Sposób na wyjątkową konferencję - Miasteczko Westernowe Twinpigs

Sposób na wyjątkową konferencję - Miasteczko Westernowe Twinpigs

Idealne miejsce na szkolenia czy konferencje to już nie tylko profesjonalnie wyposażone sale i catering. Klienci potrzebują także porcji rozrywki, która spowoduje, że wyjazd firmowy będzie się kojarzył z wyjątkowymi przeżyciami. Jedno i drugie z pewnością otrzymają osoby, które zdecydują się na organizację spotkania w Miasteczku Westernowym Twinpigs.

Twinpigs to miejsce, w którym świetna zabawa gwarantowana jest nie tylko dzieciom, ale wszystkim, którzy lubią spędzać czas w nieco niekonwencjonalny sposób. W szerokiej ofercie atrakcji, utrzymanych w kowbojskim i indiańskim stylu, znajdują się m.in. indiańska wioska, pokazy kowbojskie, strzelnica, kino 5D i wiele, wiele innych atrakcji, które swoim wyglądem i nazewnictwem nawiązują do kultury amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs znajduje się także kilka oryginalnych punktów gastronomicznych, w tym klimatyczna Restauracja Panna Maria, której nazwa nawiązuje do pierwszej polskiej osady w Standach Zjednoczonych - Panna Maria w Teksasie.

Miasteczko Westernowe Twinpigs to obiekt całoroczny. W weekendy przybywają tu tłumnie rodziny z dziećmi, natomiast w tygodniu odbywają się tu głównie wydarzenia organizowane z myślą o grupach zorganizowanych. Właściciel miasteczka, Spółka Nowe Miasto Sp. z o. o., dysponuje  powierzchnią szkoleniową i konferencyjną. Jest to nowoczesna i profesjonalne wyposażona sala konferencyjna, w której odbywają się szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, bankiety, wigilie firmowe, targi i wszelkie eventy.

Grupy szkoleniowe i konferencyjne mogą się także wybrać do Muzeum Ognia. Jest to nowoczesny obiekt o bardzo oryginalnym kształcie, którego ekspozycja poświęcona jest wiedzy na temat ognia i energii. Goście mogą zobaczyć pokazy multimedialne, ciekawe doświadczenia, a także poznać historię żywiołu od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy. Ponadto, na terenie obiektu organizowanych jest wiele otwartych i zamkniętych imprez.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz