Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.04.2019

Przystanek Toruń w podróży!

Przystanek Toruń w podróży!

Turystyka biznesowa jest coraz powszechniejszą praktyką w Polsce. Wiele osób spędza długie tygodnie w podróżach służbowych, które obejmują różne miasta w kraju i za granicą. Jednym w ważniejszych punktów dla biznesu jest Toruń. Powstają tutaj liczne firmy oraz rozwijają się różne odgałęzienia gospodarki. Niezależnie jednak, czy potrzebujemy postoju na jedną noc, czy planujemy spotkanie biznesowe w Toruniu, konieczny jest nam najlepszy przystanek, a konkretnie Przystanek Toruń!

Czym jest Przystanek Toruń? Łatwiej powiedzieć, czym nie jest. Kompleks posiada rozbudowaną ofertę, która dostosowuje się do naszych aktualnych potrzeb. Zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Toruń Miasto. Takie położenie ułatwia podróż nie tylko osobom poruszającym się za pomocą kolei. W okolicy znajdują się różne punkty przesiadkowe i połączenia komunikacji miejskiej. Przystanek Toruń jest miejscem o długiej i ciekawej historii. W stylizowanych wnętrzach można poczuć, jak na przestrzeni lat cały przemysł kolejowy, przechodził przemiany, aby stać się dziś tak ważnym elementem biznesu. Przystanek Toruń jest swoistym hołdem dla wielowiekowej tradycji, czego świadectwo widać w niemal każdym jego zakątku.


Przystanek Toruń to zarówno 3-gwiazdkowy hotel, klimatyczny hostel, jak i wyśmienita restauracja. Łącznie umożliwia zakwaterowanie 130 osób w pokojach o różnej powierzchni i standardzie. Tak rozbudowana i elastyczna oferta sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś, co zaspokoi jego potrzeby i dostosuje się do możliwości budżetowych. W ofercie znajdują się również pokoje dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych. Pozwala to na organizację spotkań pozbawionych wszelkich granic. Pokoje posiadają charakterystyczny design. Nowoczesny wystrój posiada akcenty nawiązujące do motywu podróży. Tworzy to niepowtarzalną atmosferę, która dodaje energii do podejmowania kolejnych działań i rozwoju.


Podróże służbowe nie ograniczają się wyłącznie do noclegu, często są połączone z zaplanowanym spotkaniem z kontrahentem lub współpracownikiem. Prowadzone są negocjacje, zebrania i rozmowy kwalifikacyjne. W tym przypadku Przystanek Toruń udostępnia Salę VIP, dostosowaną do potrzeb prywatnych spotkań. Można wykorzystać Salę Szkoleniową, Salę Mostkową lub Salę Dworcową, które mogą pomieścić od kilkunastu do kilkudziesięciu gości. Świetnie sprawdzają się podczas szkoleń, warsztatów oraz spotkań z członkami swojego zespołu. Nowoczesne przestrzenie biznesowe umożliwiają prowadzenie spokojnych rozmów, a także pozwalają rozwijać się innowacyjnym koncepcjom.


Przystanek Toruń to także miejsce na organizację większych wydarzeń biznesowych, takich jak konferencje, seminaria oraz bankiety. Sala Biesiadna może pomieścić 80 gości. Natomiast Sala Balowa umożliwia obsługę nawet 120 osób w układzie teatralnym. Pomieszczenia Przystanku Toruń są nie tylko funkcjonalne i wygodne w użyciu, ale także bardzo starannie wykończone. Piękne oświetlenie i solidny parkiet umożliwiają organizację efektownych bali i bankietów firmowych. Podczas różnorodnych wydarzeń biznesowych, nie trzeba martwić się o oprawę gastronomiczną. Catering oraz dedykowane menu może zapewnić Restauracja Lokomotywa.


Wielofunkcyjne oraz pięknie urządzone przestrzenie biznesowe dają nieograniczone możliwości organizacyjne. Oferta noclegowa zaspokaja potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i grup konferencyjnych. A wszystko to „ubrane” w ciekawą koncepcję niekończącej się podróży. Przystanek Toruń zdecydowanie robi wrażenie na swoich gościach, pozostawiając pozytywne wspomnienia, które wykraczają poza obowiązkowy wyjazd służbowy. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij