Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.03.2016

Sposób na wyjątkową konferencję - Miasteczko Westernowe Twinpigs

Sposób na wyjątkową konferencję - Miasteczko Westernowe Twinpigs

Idealne miejsce na szkolenia czy konferencje to już nie tylko profesjonalnie wyposażone sale i catering. Klienci potrzebują także porcji rozrywki, która spowoduje, że wyjazd firmowy będzie się kojarzył z wyjątkowymi przeżyciami. Jedno i drugie z pewnością otrzymają osoby, które zdecydują się na organizację spotkania w Miasteczku Westernowym Twinpigs.

Twinpigs to miejsce, w którym świetna zabawa gwarantowana jest nie tylko dzieciom, ale wszystkim, którzy lubią spędzać czas w nieco niekonwencjonalny sposób. W szerokiej ofercie atrakcji, utrzymanych w kowbojskim i indiańskim stylu, znajdują się m.in. indiańska wioska, pokazy kowbojskie, strzelnica, kino 5D i wiele, wiele innych atrakcji, które swoim wyglądem i nazewnictwem nawiązują do kultury amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs znajduje się także kilka oryginalnych punktów gastronomicznych, w tym klimatyczna Restauracja Panna Maria, której nazwa nawiązuje do pierwszej polskiej osady w Standach Zjednoczonych - Panna Maria w Teksasie.

Miasteczko Westernowe Twinpigs to obiekt całoroczny. W weekendy przybywają tu tłumnie rodziny z dziećmi, natomiast w tygodniu odbywają się tu głównie wydarzenia organizowane z myślą o grupach zorganizowanych. Właściciel miasteczka, Spółka Nowe Miasto Sp. z o. o., dysponuje  powierzchnią szkoleniową i konferencyjną. Jest to nowoczesna i profesjonalne wyposażona sala konferencyjna, w której odbywają się szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, bankiety, wigilie firmowe, targi i wszelkie eventy.

Grupy szkoleniowe i konferencyjne mogą się także wybrać do Muzeum Ognia. Jest to nowoczesny obiekt o bardzo oryginalnym kształcie, którego ekspozycja poświęcona jest wiedzy na temat ognia i energii. Goście mogą zobaczyć pokazy multimedialne, ciekawe doświadczenia, a także poznać historię żywiołu od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy. Ponadto, na terenie obiektu organizowanych jest wiele otwartych i zamkniętych imprez.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij