Pracuj zdalnie W Krainie Alicji

Pracuj zdalnie W Krainie Alicji

Duża część z nas została "rzucona" na pracę zdalną. Części to odpowiada, a drugiej już nie - wiele bodźców rozpraszających, hałasujące dzieci czy sąsiad za ścianą, który czas pandemii postanowił wykorzystać na remont. Jak więc połączyć pożyteczne z przyjemnym i sprawić, by praca zdalna była bardziej efektywna? 

Coraz więcej obiektów wychodzi ze swoją ofertą na przeciw naszym potrzebom i udostępnia swoje wnętrza jako miejsce do pracy zdalnej czy podróży służbowej. Jednym z takich miejsc jest malowniczo położone Wellness & Spa "W Krainie Alicji" w lubelskim Nałęczowie. 

Swoją ofertę specjalną obiekt kieruje do tych osób, które mogą pracować zdalnie, ale nie muszą być wcale w tym czasie w domu. Oferta ta pozwala połączyć skuteczną pracę z udanym relaksem. 

Pakiet "Praca zdalna" rozpoczyna się już od 219 zł za dobę. Obejmuje m.in. nocleg, zdrowe i wzmacniające posiłki, nieograniczony dostęp do kawy i herbaty, a także wejście do Chaty Solnej na 50-minutowy seans, który pozwoli się zrelaksować po całym dniu pracy. Klimat Chaty Solnej pozwala odbudować i wzmocnić mechanizmy obronne. Dostarcza tyle dobroczynnych pierwiastków do organizmu, co kilkudniowy pobyt nad morzem. 

Dodatkowo goście przebywający W Krainie Alicji mogą bezpłatnie korzystać z szeregu atrakcji, w tym: 

- Krytego BASENU z wieloma atrakcjami wodnymi - grzyb wodny, przeciwprąd, leżanki z hydromasażem, gejzer, wodny masażer barków

- Sali fitness wyposażonej w rowerki, stepery, masażer Rolletic

- Tarasu z możliwością wygodnej pracy  

- Ogrodu - z wieloma miejscami do odpoczynku i ćwiczeń na świeżym powietrzu

- Altany nad wodą

- Łączki do ćwiczeń i odpoczynku na świeżym powietrzu


Bezpłatny jest również parking i dostęp do Internetu.


Za dodatkową opłatą mogą oni skorzystać również z:

  • Ruskiej Bani z w ogrodzie
  • Salonu Relaksu (sauny suchej, jacuzzi)
  • Wypożyczalni rowerów i kijków Nordic Walking
  • Rytuałów i zabiegów Wellness & Spa maki Thalion.

Warto podkreślić, że W Krainie Alicji można skorzystać z tlenoterapii, która jest zalecana szczególnie w czasie wzmożonych zachorowań (grypa, Covid-19, przeziębienie). Lekarze rekomendują ten zabieg jako prewencję lub jako rekonwalescencję po przebytej infekcji.


Obiekt w Nałęczowie sprawdzi się również jako baza noclegowa podczas kilkudniowej podróży służbowej. Pokonując dziennie setki kilometrów, warto zatrzymać się w miejscu oferującym komfortowe pokoje, korzystając przy okazji z basenu i strefy SPA. W razie potrzeby można rozruszać też kości w sali fitness. Wszystko to znajdziecie na miejscu. 

Przy okazji rekomendujemy również zwiedzić sam Nałęczów, który jest jednym z piękniejszych miast wschodniej Polski. To uzdrowiskowe miasteczko skrywa wiele zabytków i miejsc wartych zobaczenia - choćby Park Zdrojowy czy Muzeum Bolesława Prusa i Muzeum Stefana Żeromskiego.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz