Wyjątkowe miejsce

iLab PLUS

ul. Przemysłowa 13,
30-701 Kraków,
małopolskie
Zobacz na mapie
2
Liczba sal
30
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

iLab PLUS oferuje swoim klientom 2 komfortowe, klimatyzowane sale szkoleniowo-konferencyjne. Zostały one stworzone z myślą o efektywnej edukacji, w której każdy może uzyskać najlepszy dla siebie efekt.


Sale zaopatrzone są w systemy umożliwiające sprawne zarządzanie procesem szkoleniowym:


- mobilna tablica sucho- ścieralna typu flipchart służąca do wizualizacji, prezentacji czy notowania pomysłów

- projektory multimedialne

- elektroniczna tablica flipchart, która umożliwia udostępnianie plików w wersji cyfrowej

- nagłośnienie sufitowe dające najwyższą jakość odbioru

- monitor przed salą do wyświetlania logo firmy, nazwiska prelegenta czy tematu spotkania 

- komputer z dostępem do Internetu dla osoby prowadzącej

- pilot/prezenter do slajdów pozwalający na sprawne poruszanie się po wyświetlanych treściach

- bezprzewodowy dostęp szerokopasmowego Internetu


Wielomodalne środowisko pozwala na aranżację dostosowaną do potrzeb danego procesu: pracy w grupach, wykładów czy pracy indywidualnej. Odpowiednio zaaranżowany i przyjazny klimat daje poczucie bezpieczeństwa przy jednoczesnej stymulacji kreatywnego myślenia. 


SALA ECO

Sala Eco o powierzchni 34 mkw (wielkości sali lekcyjnej) pomieści aż do 15 osób, by tworzyć wspólne przeżycia i inspirujące chwile. Sala może posłużyć jako miejsce organizacji narad, telekonferencji, eventów firmowych czy warsztatów szkoleniowych. Na wyposażeniu znajdują się wysokiej klasy sprzęty, które sprzyjają kreowaniu nowych pomysłów:

- projektor multimedialny

- mobilna tablica e- flipchart, do tworzenia i prezentowania treści za pomocą urządzenia elektronicznego

- ściana magnetyczna oraz ściana sucho- ścieralna, która ułatwi kreatywne tworzenie nowych pomysłów

- światła smart, które pozwalają na dostosowanie ich natężenia

- 12 miejsc siedzących przy stołach

- klimatyzacjaSALA iLAB PLUS

Sala o powierzchni 80 mkw (wielkości 2 sal lekcyjnych), została osadzona w naturalnym, zielonym i ekologicznym środowisku.

Wyjątkowość i efektywność sali opiera się na elementach, które sprzyjają nie tylko koncentracji i odprężeniu, ale również zwiększaniu wydajności i jakości pracy. Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Jagielloński wykazały, że nauka w takim środowisku przynosi aż o 20% lepsze efekty.

Elementy wyposażenia sali:

- duży monitor służący do wyświetlania dowolnych prezentacji, materiałów VIDEO, obsługi profesjonalnych spotkań stacjonarnych i hybrydowych

- 2 projektory pozwalające na prezentację dowolnych treści

- e- flipchart, który pełni funkcję tradycyjnego flipcharta z możliwością wyświetlania prezentacji oraz robienia zrzutów z ekranu; innowacją jest możliwość zapisania stworzonych treści w formie PDF

- system smart do zarządzania obiektem m.in.: temperaturą, oświetleniem, roletami- wszystkim można sterować posługując się urządzeniem mobilnym

- system konferencyjny z kamerą, zestawem głośnomówiącym i wysokiej jakości monitorem, co pozwala na przeprowadzenie szkolenia/ spotkania w formie hybrydowej

- 5 par okularów VR służących do pracy w środowisku wirtualnej rzeczywistości 

- nagłośnienie sufitowe służące do odtwarzania audio

- wygodne siedzenia/ pufy (istnieje możliwość wstawienia klasycznych krzeseł)


Obiekt w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 
W ośrodku oferujemy opcję skorzystania z usług cateringowych, lecz istnieje również możliwość przyniesienia własnych potraw.

 

iLab PLUS - Opis obiektu

Dostarczamy najwyższą efektywność spotkań stacjonarnych, hybrydowych oraz online, dzięki zastosowanym technologiom i rozwiązaniom iLab PLUS.

Ośrodek położony w centrum Krakowa - dzielnica Zabłocie, 2 km od Rynku Głównego. Doskonale skomunikowana okolica- 400m do przystanku tramwajowego Zabłocie, 450 m do stacji PKP Kraków Zabłocie, dzięki której łatwo do nas dojechać z każdej części miasta.

Do dyspozycji klientów znajdują się także 4 miejsca parkingowe oraz 6 stojaków na rowery.


Oferujemy najwyższy wymiar komfortu oraz profesjonalizm obsługi na każdym etapie procesu współpracy.


Odkryj nowy wymiar efektywności spotkań w naszym ośrodku!

Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
iLab PLUS - Lokalizacja
Opinie
5.00
21 opinii

Byłaś/eś w obiekcie iLab PLUS ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Nowoczesna i przyjazna sala szkoleniowa z bardzo dobrym wyposażeniem. Wygoda, przestrzeń, komfort pracy warsztatowej, miejsce z dobrą energią. No i nie zapominajmy o ludziach. Bardzo profesjonalna obsługa, pełen profesjonalizm i otwartość na potrzeby klienta. Już 3 razy mieliśmy tutaj szkolenie w Krakowie i kolejnym razem też tutaj będziemy się szkolić :)

5

Świetne miejsce do zorganizowania szkolenia! Bardzo ładne sale wyposażone w nowoczesny sprzęt, elegancko podany catering i przesympatyczna Pani Paulina, która pomagała we wszystkim :) Polecam!

5

Nowoczesny, przyjazny obiekt z bardzo dobrym wyposażeniem. Spędziliśmy w iLabie super tydzień na workshopie ... obiekt definitywnie godny polecenia. Profesjonalna obsługa, mili ludzie i co należy podkreślić żadnych technicznych problemów. To jeden z niewielu tak oryginalnych obiektów na rynku. Dziękujemy za super obsługę, pozdrawiamy i do następnego razu

5

iLab  PLUS  sprawdza się nie tylko jako sala szkoleniowa z nowoczesnymi narzędziami ale również jako studio do nagrywania webinariów i innych przedsięwzięć "na żywo". Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, ale przede wszystkim niezawodna strona techniczna: szybki Internet, dobre nagłośnienie, kamera 360 stopni, system do prowadzenia konferencji online. Polecam(y) ekipa webinarium rowerowego!

5

Nowocześnie, pomysłowo i profesjonalnie. Tak mogę się wypowiedzieć krótko o iLab Plus w Krakowie. Szkolenie w takim miejscu to naprawdę przyjemność. Bardzo dobrej jakości sprzęt, fachowa obsługa, a przestrzeń w sali robi mega pozytywne wrażenie. Przygotowany catering smaczny i ładnie podany. Zdecydowanie polecam.

5

Bardzo fajny obiekt przeznaczony do szkoleń w Krakowie. Bardzo mi się podoba jego położenie, do Rynku Głównego można dojść w kilka minut piechotą, do tego iLab PLUS ma profesjonalną salę konferencyjną, która wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny, dobrze nagłośniona, ze sprawną klimatyzacją i szybkim, bezprzewodowym internetem. Osoba od spraw organizacyjnych w obiekcie również nam bardzo pomogła. Aż chce się tu prowadzić szkolenie!

5

W iLab Plus już dwukrotnie miałem przyjemność przeprowadzić warsztaty z coachingu i rozwoju osobistego. Jest to ciekawie urządzone miejsce, które sprzyja wszelkim kreatywnym działaniom, tak ważnym podczas tego typu warsztatów. Sala szkoleniowa jest wyposażona w podstawowy sprzęt, obsługa służy pomocą na każdym kroku, a catering jest bardzo smaczny - czego chcieć więcej? ;) Zdecydowanie polecam!

5

Świetne miejsce wyzwalające kreatywność. Wraz zespołem liderów poszukiwaliśmy "niestandardowego" miejsca na warsztaty. Sala jest fenomenalna, bardzo pozytywnie wpływa na wyobraźnię. Przestrzeń porusza zmysły i wyzwala kreatywność w uczestnikach. Dodatkowo oprócz sali cała przestrzeń szkoleniowa i zaplecze są bardzo dobrze zorganizowane. Dodając do tego bardzo miłą i chętną do pomocy obsługę, obiekt zasługuję na najwyższą notę. Serdecznie polecam!

5

Polecam to miejsce dla menedżerów, którzy chcą osiągnąć wyniki w obszarze mobilizacji zespołów. Przestrzeń jest niestandardowa, sprzyja koncentracji i kreatywności. Miejsce jest wyposażone w nowoczesne narzędzia multimedialne, do wygodnego wykorzystania przez menedżera. Polecam szczególnie do etapu projektowania w procesach. Podkreślam zaangażowanie właścicieli ilab-a w to miejsce. Przyjazna współpraca i wsparcie operacyjne.

5

świetne miejsce! Wszystkim bardzo polecam jako przestrzeń pod konferencje, szkolenia. Nowoczesny sprzęt, innowacyjny design miejsca. Pani opiekująca się szkoleniem bardzo miła i pomocna.

5

Zaskakująca przestrzeń - inna niż wszystkie i absolutnie nie kojarząca się z salą szkoleniową :), a jednak sprzyjała wyciszeniu i konstruktywnej pracy. Bardzo mili Gospodarze troszczący się o osoby odbywające w ich progach szkolenie, Czysto, schludnie. Na pewno będę polecać i chętnie jeszcze tam powrócę. :)

5

Miejsce bardzo przyjazne. Dzięki nietypowej, relaksującej przestrzeni, szkolenie, którego celem było przekazanie jak najwięjszej ilości informacji, mogło stać się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Przestrzeń przełamująca bariery między uczestnikami. Wiedza + wypoczynek!

5

Jeżeli chcemy w pełni poświęcić się szkoleniu - lepszego miejsca nie ma! iLab zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Świetnie się tam czułam. Polecam!

5

Rewelacyjna przestrzeń - mech i trawa, można w przytulnym miejscu kreatywnie popracować. Organizator troszczył się o każdego uczestnika z osobna - perfekcjonizm.

5

Dosyć nietypowe miejsce, najlepiej na nietypowe okazje - eventy, meetingi, burze mózgów, ode mnie 5 gwiazdek

5

Miłe, przytulne i kameralne miejsce, z bardzo dobrym zapleczem technicznym, do organizacji spotkań z klientami czy własnym zespołem. Jako Codecool organizowaliśmy spotkanie dla osób zainteresowanych dołączeniem do naszej szkoły. Dzięki iLab spotkanie to miało charakter niewielkiego, przyjaznego wydarzenia, podczas którego uczestnicy mogli poczuć się bardzo swobodnie. Obsługa przemiła i profesjonalna. Polecam ze szczerego serca! P.S. Podłoga usłana trawą i ściana z prawdziwym mchem nadają temu miejscu ciekawy charakter :)

5

Wspaniałe i niezwykłe miejsce na szkolenie. Organizowałam dwudniowe szkolenie dla nauczycieli. Zależało mi aby jak najdalej uciec od miejsca, które mogłoby się im kojarzyć z codzienną pracą. iLab doskonale spełnił oczekiwania zarówno moje, szkoleniowca jak i uczestników, sądząc po pozytywnej informacji zwrotnej od nich. Sala bardzo oryginalna, innowacyjna, sprzyjająca miłej atmosferze pracy. Doskonałe warunki techniczne oraz przemiła i profesjonalna obsługa sprawiły, że chętnie wrócę tam w przyszłości z kolejnymi szkoleniami.

5

Szukaliśmy inspiracyjnego miejsca na wewnętrzne szkolenie z kultury organizacyjnej naszej firmy dla około 25 osobowego międzynarodowego zespołu. Wybór I-Lab Plus okazał się strzałem w dziesiątkę! Bardzo nam się podobało luźne, niezobowiązujące wnętrze z mnóstwem opcji do siedzenia podczas szkolenia. Sama szala szkoleniowa i jej aranżacja od pierwszych chwil przełamuje wszelkie lody i wprawia wszystkich w doskonały nastrój. Było bez wątpienia inspiracyjnie! Podobało się także naszym kolegom i koleżankom z Czech, Węgier i Słowacji - jednym słowem: gorąco polecam to miejsce! Również profesjonalne zaplecze techniczne - do obsługi prezentacji oraz wyśmienite zdrowe przekąski i kawa w przerwach.

5

Na początku lutego w sali iLab w Krakowie odbyły się dwudniowe warsztaty dla Zespołu Konsultantów Biznesowych z Europy Środkowej. Celem spotkania było przeglądnięcie dotychczasowych projektów, ustalenia Ways of Working oraz Work Planu na najbliższe miesiące. Wyjątkowy klimat tego miejsca umożliwił kreatywna pracę w relaksującej atmosferze.

5

Szukałem salki na dwudniowe warsztaty dla międzynarodowego zespołu. Chciałem uniknąć rutynowych warunków biurowych/ hotelowych sali konferencyjnych, które kojarzą się z typowymi spotkaniami biznesowymi. Chciałem, aby dane miejsce nie budowało żadnych barier, było dalekie od biurowej szarości, umożliwiało swobodne, kreatywne rozmowy w relaksującej atmosferze. iLab okazał się strzałem w 10! Moi goście od momentu przekroczenia progu sali byli rozluźnieni i uśmiechnięci. Warsztaty przebiegały bardzo kreatywnie, wszyscy mieli otwarte umysły i pozytywne nastawianie. Dzięki ciekawemu wyposażeniu sali (leżaki, pufy, huśtawka, trawiasta podłoga), moi goście mogli być w ruchu i nie odczuwali zmęczenia. Miła i pomocna obsługa dopełniła reszty. Gorąco polecam!

5

Miejsce inne niż wszystkie, bardzo innowacyjne i oryginalne. Wraz z całą ekipą mojego działu udaliśmy się tutaj na szkolenie coachingowe, które było prowadzone w bardzo nietypowy sposób. To co przykuło moją uwagę, to bardzo ładny i specyficzny zapach, który roznosił się po całym budynku ;) Sale są bardzo komfortowe,wygodne krzesła - i o dziwo nie są to standardowe fotele (w naszym przypadku były to leżaki). Ponadto duży ekran... ogólnie bardzo sielankowo, tak inaczej, ale wszystko na plus.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Kraków

Hotel Galaxy
~0.49 km
Hotel Galaxy Kraków
Tylko ~0.49 km od iLab PLUS
Lwowska 1
~0.51 km
Lwowska 1 Kraków
Tylko ~0.51 km od iLab PLUS
Hotel ALF **
~0.67 km
Hotel ALF ** Kraków
Tylko ~0.67 km od iLab PLUS
INX Design Hotel
~0.76 km
INX Design Hotel Kraków
Tylko ~0.76 km od iLab PLUS
Rubinstein Hotel ****
~0.98 km
Rubinstein Hotel **** Kraków
Tylko ~0.98 km od iLab PLUS

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz