Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.06.2022

OLX zatrudnia do swojej kampanii... modelkę i celebrytkę Joannę Krupę!

OLX zatrudnia do swojej kampanii... modelkę i celebrytkę Joannę Krupę!

Modelka, celebrytka i jurorka programu "Top Model" została twarzą najnowszej kampanii OLX, której celem jest promocja noclegów w Polsce jako dobrych miejsc na wakacje i wypoczynek. Kampania wystartowała 26 czerwca, a za jej koncept kreatywny odpowiedzialna jest agencja McCANN. Spoty reklamowe wyprodukowało Lucky Luciano Pictures. 

Joannę Krupę widzimy w malowniczych okolicznościach polskiej przyrody, m.in. nad morzem, na Mazurach czy w górach. Modelka relaksuje się także w jacuzzi. Kampania "Wakacje OLXclusive" promuje kategorię "Noclegi w Polsce" na platformie sprzedażowej OLX.

O tym, że Polska jest pełna urokliwych miejsc, możemy się przekonać dzięki naszym użytkownikom. Na OLX można znaleźć dziesiątki tysięcy noclegów, od Bałtyku po Tatry, od apartamentów z jacuzzi, po uroczą góralską chatkę. Dlatego w tym roku wraz z Joanną Krupą zapraszamy na Wakacje OLXclusive. Robimy to oczywiście w stylu charakterystycznym dla naszej marki – mówi Michał Wiśniewski, menedżer mediów społecznościowych w OLX.

Bardzo się cieszę, że mieliśmy okazję pracować przy tej kampanii z tak kreatywną marką, jaką jest OLX. Ciekawa oferta noclegów zainspirowała nas do wymyślenia idei Wakacji OLXclusive, czyli takich, podczas których każdy będzie mógł odpocząć, otoczony miłą i kameralną atmosferą, przedstawionych w naszej kampanii realistycznie, ale z przymrużeniem oka. Dało nam to – jako agencji – dużo satysfakcji i zabawy w trakcie procesu twórczego – mówi Marcin Sosiński, Co-Managing Director & Executive Creative Director McCANN Poland.

Praca przy tym projekcie pozwoliła nam naprawdę poczuć rodzinny klimat i sprawiła wiele radości! Cieszymy się, że wzięliśmy udział w kampanii, która, mam nadzieję, wprawi wszystkich jej odbiorców w wakacyjny nastrój – mówi Beniamin Onaszkiewicz, producent i partner Lucky Luciano Pictures.

Kampania będzie promowana na mediach społecznościowych marki OLX, m.in. na Facebooku, Instagramie i YouTube. Spotów reklamowych z udziałem Joanny Krupy jest łącznie cztery. 

Warto dodać, że według ogólnopolskich badań Danae przeprowadzonych na zlecenie serwisu OLX, więcej niż co drugi Polak wybierający się w tym roku na wakacje, noclegów będzie szukał samodzielnie. Ciekawe miejsca na nocleg można znaleźć m.in. na stronie OLX. Do najpopularniejszych fraz wpisywanych przez Użytkowników OLX należą m.in.: agroturystyka, domek nad jeziorem, domek letniskowy. W maju najwięcej ofert noclegu udostępniły osoby i firmy z województwa pomorskiej, zachodniopomorskiego, małopolskiego i warmińsko-mazurskiego. Kategorię "Noclegi" w sezonie odwiedza nawet 5,5 mln Użytkowników miesięcznie.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij