Szybkie wyszukiwanie

iLab PLUS

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 2 Liczba sal
 • 40 Największa
  sala konferencyjna:
 • 0 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z Wifi Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

iLab PLUS oferuje swoim klientom 2 komfortowe, klimatyzowane sale
szkoleniowo-konferencyjne.
iLab PLUS to nowoczesny ośrodek szkoleniowy, oferujący swoim klientom 2 kreatywne, komfortowe sale szkoleniowo-konferencyjne.

Na wyposażeniu każdej z sal znajduje się przestronna kuchnia, rozmaite, wygodne siedzenia (leżaki, pufy, huśtawka) oraz zielona przestrzeń wspomagająca kreatywne myślenie.

Sale zaopatrzone są w systemy umożliwiające sprawne zarządzanie procesem szkoleniowym (wysokiej klasy projektory, tablice flipchart, interaktywne ekrany, mikrofon, nagłośnienie sufitowe). W jednej z sal znajdują się również ośmiometrowy, interaktywny ekran, który daje użytkownikom niemal nieograniczone możliwości projekcyjne.


*Sala ECO ma powierzchnię 34 mkw i jest w stanie pomieści do 18 osób. Na jej wyposażeniu znajduje się dodatkowo projektor multimedialny, tablica magnetyczna, flipchart, stół konferencyjny z wygodnymi krzesłami, odtwarzacz CD/DVD, bezprzewodowy internet z prędkością łącza 300 Mb/s,

*Sala iLab PLUS o powierzchni 80 mkw mieści do 40 osób. Wyposażona jest w 4 projektory multimedialne tworzące razem ośmiometrowy ekran (istnieje możliwość pracy na 4 niezależnych ekranach), 2 tablice interaktywne, nagłośnienie wykładowe, odtwarzacz CD/DVD, bezprzewodowy Internet z prędkością łącza do 300 Mb/s, mikrofon, kamerę, 20 sztuk Activexpression (system interaktywnch odpowiedzi), system do prowadzenia konferencji online.

Sale mają dostęp do światła dziennego, ale mogą być także doświetlone sztucznie, a także przyciemnione w zależności od indywidualnych potrzeb.


Sala Eco

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
16
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
34 m2
Wysokość (m)
---

Sala iLab PLUS

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
40
Podkowa
30
Szkoła
30

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
80 m2
Wysokość (m)
---

Opis obiektu

Położony w centrum Krakowa (2 km od Rynku Głównego) nowoczesny ośrodek szkoleniowy iLab PLUS znajduje się w pieszej odległości od najważniejszych zabytków Krakowa. Oferujemy naszym klientom najwyższy wymiar komfortu oraz pełen profesjonalizm obsługi. Nowoczesne technologie min. 8 metrowy, interaktywny ekran projekcyjny osadzone w naturalnej przestrzeni w której podłoże stanowi ekologiczna trawa, leżaki, wygodne pufy to doskonały wybór dla Twojej firmy!

Profesjonalny Zespół zadba o każdy szczegół, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, a wyśmienity catering dopełni niepowtarzalny klimat Waszego spotkania.

Nasza przestrzeń służy organizacji:

spotkań motywacyjnychszkoleń warsztatów ● spotkań biznesowychzebrań i spotkań zarządówseminariów eventów firmowych


Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0.49 km
Lwowska 1
Lwowska 1

Kraków

Zobacz
~0.52 km
Hotel Galaxy
Hotel Galaxy

Kraków

Zobacz
~0.74 km
Qubus Hotel Kraków ****
Qubus Hotel Kraków ****

Kraków

Zobacz
~0.9 km
Żydowskie Muzeum Galicja
Żydowskie Muzeum Galicja

Kraków

Zobacz
~0.94 km
Hotel Kazimierz I
Hotel Kazimierz I

Kraków

Zobacz
~0.99 km
Rubinstein Hotel ****
Rubinstein Hotel ****

Kraków

Zobacz
~1.25 km
Regent Hotel
Regent Hotel

Kraków

Zobacz
~0.49 km
Lwowska 1
Lwowska 1

Kraków

Zobacz
~0.52 km
Hotel Galaxy
Hotel Galaxy

Kraków

Zobacz
~0.74 km
Qubus Hotel Kraków ****
Qubus Hotel Kraków ****

Kraków

Zobacz
~0.9 km
Żydowskie Muzeum Galicja
Żydowskie Muzeum Galicja

Kraków

Zobacz
~0.94 km
Hotel Kazimierz I
Hotel Kazimierz I

Kraków

Zobacz
~0.99 km
Rubinstein Hotel ****
Rubinstein Hotel ****

Kraków

Zobacz
~1.25 km
Regent Hotel
Regent Hotel

Kraków

Zobacz

Aktualności

Komentarze (17 wypowiedzi)

obiekt: iLab PLUS
 • 5

Nowocześnie, pomysłowo i profesjonalnie. Tak mogę się wypowiedzieć krótko o iLab Plus w Krakowie. Szkolenie w takim miejscu to naprawdę przyjemność. Bardzo dobrej jakości sprzęt, fachowa obsługa, a przestrzeń w sali robi mega pozytywne wrażenie. Przygotowany catering smaczny i ładnie podany. Zdecydowanie polecam.


 • 5

Bardzo fajny obiekt przeznaczony do szkoleń w Krakowie. Bardzo mi się podoba jego położenie, do Rynku Głównego można dojść w kilka minut piechotą, do tego iLab PLUS ma profesjonalną salę konferencyjną, która wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny, dobrze nagłośniona, ze sprawną klimatyzacją i szybkim, bezprzewodowym internetem. Osoba od spraw organizacyjnych w obiekcie również nam bardzo pomogła. Aż chce się tu prowadzić szkolenie!


 • 5

W iLab Plus już dwukrotnie miałem przyjemność przeprowadzić warsztaty z coachingu i rozwoju osobistego. Jest to ciekawie urządzone miejsce, które sprzyja wszelkim kreatywnym działaniom, tak ważnym podczas tego typu warsztatów. Sala szkoleniowa jest wyposażona w podstawowy sprzęt, obsługa służy pomocą na każdym kroku, a catering jest bardzo smaczny - czego chcieć więcej? ;) Zdecydowanie polecam!


 • 5

Świetne miejsce wyzwalające kreatywność. Wraz zespołem liderów poszukiwaliśmy "niestandardowego" miejsca na warsztaty. Sala jest fenomenalna, bardzo pozytywnie wpływa na wyobraźnię. Przestrzeń porusza zmysły i wyzwala kreatywność w uczestnikach. Dodatkowo oprócz sali cała przestrzeń szkoleniowa i zaplecze są bardzo dobrze zorganizowane. Dodając do tego bardzo miłą i chętną do pomocy obsługę, obiekt zasługuję na najwyższą notę. Serdecznie polecam!


 • 5

Polecam to miejsce dla menedżerów, którzy chcą osiągnąć wyniki w obszarze mobilizacji zespołów. Przestrzeń jest niestandardowa, sprzyja koncentracji i kreatywności. Miejsce jest wyposażone w nowoczesne narzędzia multimedialne, do wygodnego wykorzystania przez menedżera. Polecam szczególnie do etapu projektowania w procesach. Podkreślam zaangażowanie właścicieli ilab-a w to miejsce. Przyjazna współpraca i wsparcie operacyjne.


 • 5

świetne miejsce! Wszystkim bardzo polecam jako przestrzeń pod konferencje, szkolenia. Nowoczesny sprzęt, innowacyjny design miejsca. Pani opiekująca się szkoleniem bardzo miła i pomocna.


 • 5

Zaskakująca przestrzeń - inna niż wszystkie i absolutnie nie kojarząca się z salą szkoleniową :), a jednak sprzyjała wyciszeniu i konstruktywnej pracy. Bardzo mili Gospodarze troszczący się o osoby odbywające w ich progach szkolenie, Czysto, schludnie. Na pewno będę polecać i chętnie jeszcze tam powrócę. :)


 • 5

Miejsce bardzo przyjazne. Dzięki nietypowej, relaksującej przestrzeni, szkolenie, którego celem było przekazanie jak najwięjszej ilości informacji, mogło stać się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Przestrzeń przełamująca bariery między uczestnikami. Wiedza + wypoczynek!


 • 5

Jeżeli chcemy w pełni poświęcić się szkoleniu - lepszego miejsca nie ma! iLab zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Świetnie się tam czułam. Polecam!


 • 5

Rewelacyjna przestrzeń - mech i trawa, można w przytulnym miejscu kreatywnie popracować. Organizator troszczył się o każdego uczestnika z osobna - perfekcjonizm.


 • 5

Dosyć nietypowe miejsce, najlepiej na nietypowe okazje - eventy, meetingi, burze mózgów, ode mnie 5 gwiazdek


 • 5

Miłe, przytulne i kameralne miejsce, z bardzo dobrym zapleczem technicznym, do organizacji spotkań z klientami czy własnym zespołem. Jako Codecool organizowaliśmy spotkanie dla osób zainteresowanych dołączeniem do naszej szkoły. Dzięki iLab spotkanie to miało charakter niewielkiego, przyjaznego wydarzenia, podczas którego uczestnicy mogli poczuć się bardzo swobodnie. Obsługa przemiła i profesjonalna. Polecam ze szczerego serca! P.S. Podłoga usłana trawą i ściana z prawdziwym mchem nadają temu miejscu ciekawy charakter :)


 • 5

Wspaniałe i niezwykłe miejsce na szkolenie. Organizowałam dwudniowe szkolenie dla nauczycieli. Zależało mi aby jak najdalej uciec od miejsca, które mogłoby się im kojarzyć z codzienną pracą. iLab doskonale spełnił oczekiwania zarówno moje, szkoleniowca jak i uczestników, sądząc po pozytywnej informacji zwrotnej od nich. Sala bardzo oryginalna, innowacyjna, sprzyjająca miłej atmosferze pracy. Doskonałe warunki techniczne oraz przemiła i profesjonalna obsługa sprawiły, że chętnie wrócę tam w przyszłości z kolejnymi szkoleniami.


 • 5

Szukaliśmy inspiracyjnego miejsca na wewnętrzne szkolenie z kultury organizacyjnej naszej firmy dla około 25 osobowego międzynarodowego zespołu. Wybór I-Lab Plus okazał się strzałem w dziesiątkę! Bardzo nam się podobało luźne, niezobowiązujące wnętrze z mnóstwem opcji do siedzenia podczas szkolenia. Sama szala szkoleniowa i jej aranżacja od pierwszych chwil przełamuje wszelkie lody i wprawia wszystkich w doskonały nastrój. Było bez wątpienia inspiracyjnie! Podobało się także naszym kolegom i koleżankom z Czech, Węgier i Słowacji - jednym słowem: gorąco polecam to miejsce! Również profesjonalne zaplecze techniczne - do obsługi prezentacji oraz wyśmienite zdrowe przekąski i kawa w przerwach.


 • 5

Na początku lutego w sali iLab w Krakowie odbyły się dwudniowe warsztaty dla Zespołu Konsultantów Biznesowych z Europy Środkowej. Celem spotkania było przeglądnięcie dotychczasowych projektów, ustalenia Ways of Working oraz Work Planu na najbliższe miesiące. Wyjątkowy klimat tego miejsca umożliwił kreatywna pracę w relaksującej atmosferze.


 • 5

Szukałem salki na dwudniowe warsztaty dla międzynarodowego zespołu. Chciałem uniknąć rutynowych warunków biurowych/ hotelowych sali konferencyjnych, które kojarzą się z typowymi spotkaniami biznesowymi. Chciałem, aby dane miejsce nie budowało żadnych barier, było dalekie od biurowej szarości, umożliwiało swobodne, kreatywne rozmowy w relaksującej atmosferze. iLab okazał się strzałem w 10! Moi goście od momentu przekroczenia progu sali byli rozluźnieni i uśmiechnięci. Warsztaty przebiegały bardzo kreatywnie, wszyscy mieli otwarte umysły i pozytywne nastawianie. Dzięki ciekawemu wyposażeniu sali (leżaki, pufy, huśtawka, trawiasta podłoga), moi goście mogli być w ruchu i nie odczuwali zmęczenia. Miła i pomocna obsługa dopełniła reszty. Gorąco polecam!


 • 5

Miejsce inne niż wszystkie, bardzo innowacyjne i oryginalne. Wraz z całą ekipą mojego działu udaliśmy się tutaj na szkolenie coachingowe, które było prowadzone w bardzo nietypowy sposób. To co przykuło moją uwagę, to bardzo ładny i specyficzny zapach, który roznosił się po całym budynku ;) Sale są bardzo komfortowe,wygodne krzesła - i o dziwo nie są to standardowe fotele (w naszym przypadku były to leżaki). Ponadto duży ekran... ogólnie bardzo sielankowo, tak inaczej, ale wszystko na plus.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij