Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.06.2019

Praca i wakacje w samym sercu Mazur - Zalesie Mazury Active SPA

Praca i wakacje w samym sercu Mazur - Zalesie Mazury Active SPA

Pamiętacie ten magiczny czas nowych przygód i wielkiego lenistwa, gdy jako dzieci witaliście lato? W dorosłym życiu mamy znacznie mniej czasu na odpoczynek i dobrą zabawę. Odważnie stawiamy kroki na swojej ścieżce kariery, coraz bardziej zapominając ile radości daje kilka dni wolnego. Jest jednak świetny sposób, aby uczynić swoją pracę ciekawszą. Wystarczy zorganizować krótki wyjazd ze współpracownikami, który nie tylko pozwoli odetchnąć od zgiełku dużych miast, ale także choć na chwilę poczuć się, jak dziecko w czasie wakacji.

Lato trwa w pełni, ciesząc nas wysoką temperaturą i urlopową aurą. W takim okresie najlepiej sprawdzają się wyjazdy służbowe po turystycznych regionach Polski. Pozwala to łączyć pracę z przyjemnością, wykorzystując jednocześnie wszystkie walory wakacji. W najbardziej urokliwym zakątku Warmii i Mazur znajduje się ośrodek konferencyjny Zalesie Mazury Active SPA. Kompleks położony jest niedaleko Olsztyna i ok. 2 godziny jazdy samochodem od Warszawy i Trójmiasta.

Wygodne pokoje gościnne, nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz rozbudowana infrastruktura sportowo-rekreacyjna sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na szkolenie, konferencję lub wyjazd integracyjny. Goście mogą cieszyć się bogactwem warmińsko-mazurskiej przyrody, spokojną atmosferą oraz rześkim powietrzem. Wszystkie te elementy sprawiają, że wyjazd na Mazury staje się czym więcej niż służbowym obowiązkiem.


Do dyspozycji uczestników wyjazdów jest 5 sal konferencyjnych. Zależnie od ustawienia stołów i krzeseł można w nich pomieścić grupy liczące sobie od 10 do nawet 200 osób. Umożliwia to organizację dowolnego rodzaju spotkania biznesowego, a także szkoleń, warsztatów, konferencji, seminariów i bankietów.

Każda sala konferencyjna posiada nowoczesny i niezawodny sprzęt audiowizualny. Goście mogą skorzystać z rzutnika, ekranu, flipchartu, materiałów biurowych oraz systemu nagłośnienia. Wyjątkowym atutem jest niebanalny design pomieszczeń. W salach można dostrzec odniesienia do tradycyjnej, warmińskiej architektury, takie jak belki z naturalnego drewna. 


Dostępne są także dwie sale restauracyjne, w których serwowane są dania w formie bufetu szwedzkiego. Idealnie nadają się podczas przyjęć okolicznościowych i wieczorów tematycznych. Sala bankietowa może obsłużyć ok. 120 osób. Świetnym sposobem na wprowadzenie swobodnej, rodzinnej atmosfery do firmy jest organizacja imprezy w stylu staropolskiej biesiady, wykorzystując Mazurską Chatę dla 150 osób.


W ofercie znajduje się również Mazurskie SPA, które wykorzystuje tradycyjne metody i naturalne składniki, aby prowadzić wysokiej jakości zabiegi leczniczo-upiększające. Klimatyczna architektura łączy ceglane ściany z elementami drewnianymi, co pozwala poczuć prawdziwą jedność z naturą.

W Krainie Relaksu SPA znajdują się m.in.: jacuzzi, sauna fińską, sauna infrared, łaźnia parowo-ziołowa, caldarium, balia chłodząca oraz piaszczysta plaża rekreacyjna. Można skorzystać także z basenu z pięknym widokiem na pobliskie jezioro oraz z doskonale wyposażonej sali fitness.


Zalesie Mazury Active SPA to idealne miejsce na wyjazd rekreacyjny, ale także służbowe spotkanie. Goście mogą efektywnie pracować w nowoczesnych salach konferencyjnych, a później odpoczywać w SPA, basenie lub na świeżym powietrzu. Smaczna kuchnia dopełnia organizację przyjęć i uroczystości, natomiast wygodne pokoje pozwalają wypocząć z dala od zgiełku i hałasu. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij