Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
7.08.2017

Technologia w Hotelu Afrodyta Business & SPA idzie do przodu

Technologia w Hotelu Afrodyta Business & SPA idzie do przodu

W Hotelu Afrodyta **** Business & SPA prężnie rozwija się WIFI dla biznesu dzięki zainstalowaniu profesjonalnego rozwiązaniu firmy UBNT UNIFI.  To nowa inwestycja pod klientów biznesowych, którzy w Afrodycie organizują konferencje i szkolenia.

Od kilku dni w Hotelu Afrodyta Business & SPA dzięki UNIFI Long Range dostępne jest WIFI, 2 łącza światłowodowe i FULL-HD. Zainstalowano najnowszą technologię sieci WIFI-AC w oparciu o rozwiązaniu firmy UBNT UNIFI, urządzenia pracują w dwóch łączach światłowodowych o parametrach 100Mib oraz 50Mbit Obiekt zyskał profesjonalne rozwiązanie dla biznesu, który coraz częściej korzysta z rozwiązań wideokonferencji i pracy zdalnej. Modernizacja objęła cały obiekt i dzięki temu wymagający klienci nie będą mieli problemu z opóźnieniem i transferem danych podczas konferencji lub szkolenia.

Modernizacja ta pozwoliła na przygotowanie specjalnej oferty dla klienta biznesowego wraz z dedykowaną dla niego siecią WIFI, dedykowanym pasem i indywidualną nazwą sieci radiowej.

Wybrano najlepsze rozwiązanie na rynku - UNIFI Long Range, który zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowych rozwiązań spotykanych na innych obiektach.

Na potrzeby klientów sieć WIFI w Hotelu Afrodyta **** Business & SPA pozwala na automatyczne przełączanie klientów do punktów dostępowych o mniejszym obciążeniu w celu optymalizacji przesyłu danych. Celem było zapewnienie jak najlepszej, jakości łącza światłowodowego z dostępem do Internetu.

Sieć w Hotelu Afrodyta pod Warszawą jest przygotowana na video konferencje, jak również na streaming w czasie rzeczywistym do dowolnego zakątka na świecie. Można przesyłać kilkanaście kanałów streamingowych w jakości FULL-HD lub kilka w jakości 4K.
Hotel Afrodyta **** Business & SPA, który do tej pory kojarzony było przede wszystkim z pięknego i prestiżowego SPA & WELLNESS stawia również na komfortowe warunki dla firm i biznesu pod Warszawą. Dlatego w procesie modernizacji technologicznej WIFI obiektu zadbano o detale, które stanowią dzisiaj gwarancję udanej konferencji lub szkolenia dla firm z okolic Warszawy.  

Obiekt cieszy się coraz większą popularnością. Wpływ na to ma wiele czynników, ale od zeszłego roku zauważono wzrost zainteresowania spotkaniami ze względu na szybki dojazd z centrum Warszawy. Otwarta autostrada A2 spowodowała, iż droga do obiektu zajmuje o połowie mniej czasu i Goście nie są narażeni na utratę czasu w korkach. Trwa modernizacja trasy szybkiego ruchu S8, dzięki której obiekt zyskuje alternatywę dojazdu z Warszawy.

Właściciele Afrodyty zapraszają wszystkie firmy i agencje eventowe do współpracy. We wrześniu otwarta zostanie nowa przestrzeń, która posłuży do organizacji gal i eventów. Niezależny budynek, zaplecze konferencyjne i gastronomiczne z studiem kulinarnym dla biznesu powoduje, iż Hotel Afrodyta staje się obiektem dedykowanym do spotkań firmowych i integracji firmowych pod Warszawą.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA
www.afrodytaspa.pl, [email protected]
Tel. 22 212 84 53
Ul. Letniskowa 4a, Tartak-Brzózki, 96-325 Radziejowice
30 km z Warszawy

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij