Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.12.2021

Rebranding Holiday Inn Warszawa Józefów i Boże Narodzenie w hotelu pod Warszawą

Rebranding Holiday Inn Warszawa Józefów i Boże Narodzenie w hotelu pod Warszawą

W podwarszawskim Józefowie sporo się dzieje. E-hotelarz poinformował dzisiaj, że hotel Holiday Inn Warszawa Józefów przechodzi rebranding. Zmiana marki nie jest duża, bowiem odbywa się w ramach sieci IHG. Od 6 grudnia hotel pod Warszawą będzie działał pod szyldem Holiday Inn Resort - co ważne - jako pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej, a jako drugi w całej Europie.

Czym rebranding marki hotelu był podyktowany?

Przedstawiciele obiekty mówią, że zmiana szyldu to odpowiedź na rosnące potrzeby gości.

- "Trudny okres pandemiczny jedynie utwierdził nas w przekonaniu, że na te oczekiwania jesteśmy gotowi odpowiedzieć dopasowaną ofertą pod nowym szyldem - Holiday Inn Resort Warszawa, Józefów. W wielu aspektach od dawna spełniamy warunki właściwe dla marki Holiday Inn Resort, chociażby przez unikatową ofertę rekreacyjną, wyjątkową lokalizację oraz stale rosnący standard świadczonych usług, spójnych z misją i wizją firmy" - mówił Rafał Kuczyński, dyrektor generalny obiektu.

Jednym z argumentów za wdrożeniem nowej marki w tym czterogwiazdkowym hotelu pod Warszawą była również dynamicznie rozbudowywana oferta rekreacyjna obiektu. W hotelu znajdziecie masę atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, m.in.: największy w centralnej Polsce park linowy ze 100 atrakcjami, profesjonalne pole do minigolfa, treningowe pole golfowe z driving range i putting green, zaplecze SPA, zespół basenowo-saunowy czy animacje dla dzieci.


Na potwierdzenie tych słów mamy nawet kilka ofert specjalnych:

Święta w hotelu pod Warszawą

Jeśli zastanawiasz się, gdzie spędzić Boże Narodzenie w Warszawie lub na jej obrzeżach, szukasz wyjątkowego miejsca na pobyt z rodziną lub partnerem, śmiało możesz postawić na Holiday Inn Warszawa Józefów (od 3 dni na Holiday Inn Resort Warszawa Józefów ????). Ten podwarszawski hotel przygotował specjalną świąteczną ofertę, która obejmuje m.in.:

 • tradycyjną polską kolację wigilijną
 • wizytę świętego Mikołaja
 • codzienną muzykę na żywo
 • świąteczne mini kino familijne
 • animacje dla dzieci (w tym Magiczny Klaun)
 • świąteczne śniadania i obiadokolacje
 • ognisko z muzyką na żywo
 • świąteczny Turniej Mini Golfa


Zdecyduj, co cenisz w świętach i wybierz pakiet świąteczny, który najbardziej Ci odpowiada. Może to dobra okazja, by po raz pierwszy spędzić święta poza domem? Kto choć raz nie myślał, żeby uciec od przedświątecznych porządków i gotowania, niech pierwszy rzuci kamieniem ????

Przy dobrowolnym okazaniu paszportu covidowego, otrzymasz zniżkę w wysokości 10% na cały pakiet. 

Konferencja pod Warszawą, a może przedświąteczne szkolenie?

No dobra, ale do świąt jeszcze ponad 2 tygodnie, a przed nami koniec roku, zamykanie planów, wykorzystywanie budżetów na spotkania biznesowe itp. Może warto jeszcze w grudniu lub na początku roku zorganizować konferencję lub szkolenie pracownicze, by podsumować bieżący rok i zaplanować strategię na kolejny? Holiday Inn Resort Warszawa Józefów oprócz oferty świątecznej, przygotował również pakiet konferencyjny w cenie 139 zł od osoby, a w nim:

 • wynajem sali konferencyjnej
 • dostępna cały dzień "przerwa kawowa"
 • lunch lub kolacja
 • parking
 • nielimitowany wstęp do Centrum Delphinus
 • preferencyjne stawki na rezerwację pokoi hotelowych


Mimo kolejnej fali koronawirusa, w tym obiekcie można czuć się bezpiecznie i komfortowo. Umożliwiają to duże, przestronne sale konferencyjne, które pozwalają zachować dystans, a także okna z dostępem do świeżego powietrza, specjalne procedury bezpieczeństwa, lokalizacja z dala od miejskich skupisk, a także testy antygenowe na życzenie. 


Warunki promocji: 

 • jest to oferta dla grup od 5 osób
 • dla nowych rezerwacji złożonych po 01.12.2021 r.
 • promocja obowiązuje dla rezerwacji z datą wymeldowania najpóźniej w dniu 08.01.2022 r.
 • podana cena jest kwotą netto.

O wolny termin możesz zapytać bezpośrednio obiekt przez formularz (zielony przycisk SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ po prawej stronie) w wizytówce hotelu Holiday Inn Resort Warszawa Józefów.

Koncerty "Kulturalny Józefów" pod Warszawą

Hotel we współpracy ze Scena Kulturalna organizuje w swoich wnętrzach projekt "Kulturalny Józefów", w ramach którego odbywają się rozmaite koncerty i przedstawienia. W niedzielę 12 grudnia w Józefowie miał odbyć się koncert Kasi Kowalskiej. Niestety z powodu nowych obostrzeń, o których pisaliśmy tutaj: Nowa mutacja wirusa Omikron gamechangerem w pandemii koronawirusa, wydarzenie nie odbędzie się. Co nie zmienia faktu, że warto obserwować profil na Facebooku Holiday Inn Resort Warszawa Józefów i sprawdzać, co ciekawego w najbliższym czasie organizowane jest w obiekcie.

Jak widzicie, oferta tego czterogwiazdkowego hotelu pod Warszawą jest całkiem rozbudowana. Boże Narodzenie w hotelu, przedświąteczne szkolenia w hotelu i ciekawe wydarzenia kulturalne. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij