Premiera Event Forum na Targach Event 2011

CSR i nowe technologie w służbie eventom to temat przewodni konferencji organizowanej w ramach Event Forum, które odbędzie się pierwszego dnia III Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011. W trakcie wydarzenia eksperci podzielą się wiedzą na temat trendów panujących na rynku eventowym i nowatorskich rozwiązań wykorzystywanych przy organizacji oraz promocji imprez. Targi Event 2011 odbędą się w dniach 5 i 6 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem I Event Forum jest Event Managers Club.

- Dynamika rozwoju rynku eventowego w Polsce determinuje zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przy organizacji wydarzeń. Szeroki wybór nowości produktowych i usługowych przedstawiają właśnie Targi Event. W dwudniowym programie wydarzeń towarzyszących będzie można znaleźć wiele inspirujących szkoleń i konferencji, które są źródłem wiedzy na temat najnowszych tendencji w tym biznesie i skutecznej promocji różnego rodzaju imprez. Idealnym przykładem jest Event Forum organizowane po raz pierwszy na naszych targach, które poświęcone zostanie CSR i nowym technologiom w eventach – mówi Dawid Chłopik, Project Manager w MT Targi, odpowiedzialny za organizację Targów Event.

Z myślą o event managerach

Event Forum pomoże odkryć sposób na przygotowanie oryginalnego eventu, który zostanie zapamiętany i mile wspominany przez pracowników czy klientów firmy. Na spotkaniu omówione zostaną trendy na światowym i polskim rynku eventowym, a eksperci poruszą też zagadnienia związane z social media jako skuteczne narzędzie komunikacji biznesowej. Nie zabraknie również dyskusji na temat społecznej odpowiedzialności biznesu czy coraz bardziej popularnych ekologicznych obiektów. Poza tym, uczestnicy konferencji dowiedzą się, jak można wywołać efekt wow za pomocą multimediów i jak zorganizować ekologiczny i ekonomiczny event on-line.

- Dodatkowo na event managerów, którzy zdecydują się przyjechać do Warszawy dzień przed Targami Event, czyli 4 października, będzie czekać wyjątkowe wydarzenie - II Ogólnopolski Zjazd Event Managerów, który będzie okazją do nawiązania kontaktów, ale również do integracji i dobrej zabawy. W programie nie zabraknie atrakcji muzycznych i tanecznych oraz loterii wizytówkowej z nagrodami – zachęca Monika Krusiewicz, właściciel Event Managers Club.

Wyselekcjonowana grupa odbiorców

Targi Event skupiają osoby ściśle związane z rynkiem eventowym. Wśród nich znajdują się przedstawiciele firm eventowych, agencji reklamowych, PR, a także przedstawiciele samorządów odpowiedzialni za organizację wydarzeń w miastach, gminach i powiatach. Nie zabraknie również organizatorów różnego rodzaju wydarzeń, jak np.: firmowych, sportowych, targowych, politycznych, naukowych, artystycznych czy społecznych. Szeroka oferta wystawców zostanie zaprezentowana w czterech sektorach: rozrywka, bezpieczeństwo i porządek, techniki oraz obiekty eventowe. Dzięki organizowanej równolegle niezależnej imprezie – WorldHotel 2011, uczestnicy Targów Event będą mieli okazję zorientować się również w aktualnej ofercie produktów i rozwiązań dla hotelarstwa, a wystawcy będą mogli zaprezentować swoje produkty i usługi na jeszcze szerszą skalę - również wśród przedstawicieli rynku HoReCa.

- Targi Event to jedyne wydarzenie w Polsce, które dedykowane jest wyłącznie przedstawicielom branży eventowej, dostarczając pomysłów i rozwiązań na uatrakcyjnienie imprez. Tym samym nasze targi to doskonała okazja dla wystawców, by w bezpośredniej rozmowie zainteresować swoimi produktami i usługami szerokie grono odbiorców i nawiązać cenne kontakty biznesowe – dodaje Dawid Chłopik.

Rejestracja on-line

By wziąć udział w Targach Event, należy dokonać rejestracji na stronie www.targievent.pl/rejestracja lub na miejscu. Rejestracja on-line uprawniająca do bezpłatnego wstępu na Targi Event 2011, a także WorldHotel 2011, prowadzona będzie do dnia 3 października do godz. 12.00. Zwiedzający rejestrujący się podczas targów, zobowiązani będą do zakupu biletu w cenie 30 zł za każdy dzień imprezy, który będzie uprawniał również do zwiedzania Targów WorldHotel 2011 i uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących. Na Event Forum można natomiast zapisywać się przez stronę www.targievent.pl, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Wstęp na forum jest odpłatny: 50 zł + VAT dla członków Event Managers Club oraz 100 zł + VAT dla pozostałych uczestników. Tymczasem udział w II Ogólnopolskim Zjeździe Event Managerów jest bezpłatny po dokonaniu zgłoszenia na adres [email protected]. Zjazd rozpocznie się 4 października o godz. 19.30 w klubie „Endorfina” przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

Więcej informacji na temat targów można uzyskać na stronie www.targievent.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz