Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.10.2015

Silna marka - Hotele SPA Dr Irena Eris

Silna marka - Hotele SPA Dr Irena Eris

Podczas I edycji konkursu Hotel Brand Awards 2015 zorganizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Profitroom wyłoniono hotele, które prowadzą najciekawsze i najskuteczniejsze działania marketingowe. Wśród laureatów znalazły się wszystkie trzy Hotele SPA Dr Irena Eris, które łącznie zdobyły aż sześć nagród.

I miejsce i tytuł Brand of The Year 2015 w kategorii SPA oraz Premium zdobył Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Na I miejscu w kategorii Boutique i na II w kategorii Holiday Resort znalazł się Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica zdrój, a II miejsce w kategorii Conference oraz w kategorii Family zdobył Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Na finalny wynik konkursu złożyły się oceny niezależnych ekspertów zajmujących się hotelarstwem i brandingiem oraz głosowanie przeprowadzone wśród 200 przedstawicieli branży hotelarskiej, które odbyło się podczas konferencji Hotel Marketing Conference 2015.

Marka została wyróżniona także na konkursie przedstawicieli środowiska nieruchomości komercyjnych Prime Property Prize, który nagradza obiekty w 11 kategoriach. W IV edycji konkursu w kategorii Inwestycja Roku - Rynek Hotelarski zwycięzcą został Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Zdaniem jury nagroda została przyznana za oferowanie usług na najwyższym poziomie, wyznaczanie trendów na rynku spa oraz za inspirowanie innych hotelarzy.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij