Inne

PGE Narodowy

al. Księcia J. Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa,
mazowieckie
Zobacz na mapie
27
Liczba sal
2000
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Powierzchnie PGE Narodowego

PGE Narodowy jako największe centrum konferencyjno-kongresowe w Warszawie jest magnesem dla przedsiębiorców. Organizatorom konferencji, targów i spotkań biznesowych, oferuje inne możliwości niż hotele i typowe centra kongresowe. Jego przewagą jest wielofunkcyjność. Na potrzeby wydarzeń biznesowych udostępniane jest Centrum Konferencyjne, które jest w stanie pomieścić 2 000 gości oraz Biznes Klub z Galerią o powierzchniach 3 200 m2, w których można zorganizować wydarzenia dla 1 000 osób w ustawieniu teatralnym.  Na organizatorów kameralnych spotkań biznesowych czekają 62 loże oraz liczne przestrzenie niestandardowe.

Najem długoterminowy pozwala zamienić lożę VIP w niecodzienną przestrzeń dla firmy. Umożliwia dowolną aranżację oraz organizację spotkań biznesowych, zebrań kadry zarządzającej, prezentacji nowych produktów czy kolacji biznesowej. Ten typ wynajmu zapewnia dostęp do loży zarówno podczas wydarzeń całostadionowych, jak i na co dzień – 365 dni w roku – 24 godziny na dobę.

Wynajem okolicznościowy lóż VIP zapewnia komfortową przestrzeń spędzania czasu podczas organizowanych  na PGE Narodowym dużych wydarzeń całostadionowych,  takich jak mecze piłki nożnej, koncerty, czy zawody sportowe.

Zobacz OFERTĘ KONFERENCYJNĄ.

Zobacz USTAWIENIA W SALACH.

PGE Narodowy - Opis obiektu

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie. Jest największym stadionem w Polsce i jako jedyny w tej części Europy posiada najwyższą klasę rozgrywkową „UEFA Elite Stadiums”. 

PGE Narodowy to poza sportem i rozrywką miejsce idealne również dla biznesu, gdzie wzorem największych aren w Europie skupione są najsilniejsze marki o ugruntowanej pozycji rynkowej. Dzięki zaangażowaniu PGE Narodowego, jego Partnerzy stale rozwijają swój potencjał.

PGE Narodowy w liczbach:

  • 50 000 m2 – Powierzchnia biznesowa PGE Narodowego
  • 84 – Pomieszczeń biznesowych
  • 250 – Średnia roczna liczba wydarzeń B2B


Należy także dodać, że obiekt ten doskonale poradził sobie z nowymi wyzwaniami, które stanęły przed szeroko pojętą branżą MICE. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnej branży spotkań, PGE Narodowy proponuje wydarzenia hybrydowe. Łączą one w sobie fizyczną obecność ze zdalnym kontaktem - a wszystko to w czasie rzeczywistym i z możliwością żywej dyskusji. To doskonała odpowiedź na liczne pytania o przyszłość konferencji, szkoleń i innych przedsięwzięć biznesowych.

#przejdźnahybrydę
PGE Narodowy - Usługi dodatkowe

Do dyspozycji gości jest:

  • szybki internet Wi-Fi
  • duży parking podziemny
  • catering
  • usługi techniczne
  • możliwość zorganizowania wycieczki po stadionie na zakończenie konferencji

PGE Narodowy - Lokalizacja
Odległość od lotniska:13km
Opinie
5.00
3 opinie

Byłaś/eś w obiekcie PGE Narodowy ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Takiej lokalizacji jak PGE Narodowy nie trzeba nikomu chyba polecać, ale jednak chciałem się podzielić swoim zadowoleniem :) Mieliśmy tutaj do wyboru multum sal konferencyjnych, ale finalnie skorzystaliśmy z Sali Amsterdam. Wszystko było ekstra przygotowane, otrzymaliśmy też niezbędną pomoc od pracowników obiektu. Catering był na najwyższym poziomie, jak przystało na obiekt tej klasy. Zdecydowanie polecam.

5

Zgadzam się przedmówczynią. Czuć tu klasę! Pozdr.

5

Piękne miejsce, z którego możemy być dumni :) W lipcu byłam na koncercie zespołu AC/DC, a w październiku na organizowanej tutaj konferencji. Obiekt dostosowany do każdej okazji i każdego wydarzenia. Możemy być dumni ze swojego "Narodowego" :)

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

Mogą Cię zainteresować

Promocyjny sezon wakacyjny na PGE Narodowym
Promocyjny sezon wakacyjny na PGE Narodowym

PGE Narodowy to fantastyczne miejsce na organizację konferencji - zwłaszcza teraz, w okresie letnim, kiedy przygotowano specjalną ofertę cenową! Dowiedz się więcej.

PGE Narodowy – połączenie sportu i biznesu!
PGE Narodowy – połączenie sportu i biznesu!

PGE Narodowy to nie tylko miejsce intensywnych rozgrywek sportowych, ale także nowoczesna przestrzeń biznesowa, która wyróżnia się międzynarodowym standardem. Na uczestników czeka centrum konferencyjno-kongresowe o powierzchni aż 50 000 m2 oraz loże dla VIP’ów dostosowane do kameralnych spotkań. Co więcej stadion oferuje organizację wydarzeń hybrydowych, łącząc fizyczną obecność z kontaktem zdalnym. 

PGE Narodowy, czyli jak zorganizować bezpieczne spotkanie biznesowe w dobie pandemii koronawirusa. #przejdźnahybrydę
PGE Narodowy, czyli jak zorganizować bezpieczne spotkanie biznesowe w dobie pandemii koronawirusa. #przejdźnahybrydę

Pandemia koronawirusa postawiła przed branżą MICE ogromne wyzwania. Warto sprawdzić, jak radzi sobie z nimi lider spotkań, PGE Narodowy. Innowacyjne rozwiązania, które proponuje, mogą zostać z nami na długie lata.

Bezpieczny biznes z PGE Narodowym
Bezpieczny biznes z PGE Narodowym

PGE Narodowy znów działa i czeka na swoich gości. W trosce o bezpieczeństwo uczestników wszystkich eventów obiekt przestrzega wytycznych i utrzymuje standardy higieny. Sprawdź, jakie możliwości skrywa ten warszawski stadion!

Przeżyj najciekawsze wydarzenia 2020r. w prywatnej loży VIP na PGE Narodowym!
Przeżyj najciekawsze wydarzenia 2020r. w prywatnej loży VIP na PGE Narodowym!

PGE Narodowy to jedna z najbardziej luksusowych aren wielofunkcyjnych w Europie. Jest największym stadionem w Polsce i jako jedyny w tej części Europy posiada elitarną klasę rozgrywkową „UEFA Elite Stadiums". Ten obiekt jest nie tylko ekskluzywny, dostojny i efektowny, ma swoją niebywałą historię, ale przede wszystkim wywołuje wielkie, pozytywne emocje, jakich nie można doświadczyć nigdzie indziej.

Kibicuj naszym podczas trzech meczów z loży VIP, strefy GOLD lub strefy SILVER
Kibicuj naszym podczas trzech meczów z loży VIP, strefy GOLD lub strefy SILVER

Chcesz być świadkiem emocjonujących wydarzeń podczas trzech meczów polskiej reprezentacji? PGE Narodowy wychodzi z ofertą naprzeciw potrzebom fanów piłki nożnej i oferuje kupno pakietu "Trzy mecze reprezentacji", które umożliwiają oglądanie eliminacji do Euro 2020 ze specjalnych stref.

Jesień pełna piłkarskich emocji na PGE Narodowym!
Jesień pełna piłkarskich emocji na PGE Narodowym!

Zapowiada się prawdziwie gorąca jesień na PGE Narodowym! Przed nami dwa piłkarskie starcia, na których nie może Cię zabraknąć.Dlatego już dziś wynajmij Lożę VIP dla swojej firmy na najbliższe mecze Reprezentacji Narodowej:     &nbs...

Roztańczony PGE Narodowy
Roztańczony PGE Narodowy

Wynajmij własną roztańczoną LOŻĘ VIP w cenie 600 PLN netto od osoby!

Loże VIP na PGE Narodowym!
Loże VIP na PGE Narodowym!

W dniach 14 - 15 maja na Stadionie PGE Narodowy odbędą się dwie spektakularne imprezy, na których wszystkich fanów tego sportu nie powinno zabraknąć.

Bądź VIP na PGE Narodowym!
Bądź VIP na PGE Narodowym!

Maj będzie wyjątkowym miesiącem w kalendarium sportowych imprez. Kilka z nich odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym. Najlepsze wrażenia zapewnią sobie osoby, które zdecydują się na oglądanie ich z loży VIP.

Meetings Week 2016 za nami
Meetings Week 2016 za nami

Meetings Week Poland to największe wydarzenie krajowe gromadzące specjalistów zajmujących się na co dzień eventów i wszelkich spotkań o charakterze biznesowym czy zawodowym.

Meetings Week Poland już 14 marca
Meetings Week Poland już 14 marca

Głównym celem Meetings Week Poland (MWP) jest promowanie i profesjonalizacja szeroko rozumianego przemysłu spotkań w Polsce, zaprezentowanie rosnącej skali oraz znaczenia tej dziedziny dla krajowej gospodarki.

Poland Meetings Destination 2016
Poland Meetings Destination 2016

Między 14 a 18 marca odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży MICE w kraju. Podczas Meetings Week Poland 2016 spotkają się specjaliści, którzy dyskutować będą o przyszłości turystyki biznesowej w Polsce

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz