Praca i zabawa w Hotelu Blue Diamond Active SPA****

Praca i zabawa w Hotelu Blue Diamond Active SPA****

Według pewnego powiedzenia: nie samą pracą człowiek żyje. Coś w tym jest, ponieważ tak samo, jak dbamy o swój rozwój intelektualny, musimy pamiętać o zdrowiu fizycznym oraz psychicznym. Ciągły stres, częste podróże biznesowe oraz trudne do wygrania negocjacje potrafią zmęczyć. Pracujemy o wiele lepiej i efektywnej, kiedy odnajdujemy w tym, co robimy, element zabawy. O tym jak można czerpać przyjemność podczas szkoleń czy konferencji podpowiada Hotel Blue Diamond Active SPA****.

Przyglądając się nowoczesnemu i oryginalnemu budynkowi Hotelu Blue Diamond Active SPA****, już od pierwszej chwili stwierdzimy, że jest to miejsce wyjątkowe. Zaokrąglona konstrukcja z dużymi oknami oraz elementami z czerwonej cegły i metalu odnosi się do współczesnej architektury. Niebieski diament to idealna nazwa dla tego miejsca. Hotel doskonale spełnia rolę reprezentacyjną, a jednocześnie posiada świetną lokalizację, aby organizować w nim szkolenia i konferencje. Zazieleniony teren wokół obiektu zapewnia ciszę i poczucie intymności. Goście mogą w 5 minut dostać się na lotnisko w Jasionce oraz w 10 minut znajdą się w centrum Rzeszowa.


4-gwiazdkowy hotel to doskonały wybór na miejsce spotkań branżowych i firmowych imprez. Zapewnia nie tylko nowoczesną bazę konferencyjną, ale także noclegową, gastronomiczną i co bardzo istotne, relaksacyjną. Każdy z tych elementów dopełnia ofertę w taki sposób, aby zapewnić efektywną pracę, komfortowy wypoczynek i należną rozrywkę. Obiekt często organizuje wydarzenia tematyczne i poszukuje wciąż nowych pomysłów, aby urozmaicić spędzony tutaj czas. Może to być wieczór oddający rejs statkiem lub zabawę niczym z najlepszego klubu na Ibizie.

Ponadto obiekt posiada ekskluzywną strefę SPA & Wellness. Do dyspozycji oddany jest basen z hydromasażem i wbudowanym drink barem, a także kompleks składający się czterech saun, tepidariom i siłowni. Po długich i wyczerpujących rozmowach z kontrahentami można skorzystać z upiększających zabiegów oraz relaksacyjnych masaży w Active SPA.


Nie ma jednak zabawy bez uprzedniej pracy, lecz w Hotelu Blue Diamond Active SPA**** nawet z pozoru trudne rozmowy i wymagające ogromnego przygotowania imprezy, przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Zasługą tego jest rozbudowane zaplecze techniczne oraz doświadczenie, jakie posiada kadra pracownicza. Do dyspozycji oddane zostały trzy klimatyzowane i doskonale nagłośnione sale konferencyjne. Największa z nich przystosowana jest do obsługi 220 osób.

W ofercie znajdują się także małe, kameralne pomieszczenia biznesowe, które idealnie sprawdzają się podczas rozmów kwalifikacyjnych, zebrań i dyskusji. Wielkość pomieszczeń wynosi od 80 do 170 m2, a dzięki systemowi ścian modułowych można je ze sobą łączyć, aby uzyskać aż 250 m2. Ekran i projektor umożliwiają wyświetlanie prezentacji multimedialnych, a flipchart nadaje się do szybkich, odręcznych notatek. Prelegent występujący przed widownią może korzystać z mównicy oraz mikrofonu bezprzewodowego. Wygodę prowadzenia wystąpienia zwiększa także panel, dzięki któremu można swobodnie sterować oświetleniem, zaciemnieniem i temperaturą we wnętrzach

Powinniśmy pamiętać, jak ważnym elementem podczas pokonywania kolejnych szczebli kariery jest nasze otoczenie. Decydując się na wygodę i profesjonalizm, ułatwiamy pracę nie tylko sobie, ale także naszym pracownikom. Warto wybierać miejsca, takie jak Hotel Blue Diamond Active SPA****, dzięki czemu pozbywamy się ewentualnych problemów podczas organizacji wydarzenia biznesowego. Dodatkowo zyskujemy możliwość, aby w pedzie codziennej pracy zaleźć dla siebie chwilę wytchnienia. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską
Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską

Dołącz do warsztatu z Elizą Kozicą-Kamińską w Poznaniu 19 czerwca 2024 i zdobądź wiedzę z zakresu zwiększania konwersji zapytań ofertowych MICE. Rejestracja otwarta!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz