Pałac Żelechów SPA & Wellness - hotel SPA na konferencję pod Warszawą

Pałac Żelechów SPA & Wellness - hotel SPA na konferencję pod Warszawą

Pałac Żelechów SPA & Wellness to wyjątkowe miejsce, znajdujące się niedaleko Warszawy. Przenosi ono goście w pewnego rodzaju podróż w czasie, stanowiąc przestrzeń, w której współgra harmonia dawnych czasów z nowoczesnym luksusem. Kameralna aura, którą oddycha się w obiekcie, oraz niepowtarzalny klimat, tworzą rama dla prawdziwie wyjątkowych doświadczeń.

Wnętrza oddają hołd swoim korzeniom, jednocześnie oferując pełen komfort współczesnego życia. To właśnie tu architektura i design spotykają się w pełnym zrozumieniu, tworząc niesamowite połączenie, które zachwyca i inspiruje. Podkreślenia wymaga jednak fakt, iż obiekt sprzyja nie tylko wypoczynkowi, ale też organizacji różnorodnych wydarzeń - od konferencji i szkoleń, przez bankiety, aż po niezapomniane spotkania integracyjne.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie tego pałacu, reprezentującego piękne pałace, dwory i zamki na spotkanie biznesowe. Koniecznie zostań z nami i dowiedz się więcej! Zachęcamy do lektury.


Eleganckie sale konferencyjne pod Warszawą

Infrastruktura Pałacu Żelechów zapewnia nie tylko komfortowe otoczenie dla spotkań, ale też daje możliwość realizacji różnorodnych wydarzeń biznesowych. Od konferencji i kongresów, przez szkolenia i bankiety, aż po wystawy i koncerty – to miejsce z dumą wita różnorodność potrzeb. Każde wydarzenie jest podniesione na perfekcyjny poziom, gwarantujący fachową organizację. Wnętrza pałacu skrywają 19 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które stanowią prawdziwe perełki. Wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, te przestronne pomieszczenia o powierzchni od 24 do imponujących 1000 metrów kwadratowych, stwarzają idealne warunki do tworzenia efektywnych przestrzeni biznesowych.


Goście mogą liczyć dokładnie na 1600 m2 powierzchni eventowej, w tym na klimatyczną salę bankietową i 19 wspomnianych wcześniej sal konferencyjnych. Dla obsługi obiektu indywidualność jest kluczem, dlatego każdą salę konferencyjną można dostosować do potrzeb organizatorów spotkań dzięki innowacyjnemu systemowi rozsuwanych ścian. Dodatkowe możliwości daje podziemna sala Pałacu. Tam, na powierzchni 290 metrów kwadratowych, mogą się odbyć wieczorne spotkania, kolacje i bankiety. 


Wyjątkowy pałac na konferencję pod Warszawą

W Pałacu Żelechów znajdziesz 119 urokliwych pokoi, które razem mogą pomieścić aż 260 osób. Każdy z tych pokoi jest naprawdę wyjątkowy. Mają różne kolory, elementy dekoracyjne i swój własny niepowtarzalny nastrój. Każdy pokój ma coś charakterystycznego, czego nie znajdziesz w innych pokojach. To, co je wyróżnia, to subtelne nawiązanie do stylu klasycystycznego, które przypomina o dawnych czasach Pałacu sięgających aż XVIII wieku. Wnętrza pałacu zdecydowanie zapewniają odpowiednie warunki do wypoczynku po wymagających spotkaniach biznesowych i imprezach firmowych.


W Pałacu Żelechów SPA & Wellness możesz cieszyć się smakami tradycyjnej polskiej kuchni, które przekazują ducha przeszłości. Receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie, zostały delikatnie unowocześnione, zachowując jednak nutę historii. Smaki wyrafinowanych dań to jakby małe opowieści, a ich aromaty mogą przemawiać do zmysłów. W cieplejszych miesiącach Pałac Żelechów SPA & Wellness zmienia się i dostarcza nowych przyjemności. Wiosną i latem oferuje bogactwo grillowych smaków, które zachęcają miłośników spotkań na świeżym powietrzu. To okazja dla tych, którzy cenią soczyste przyjemności prosto z ogniska. W menu obiektu znajdziesz też wyjątkowe specjały, w których świeże ryby odgrywają główną rolę. 


W Pałacu Żelechów czeka na gości zróżnicowana oferta usług dodatkowych. Oprócz organizacji spotkań biznesowych, można skorzystać z kompleksu basenów wewnętrznych oraz zewnętrznego basenu o temperaturze 32°C. Strefa Spa to ukryty skarb pałacowych wnętrz, gdzie przygotowano innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne oparte na ekskluzywnych kosmetykach. Wyjątkowa przestrzeń składa się z 16 gabinetów. Dodatkową atrakcją jest także pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników, według sprawdzonych receptur uznanych piwowarów.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz