Pałac Sulisław w zaciszu Opolszczyzny!

Pałac Sulisław w zaciszu Opolszczyzny!

Ciągły pośpiech i stres związany z prowadzeniem biznesu, powoduje zgubne skutki dla naszego organizmu. Raz na jakiś czas warto więc odrobinę zwolnić. Zmiana otoczenia ze szklanych wieżowców na naturalne krajobrazy pozwala nabrać dystansu do codziennych problemów oraz odbudować siły przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi.

Wyjazd służbowy dobrze jest wzbogacić o elementy rekreacyjne, a szkolenie dla pracowników zorganizować w miejscu umożliwiającym komfortowy wypoczynek. Wśród malowniczych krajobrazów Opolszczyzny umiejscowiony jest 5-gwiazdkowy hotel, Pałac Sulisław, który zapewnia doskonałe warunki zarówno do pracy oraz odpoczynku.

Budynek wyróżnia się białą, piękną fasadą w charakterystycznym, zamkowym stylu. Obiekt zlokalizowany jest w zaciszu Opolszczyzny, niedaleko Wrocławia. Otacza go malowniczy las i zabytkowy park. Bujna przyroda umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego. Piękne krajobrazy zapraszają na piesze i rowerowe wycieczki, a na terenach zielonych wokół obiektu można zaplanować imprezę plenerową.

Pałac Sulisław jest pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem w regionie, dzięki czemu gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, która opiera się na wiedzy oraz doświadczeniu, które obsługa zbierała latami.


Nocleg zapewniony jest w 5-gwiazdkowym Pałacu Sulisław lub w budynkach dawnego folwarku, który dziś spełnia standard obiektów 3-gwiazdkowych. Eleganckie wnętrza wyposażone są w zabytkowe, drewniane meble o precyzyjnych wykończeniach. Jasne kolory oraz klimatyczne oświetlenie tworzą w pokojach prawdziwie królewską atmosferę, a jednocześnie pozwalają poczuć ciepło domowego ogniska.

Do wyboru są pokoje 1-, 2-, 3-osobowe lub perełka obiektu, czyli apartament Bhandariego. Goście mogą w wolnych chwilach udać się do SPA, gdzie prowadzone są profesjonalne zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne. Na miłośników sportu czeka również siłownia oraz basen.


Posiłki podawane są w Restauracji Graf. Gustownie urządzone wnętrza idealnie podkreślają smak każdego dania. W menu można znaleźć specjały kuchni regionalnej, które przygotowuje, nie kto inny, jak mistrzyni regionu Śląska Opolskiego. Goście szczególnie cenią sobie smak prawdziwego chleba na zakwasie, miodów z tutejszej pasieki, tradycyjnych wędlin czy naturalnych konfitur z owoców pochodzących z przypałacowego sadu.

Co ciekawe, Restauracja Graf łączy smaku kuchni indyjskiej i polskiej, w taki sposób, aby podkreślić ich największe walory. W pięknych wnętrzach lokalu nie tylko przyjemnie spędza się czas, ale także z powodzeniem organizuje przyjęcia okolicznościowe.


W Pałacu Sulisław praca i odpoczynek idą ze sobą w parze. Można tutaj zorganizować spotkanie biznesowe na wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i technicznym. Przez lata obiekt realizował liczne szkolenia, imprezy integracyjne, konferencje, pokazy, przyjęcia koktajlowe, bankiety oraz wigilie firmowe.

Do dyspozycji oddano 10 sal konferencyjnych. Największa z nich, czyli Sala Kongresowa może pomieścić 360 osób. Posiada wydzieloną scenę dla mówcy oraz dodatkową antresolę. Jej charakterystycznym elementami są: połyskliwa posadzka w stylu "szachownicy" oraz kryształowe żyrandole. 


Przestrzenie biznesowe rozlokowane są w części pałacowej i folwarcznej, co zapewnia swobodę poruszania się podczas trwających przedsięwzięć. Sale konferencyjne zachwycają swoim pałacowym wystrojem. Na specjalne wyróżnienie zasługuje Sala Arkady dla 120 osób, którą zdobi ceglane sklepienie. To doskonałe miejsce na klimatyczną kolację lub uroczysty obiad z kontrahentami.

Nie brakuje również mniejszych salek przeznaczonych na kameralne spotkania, szkolenia i warsztaty. Na gości czeka wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do szybkiego internetu w całym obiekcie.

Oryginalny pomysł na stworzenie miejsca w duchu dawnych czasów stał się wielkim sukcesem, dzięki połączeniu zaangażowania obsługi oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Stylizowane pokoje wraz z profesjonalnym zapleczem rekreacyjnym pozwalają wypocząć. Natomiast w pełni wyposażone sale konferencyjne stanowią idealne tło dla wydarzeń biznesowych. Całość dopełnia niebanalna oferta gastronomiczna oparta na daniach regionalnych wzbogaconych o akcenty indyjskie. Pałac Sulisław to zdecydowanie miejsce jedyne w swoim rodzaju. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz