Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.10.2018

Przy Orzechowej w Krakowie stanie nowy hotel - Metropolo by Golden Tulip

Przy Orzechowej w Krakowie stanie nowy hotel - Metropolo by Golden Tulip

Kraków powiększy swoje zaplecze noclegowe i konferencyjne o nowy hotel. Metropolo by Golden Tulip w Krakowie powstaje przy ulicy Orzechowej i swoją architekturą nawiązywać będzie do globalnej marki Metropolo. Marka ta stawia na ekspansję. Jej misją są pierwsze pozycje wśród globalnych liderów rynku międzynarodowym.

Nowy krakowski hotel to pierwszy obiekt tej marki na naszym polskim rynku. Należy ona do grupy Louvre Hotels. Hotele tej znanej na całym świecie sieci hotelarskiej rozmieszczone są w kilku polskich miastach. Inwestorem Metropolo by Golden Tulip Kraków jest Artur Kozieja, założyciel firmy Europlan. Pan Kozieja decyzje o budowie inwestycji argumentuje silną pozycją brandu na światowym rynku. W podjęciu decyzji pomógł mu również ponad 5-letni pobyt w Chinach i zobaczenie na własne oczy, jak działa biznes hotelarski na wschodzie.

- Jestem przekonany, że krakowski Metropolo by Golden Tulip będzie ważnym miejscem na mapie stolicy Małopolski - podsumowuje Artur Kozieja.Nowy hotel w Krakowie zaoferuje swoim gościom 220 komfortowych pokoi urządzonych w wysokim standardzie i mogących pochwalić się wysokiej jakości wyposażeniem. Na terenie krakowskiego hotelu znajdzie się również strefa SPA i powierzchnia konferencyjna. Sale konferencyjne będą bardzo funkcjonalne, dzięki czemu powinny cieszyć się dużą popularnością pośród małopolskich przedsiębiorców i organizatorów MICE.

„Do, dare, dream”, czyli działaj - odważ się - marz!


W myśl tego hasła ma funkcjonować Metropolo by Golden Tulip w Krakowie. Ta filozofia ma oznaczać, że goście w murach hotelu znajdą dużo więcej niż miejsce do snu i zjedzenia posiłku. Standard hotelu i obsługa mają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Artur Kozieja uważa, że do tej pory brakowało obiektów, które inspirują się chińską filozofią. Chińskie inspiracje widać nie tylko w azjatyckim wystroju art deco, ale również w sposobie, w jakim ma funkcjonować hotel.


Rynek hotelarski w Krakowie jest wymagający, ale inwestor wierzy, że jego nowy hotel będzie odpowiedzią na coraz szybciej rosnące potrzeby gości, a także ukaże zupełnie nową jakość na rynku.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij