Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.11.2017

Świętuj w firmie, czyli o organizacji Wigilii pracowniczej

Świętuj w firmie, czyli o organizacji Wigilii pracowniczej

Listopad i grudzień według podziału na pory roku to jeszcze jesień, ale mimo to w powietrzu czuć świąteczną atmosferę. W sklepach pojawia się coraz więcej świątecznych ozdób i bożonarodzeniowych słodyczy. Mimo, że za oknem śniegu nie ma co jeszcze szukać, w firmach temat Wigilii jest jak najbardziej aktualny.

Ten szczególny okres jest niezwykle ważny nie tylko w domach, ale również w firmach. To czas, kiedy członkowie danej grupy mogą się ze sobą zintegrować i spędzić miło czas. Pracodawcy zdają sobie sprawę, że Wigilia pracownicza jest dobrą okazją, by podziękować swoim pracownikom za dobrą pracę przez cały rok, a także by stworzyć pozytywny wizerunek swojej firmy i związać ją emocjonalnie z pracownikami.

Wiele obiektów oferuje specjalne świąteczne pakiety dla firm i instytucji w atrakcyjnych cenach. W województwie kujawsko-pomorskim na szczególną uwagę zasługuje nowa oferta Pałacu Łazienki II w Ciechocinku. W specjalnie ułożonym na tę okazję menu nie brakuje klasyków świątecznej kuchni w nowoczesnej odsłonie. A to wszystko już od 90 zł za osobę.

Pałac Łazienki II proponuje również organizację Wigilii firmowej połączonej z noclegiem, by uczestnicy tej uroczystości nie musieli martwić się powrotem i wychodzić wcześniej z szampańskiej zabawy. Obiekt oferuje w swoich pałacowych wnętrzach nocleg już od 89 zł.To co uatrakcyjni wspólną zabawę to specjalny VOUCHER do baru za 250 zł, który można wykorzystać na trunki różnego rodzaju - od tych standardowych po kolorowe, autorskie cocktaile. Czego chcieć więcej?Oferta dostępna na hasło: wigilia firmowa.


Zapraszamy do rezerwacji


Sylwia Królak

Specjalista ds. organizacji eventów i konferencji

tel. 530 032 971

e-mail [email protected]POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij