Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.05.2013

Światowej sławy ekspert T. Harv Eker w MT Polska

Umysł Milionera – pod takim hasłem w warszawskim Centrum MT Polska zorganizowane zostanie wyjątkowe seminarium motywacyjne. Poprowadzi je T. Harv Eker, światowej sławy ekspert w zakresie zarządzania finansami. Jest to największe tego typu show w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorami wydarzenia są Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy oraz Success Resources. Seminarium odbędzie się w dniach 17-19 maja br. przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

- Spotkanie z udziałem T. Harv Ekera z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem dla branży finansowej. Będzie to okazja, by z ust znanego milionera i praktyka biznesu usłyszeć wiele interesujących wskazówek, które pomogą w zarządzaniu pieniędzmi. Cieszy fakt, że to inspirujące seminarium odbędzie się właśnie na terenie naszego obiektu. MT Polska to nowoczesne centrum biznesowe na mapie Warszawy, które zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i profesjonalną obsługę. Dzięki temu możemy zaoferować komfortowe warunki do organizacji różnorodnych imprez, co jak widać doceniają również zagraniczni partnerzy – mówi Bartosz Sosnowski, prezes Międzynarodowe Targi Polska.

Nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, w którym odbędzie się seminarium „Umysł Milionera” położone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dojechać samochodem – obiekt zapewnia parking na 1500 miejsc oraz stały postój taksówek. Można też skorzystać ze środków komunikacji miejskiej - w sąsiedztwie kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a także pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia oraz Dworca Wschodniego i SKM.


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij