Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
21.03.2019

Sala konferencyjna Beauty Center Conference & SPA

Sala konferencyjna Beauty Center Conference & SPA

Łódź staje się coraz bardziej znaczącym ośrodkiem biznesowym w Polsce. Powstają nowe firmy i przedsiębiorstwa, a także rozwija się rynek MICE. Powoduje to wzrost zapotrzebowania na funkcjonalne przestrzenie biznesowe na wynajem, w których można przeprowadzić szkolenia lub warsztaty dla pracowników. Organizowanie spotkań z kontrahentami oraz rozmów z współudziałowcami jest podstawą dla rozwoju i dobrego funkcjonowaniu firmy.

Nie można jednak zdecydować się na dowolne miejsce. Odpowiednia lokalizacja staje się bowiem elementem budowania wizerunku całej marki. Przed dokonaniem wyboru musimy więc uwzględnić liczne elementy, takie jak wyposażenie audiowizualne, połączenia komunikacyjne oraz elastyczność oferty. Wysokiej jakości lokalizacja wcale jednak nie musi oznaczać ogromnych kosztów, które mógłby nadwyrężyć budżet firmy. Odpowiedzią na potrzeby klientów biznesowych z okolic Łodzi, jak i całego kraju jest sala konferencyjna Beauty Center Conference & SPA.

Beauty Center Conference & SPA znajduje się w spokojnej i cichej okolicy miejscowości Pabianice, oddalonej nieznacznie od centrum Łodzi. Obiekt łączy w sobie elementy przestrzeni konferencyjnej oraz salonu rekreacyjnego. Zapewnia w ten sposób nie tylko dogodne warunki do pracy, ale także do odpoczynku, regeneracji i odnowy. Wbrew pozorom, rozbudowana oferta SPA świetnie dopełnia zaplecze konferencyjne. Specjalistyczne zabiegi pozbywają się negatywnych skutków stresu i pozwalają zapomnieć o pośpiechu, jaki towarzyszy nam w codziennej pracy.


To, co jednak ma największe znaczenie dla rozwoju biznesu to nowoczesność i funkcjonalność dostępnej przestrzeni. Starannie wykończone, przestronne pomieszczenia pozwalają na długie godziny skupić się na pracy. Beauty Center Conference & SPA jest lokalizacją o wszechstronnym charakterze, w której można zorganizować szkolenia, warsztaty, meetingi, rozmowy kwalifikacyjne czy spotkania biznesowe. Oferta Beauty Center Conference & SPA obejmuje wynajem sali konferencyjnej, która maksymalnie może pomieścić 43 osoby w układzie teatralnym. Decydując się na prostokątne stoły podczas narad czy negocjacji, można przyjąć w niej 21 osób. Świetnym rozwiązaniem podczas szkoleń i warsztatów jest natomiast układ szkolny, który zapewnia 16 miejsc siedzących dla uczestników.

Wnętrze sali konferencyjnej jest eleganckie i dobrze oświetlone. Prelegenci mogą wykorzystać projektor oraz ekran podczas wyświetlania materiałów szkoleniowych i promocyjnych. Swobodny dostęp do internetu sprawia, że goście stale pozostają w kontakcie ze światem. Flipchart oraz telewizor idealnie nadają się podczas prowadzenia tzw. „burzy mózgów” i opracowywania nowych strategii marketingowych. Sala konferencyjna Beauty Center Conference & SPA jest wyposażona w nowoczesny system klimatyzacyjny, co zapewnia komfort i dobre samopoczucie gości niezależnie od pory roku. Cała przestrzeń jest dobrze nagłośniona, dzięki czemu bez przeszkód można w niej wyświetlić film lub webinar.


Podczas planowania oraz realizowania wydarzeń biznesowych, można liczyć na pomoc ze strony doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej Beauty Center Conference & SPA. Dzięki ich wiedzy, a także kreatywnemu podejściu w planowaniu spotkań, goście mogą być pewni, że obiekt zaspokoi wszystkie ich wymagania. Uzupełnieniem oferty jest możliwość przygotowania dedykowanej przerwy kawowej lub lunchowej.

Wybór Beauty Center Conference & SPA na miejsce spotkania biznesowego, szkolenia czy warsztatów jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Sala konferencyjna posiada wszystko, co jest niezbędne, aby nasze wydarzenie odniosło pełen sukces, a postawione wcześniej cele zostały zrealizowane w 100%! 

POWRÓT
Beauty Center Conference & SPA
Beauty Center Conference & SPA

Łódź
łódzkie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij