolsce.

Odpocznij w Odpoczni - hotel nad rzeką w Wielkopolsce.

Jeśli chcielibyście się gdzieś "zaszyć" z dala od codzienności, miejskiego zgiełku i rozmaitych problemów, to chyba lepsze miejsce niż Hotel Odpocznia Resort i Las trudno sobie wymarzyć. Wystarczy spojrzeć na pierwsze z brzegu zdjęcie, żeby przekonać się, że wcześniejsze nasze zdanie nie jest przesadzone. 

Odpocznia znajduje się na terenie Natura 2000, w miejscowości Jaracz w Wielkopolsce. Ma do zaoferowania 42 hektary terenu, na których oprócz prywatnego lasu, znajduje się zaplecze noclegowe, gastronomiczne i eventowe. Goście znajdą tu hotel, Dom Młynarza, Rybakówkę i masę atrakcji (zarówno tych wewnątrz, jak i na zewnątrz). 


Pokoje rozmieszczono na terenie części hotelowej oraz Domu Młynarza. Do wyboru jest kilka wariantów i wielkości pokoi. Łącznie ten hotel w Wielkopolsce oferuje 103 miejsca noclegowe. Jest tu stylowo, funkcjonalnie i przede wszystkim... ustronnie i komfortowo.W Rybakówce z kolei organizowane są różnego rodzaju spotkania biznesowe i przyjęcia okolicznościowe. Zorganizujecie tu biznesowe negocjacje, konferencje, warsztaty, ale również bankiety i niezapomniane imprezy do białego rana.


Do wyboru są 4 przestrzenie: sala konferencyjno-balowa duża, sala prawa, sala lewa i VIP ROOM Rybakówka. Największa z nich pomieści ponad 200 osób. Do tej sali przynależy taras, z którego można podziwiać obłędny widok na zielony Obszar Natura 2000. O przerwy kawowe i oprawę cateringową zadba obsługa Restauracji Cztery Pory Lasu. W menu znajdziemy ciekawe pozycje, które są wypadkową kuchni starowielkopolskiej ze smakami znanymi z innych regionów kulinarnego dziedzictwa Polski. Stawia się tu na świeże i naturalne składniki. Odpocznia ma własną produkcję przetworów i kiszonek, których nie może zabraknąć na stołach podczas wspólnego biesiadowania.A co w Hotelu Odpocznia Resort i Las można robić poza odpoczywaniem, pracowaniem, chillowaniem, jedzeniem i spaniem? ;) Można też spędzić czas całkiem aktywnie - w pojedynkę i w grupie. Jeśli szukacie czegoś, co można robić w większym gronie, to dobrze się składa, bo Odpocznia ma całkiem rozbudowaną ofertę team-buildingową. Z atrakcji Odpoczni mogą skorzystać zarówno goście biznesowi, jak i prywatni. Na malowniczym terenie Natura 2000 znajdują się liczne trasy rowerowe i piesze, a także rzeka Flinta, którą można popłynąć kajakami. W pięknych okolicznościach natury można też uprawiać jogę. Warto też odwiedzić profesjonalny klub golfowy, który znajduje się zaledwie 30 minut od Odpoczni. 


Podoba Wam się to miejsce? Nam bardzo :)

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij