Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.12.2020

Pracuj zdalnie W Krainie Alicji

Pracuj zdalnie W Krainie Alicji

Duża część z nas została "rzucona" na pracę zdalną. Części to odpowiada, a drugiej już nie - wiele bodźców rozpraszających, hałasujące dzieci czy sąsiad za ścianą, który czas pandemii postanowił wykorzystać na remont. Jak więc połączyć pożyteczne z przyjemnym i sprawić, by praca zdalna była bardziej efektywna? 

Coraz więcej obiektów wychodzi ze swoją ofertą na przeciw naszym potrzebom i udostępnia swoje wnętrza jako miejsce do pracy zdalnej czy podróży służbowej. Jednym z takich miejsc jest malowniczo położone Wellness & Spa "W Krainie Alicji" w lubelskim Nałęczowie. 

Swoją ofertę specjalną obiekt kieruje do tych osób, które mogą pracować zdalnie, ale nie muszą być wcale w tym czasie w domu. Oferta ta pozwala połączyć skuteczną pracę z udanym relaksem. 

Pakiet "Praca zdalna" rozpoczyna się już od 219 zł za dobę. Obejmuje m.in. nocleg, zdrowe i wzmacniające posiłki, nieograniczony dostęp do kawy i herbaty, a także wejście do Chaty Solnej na 50-minutowy seans, który pozwoli się zrelaksować po całym dniu pracy. Klimat Chaty Solnej pozwala odbudować i wzmocnić mechanizmy obronne. Dostarcza tyle dobroczynnych pierwiastków do organizmu, co kilkudniowy pobyt nad morzem. 

Dodatkowo goście przebywający W Krainie Alicji mogą bezpłatnie korzystać z szeregu atrakcji, w tym: 

- Krytego BASENU z wieloma atrakcjami wodnymi - grzyb wodny, przeciwprąd, leżanki z hydromasażem, gejzer, wodny masażer barków

- Sali fitness wyposażonej w rowerki, stepery, masażer Rolletic

- Tarasu z możliwością wygodnej pracy  

- Ogrodu - z wieloma miejscami do odpoczynku i ćwiczeń na świeżym powietrzu

- Altany nad wodą

- Łączki do ćwiczeń i odpoczynku na świeżym powietrzu


Bezpłatny jest również parking i dostęp do Internetu.


Za dodatkową opłatą mogą oni skorzystać również z:

  • Ruskiej Bani z w ogrodzie
  • Salonu Relaksu (sauny suchej, jacuzzi)
  • Wypożyczalni rowerów i kijków Nordic Walking
  • Rytuałów i zabiegów Wellness & Spa maki Thalion.

Warto podkreślić, że W Krainie Alicji można skorzystać z tlenoterapii, która jest zalecana szczególnie w czasie wzmożonych zachorowań (grypa, Covid-19, przeziębienie). Lekarze rekomendują ten zabieg jako prewencję lub jako rekonwalescencję po przebytej infekcji.


Obiekt w Nałęczowie sprawdzi się również jako baza noclegowa podczas kilkudniowej podróży służbowej. Pokonując dziennie setki kilometrów, warto zatrzymać się w miejscu oferującym komfortowe pokoje, korzystając przy okazji z basenu i strefy SPA. W razie potrzeby można rozruszać też kości w sali fitness. Wszystko to znajdziecie na miejscu. 

Przy okazji rekomendujemy również zwiedzić sam Nałęczów, który jest jednym z piękniejszych miast wschodniej Polski. To uzdrowiskowe miasteczko skrywa wiele zabytków i miejsc wartych zobaczenia - choćby Park Zdrojowy czy Muzeum Bolesława Prusa i Muzeum Stefana Żeromskiego.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij