Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.10.2017

Pałac Łazienki II w Ciechocinku kusi jesienną ofertą specjalną

Pałac Łazienki II w Ciechocinku kusi jesienną ofertą specjalną

Łazienki II w Ciechocinku to doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego w województwie kujawsko-pomorskim. Obiekt składa się z dwóch budynków - Pałacu objętego opieką konserwatorską i Pensjonatu.

Pałac Łazienki II kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które szukają odpowiedniego miejsca na zorganizowanie konferencji, szkolenia, kongresu czy innego typu eventu. Na jego terenie znajduje się pięć funkcjonalnych i przestronnych sal konferencyjnych i szkoleniowych, które razem pomieszczą nawet 700 osób. Sale są profesjonalnie wyposażone w sprzęt nowej generacji.

Pałac w Ciechocinku oferuje szeroką listę dodatkowych atrakcji oraz liczne rabaty. Z okazji nadejścia jesieni oferuje specjalny pakiet konferencyjny połączony z noclegiem w cenie 115 zł od osoby.

Cena obejmuje wynajem klimatyzowanej sali konferencyjnej, profesjonalny sprzęt do prezentacji (m.in. rzutnik, ekran, flipcharty, nagłośnienie), bezpłatny dostęp do Internetu i przerwę kawową. W cenie wliczony jest również nocleg w Pałacu, bogaty bufet śniadaniowy i bezpłatny monitorowany parking. Goście mogą również korzystać z sauny fińskiej. Jesienną ofertę Pałacu Łazienki II w Ciechocinku wyróżnia również wyjątkowy prezent w postaci ogniska z pieczeniem kiełbasek zupełnie za darmo.

Oferta obowiązuje do 30.11.2017 r.

Oferta dostępna na hasło: jesienne szkolenie.


Więcej informacji:


Sylwia Królak

Specjalista ds. organizacji eventów i konferencji

tel. 530 032 971

e-mail [email protected]


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij