Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
27.04.2022

Szkolenie nad jeziorem w Promenada Zegrze

Szkolenie nad jeziorem w Promenada Zegrze

Przygotowując się do organizacji szkolenia dla swoich pracowników lub swojej grupy odbiorczej, pierwsze, o co musisz zadbać, jest znalezienie odpowiedniego obiektu na szkolenie. Miejsce zależy od liczby osób, które chcesz zaprosić i od pomysłu na samo spotkanie. Jeśli zależy Ci na kilkugodzinnym szkoleniu w centrum Warszawy, to polecamy przejrzeć listę sal konferencyjnych w Warszawie na naszej stronie. 

Jeśli jednak wymarzyło Ci się szkolenie nad jeziorem, w pięknych okolicznościach przyrody, musisz odjechać od centrum miasta (choć nie wcale tak daleko) i poszukać w okolicy obiektów, które nad tym jeziorem się znajdują. 

Miejsce na szkolenie i imprezę plenerową pod Warszawą

Jednym z takich miejsc jest Promenada Zegrze zlokalizowana nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego i pomiędzy pięknymi lasami. Takie okoliczności z dala od zgiełku miasta sprzyjają nie tylko odpoczynkowi, ale również lepszej koncentracji - a przecież na tym najbardziej Ci zależy, by wiedza, którą chcesz przekazać uczestnikom szkolenia, była jak najlepiej przyswojona. Dobrą informacją jest to, że Promenada Zegrze oddalona jest od centrum Warszawy zaledwie o 30 minut jazdy samochodem lub autokarem. 


Organizatorzy szkoleń pod Warszawą w Promenadzie mogą przebierać w salach szkoleniowych, bowiem znajduje się ich tu aż 7. Każda o trochę innej wielkości, dlatego obiekt ten sprawdzi się zarówno na bardzo kameralne szkolenia, jak i te nieco większe. Niewątpliwym atutem jest wsparcie doświadczonego personelu na każdym etapie organizacji eventu oraz parking, który pomieści nawet 500 samochodów!


Jeśli w przyszłości będziesz chciał zorganizować w tym samym miejscu większy event i na świeżym powietrzu, Promenada Zegrze również się sprawdzi - to doskonałe miejsce na imprezę plenerową pod Warszawą. Organizowane są tu pikniki, festiwale i koncerty nawet do 10 000 osób!

Rekreacja i integracja, czyli bogata oferta obiektu pod Warszawą

12-hektarowa polana oraz 1,5-kilometrowa piaszczysta plaża nad jeziorem dają wiele możliwości organizacji aktywności na świeżym powietrzu, choćby zabawy team buildingowe i rywalizacje sportowe. Ten obiekt konferencyjny pod Warszawą oferuje także wypożyczalnię rowerów i sprzętu do sportów wodnych.


Do atrakcji należy również Beach Bar, w którym można bawić się do białego rana. Posłuchasz tu dobrej muzyki i napijesz się kolorowego drinka.Uczestnicy wyjazdu nie będą się tu na pewno nudzić. Bogata oferta rekreacyjna powinna zadowolić nawet tych najbardziej wymagających :)


Nocleg pod Warszawą z widokiem na las

Nie będzie też problemu z zakwaterowaniem uczestników eventu - Promenada oferuje 70 komfortowych, przestronnych pokoi. Każdy z własna łazienką, balkonem z widokiem na las, dostępem do internetu i wyposażony w liczne udogodnienia, w tym telewizor.

Jeśli to, co napisaliśmy, brzmi kusząco, koniecznie dowiedz się jeszcze więcej z wizytówki Promenada Zegrze.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij