Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.06.2022

Studio multimedialne w centrum Krakowa nie tylko na eventy online!

Studio multimedialne w centrum Krakowa nie tylko na eventy online!

Szukając miejsca na szkolenie w centrum Krakowa, warto zapoznać się z ofertą iLab PLUS. To obiekt z dwiema salami szkoleniowo-konferencyjnymi, które oferują najwyższej jakości sprzęt multimedialny, profesjonalną obsługę i przestronne wnętrza. 

iLab PLUS dostarcza swoim klientom najwyższą efektywność spotkań stacjonarnych, hybrydowych i online. Zorganizujecie tu kameralne spotkania offline, jak i duże eventy online na kilkaset (albo nawet kilka tysięcy!) osób, bowiem jedna z sal (Sala iLab PLUS) pełni również funkcję studia multimedialnego. Gwarancją udanego spotkania online jest m.in. bardzo szybkie łącze Wi-Fi 300MB/s, system konferencyjny z kamerą 4k, zestaw głośnomówiący JABRA oraz monitor LCD Samsung 97 cali o rozdzielczości 4 K i przekątnej 2,5 m (służy on do wyświetlania dowolnych prezentacji, materiałów VIDEO, obsługi profesjonalnych spotkań online oraz hybrydowych). Poza tym na wyposażeniu Sali iLab PLUS znajdziemy elektroniczny flipchart. Sala posiada 80 m2 powierzchni i swobodnie pomieści nawet do 30 osób. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z Patio.


Z kolei drugie z pomieszczeń, czyli Sala ECO to mniejsza salka o powierzchni 32 m2 i przeznaczeniu dla grup do 15 osób. Na jej wyposażeniu znajdziemy projektor, flipchart i bardzo szybkie łącze internetowe Wi-Fi 300MB/s. Sprawdzi się na szkolenia, warsztaty, narady, negocjacje czy inne mniejsze spotkania na 1-15 osób.


Obie sale iLab PLUS w Krakowie są klimatyzowane, dobrze oświetlone światłem naturalnym oraz sztucznym (z możliwością całkowitego zaciemnienia). Są w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. 


Warto dodać, że obiekt wyposażono także w system SMART do zarządzania obiektem (m.in.: temperaturą, oświetleniem, roletami), a także nagłośnienie sufitowe służące do odtwarzania audio. Zastosowano tu również system BENQ do zdalnego zarządzania obrazem (służy do bezprzewodowego połączenie urządzenia klienta z Monitorem Samsung 97) oraz 5 par Oculusów Quest 2 służących do pracy w środowisku VR. 


Z kolei monitor Samsung Flip 2 o przekątnej 55 cali ma możliwość pracy w układzie pionowym oraz poziomym. Służy on do wyświetlania prezentacji, posiada funkcję flipchartu tradycyjnego działającego w środowisku cyfrowym (cały zapisany materiał można zgrać na dowolne USB) oraz posiada funkcję screen sharing. Funkcja Touch Out pozwala zsynchronizować wiele urządzań jednocześnie. Atutem jest też wbudowana przeglądarka stron internetowych oraz Office 365.


W cenie wynajmu sali są wszystkie wcześniej wymienione komponenty wyposażenia przestrzeni oraz pomoc dedykowanego opiekuna dla każdej grupy.

Krakowski obiekt konferencyjno-szkoleniowy pomoże również przygotować catering dla organizatorów i uczestników spotkań. Serwowane dania i przekąski są oparte jedynie na ekologicznych produktach lokalnych. Dla osób, które chciałyby same przygotować sobie posiłki, w obiekcie znajduje się przestronna kuchnia do dyspozycji gości. 


Sale w iLab Plus wyposażone są również w wygodne siedzenia (leżaki, pufy, siedziska ergonomiczne ISKU) oraz zieloną przestrzeń wspomagającą kreatywne myślenie :)


A wszystko to zaledwie 2 km od Rynku Głównego, w dzielnicy Zabłocie. Dzięki zastosowanym tu nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom Wasz event będzie na pewno należał do udanych :)

Przekonajcie się sami:

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij