Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.08.2021

PGE Narodowy – połączenie sportu i biznesu!

PGE Narodowy – połączenie sportu i biznesu!

PGE Narodowy kojarzy się przede wszystkim z organizacją zawodów sportowych oraz ogromnymi emocjami wynikającymi z konkurowania ze sobą najlepszych sportowców na świcie. Na trybunach nie raz kibicowano do utraty tchu, wylewano łzy po porażkach lub wznoszono okrzyki radości po zwycięstwach. Stadion nie jest jednak tylko miejscem, gdzie rozwijają się sportowe ambicje, ale także miejscem spotkań, w tym również spotkań biznesowych.

Znajdujący się w centrum Warszawy, PGE Narodowy to jedna z najbardziej nowoczesnych aren w Europie. Już w chwili swego powstawania miała za cel osiągnąć wielofunkcyjność pod wieloma względami, także tymi mniej oczywistymi, jak chociażby spełniać rolę obiektu biznesowego. Cel ten został osiągnięty i obecnie jest to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod względem organizacji zebrań, narad, negocjacji, szkoleń i konferencji.

Spotkania te często przyciągają miłośników sportu, lecz nie tylko i arena od wielu lat gości osoby z najróżniejszych branż. Obiekt łączy polskie tradycje z światowymi trendami, dzięki czemu posiada charakter międzynarodowy. Wokół PGE Narodowy skupione są największe marki o ugruntowanej pozycji rynkowej, które dzięki nowoczesnej ofercie obiektu mogą rozwijać swój potencjał bez żadnych ograniczeń.


Co więcej, wychodząc naprzeciw współczesnej branży spotkań, wprowadzono organizację wydarzeń hybrydowych. Łączą one fizyczną obecność uczestników z pracą zdalną. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym, umożliwiając uczestnictwo w spotkaniach osobom nie tylko z różnych miast, ale także różnych zakątków świata. Wykorzystanie profesjonalnej technologii daje gwarancje wysokiej jakości trwających wydarzeń, więc można zapomnieć o problemach z połączeniem czy złej jakości dźwięku i obrazu.

PGE Narodowy oferuje aż 50 000 m2 powierzchni biznesowej, co czyni go największym centrum kongresowym w Warszawie oraz poważnym graczem na polskim rynku eventowym. Do dyspozycji oddano ponad 80 pomieszczeń przeznaczonych na organizację szkoleń, konferencji, zebrań oraz imprez firmowych. W ciągu roku na PGE Narodowy odbywa się średnio 250 wydarzeń B2B, co najlepiej świadczy o atrakcyjności oferowanych usług.


Największą zaletą obiektu jest jego wielofunkcyjność. W pełni mobilne sale, ogromna przestrzeń do dyspozycji oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne sprawiają, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Centrum konferencyjne jest w stanie pomieścić blisko 2000 gości w tym samym czasie. Ponadto do dyspozycji oddano Biznes Klub o powierzchni wynoszącej 3200 m2, w którym można zorganizować wydarzenia dla 1000 osób.

Z kolei na uczestników bardziej kameralnych spotkań czekają 62 loże biznesowe o reprezentacyjnym charakterze. Loże sprawdzają się idealnie podczas prowadzenia negocjacji, rozmów rekrutacyjnych, zebrań członków zarządu oraz prezentacji nowych produktów. Możliwe jest wynajęcie loży na cały dzień o dowolnej porze i w każdy dzień roku, w tym w weekendy. Stanowi to odpowiedź na zmieniający się model pracy, w której mobilność i elektryczność stanowią postawę wszelkich działań.

Wyjątkowo atrakcyjny jest wynajem loży podczas trwających wydarzeń, takich jak mecze piłki nożnej polskiej reprezentacji czy koncerty światowych gwiazd muzyki. Na zmotoryzowanych czeka oczywiście duży parking podziemny. Zależnie od potrzeb i upodobań, można przygotować lunch, catering lub uroczystą kolację dla gości. Można również urozmaicić spotkanie biznesowe, organizując po jego zakończeniu zwiedzanie stadionu.  POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij