Technologia w Hotelu Afrodyta Business & SPA idzie do przodu

Technologia w Hotelu Afrodyta Business & SPA idzie do przodu

W Hotelu Afrodyta **** Business & SPA prężnie rozwija się WIFI dla biznesu dzięki zainstalowaniu profesjonalnego rozwiązaniu firmy UBNT UNIFI.  To nowa inwestycja pod klientów biznesowych, którzy w Afrodycie organizują konferencje i szkolenia.

Od kilku dni w Hotelu Afrodyta Business & SPA dzięki UNIFI Long Range dostępne jest WIFI, 2 łącza światłowodowe i FULL-HD. Zainstalowano najnowszą technologię sieci WIFI-AC w oparciu o rozwiązaniu firmy UBNT UNIFI, urządzenia pracują w dwóch łączach światłowodowych o parametrach 100Mib oraz 50Mbit Obiekt zyskał profesjonalne rozwiązanie dla biznesu, który coraz częściej korzysta z rozwiązań wideokonferencji i pracy zdalnej. Modernizacja objęła cały obiekt i dzięki temu wymagający klienci nie będą mieli problemu z opóźnieniem i transferem danych podczas konferencji lub szkolenia.

Modernizacja ta pozwoliła na przygotowanie specjalnej oferty dla klienta biznesowego wraz z dedykowaną dla niego siecią WIFI, dedykowanym pasem i indywidualną nazwą sieci radiowej.

Wybrano najlepsze rozwiązanie na rynku - UNIFI Long Range, który zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowych rozwiązań spotykanych na innych obiektach.

Na potrzeby klientów sieć WIFI w Hotelu Afrodyta **** Business & SPA pozwala na automatyczne przełączanie klientów do punktów dostępowych o mniejszym obciążeniu w celu optymalizacji przesyłu danych. Celem było zapewnienie jak najlepszej, jakości łącza światłowodowego z dostępem do Internetu.

Sieć w Hotelu Afrodyta pod Warszawą jest przygotowana na video konferencje, jak również na streaming w czasie rzeczywistym do dowolnego zakątka na świecie. Można przesyłać kilkanaście kanałów streamingowych w jakości FULL-HD lub kilka w jakości 4K.
Hotel Afrodyta **** Business & SPA, który do tej pory kojarzony było przede wszystkim z pięknego i prestiżowego SPA & WELLNESS stawia również na komfortowe warunki dla firm i biznesu pod Warszawą. Dlatego w procesie modernizacji technologicznej WIFI obiektu zadbano o detale, które stanowią dzisiaj gwarancję udanej konferencji lub szkolenia dla firm z okolic Warszawy.  

Obiekt cieszy się coraz większą popularnością. Wpływ na to ma wiele czynników, ale od zeszłego roku zauważono wzrost zainteresowania spotkaniami ze względu na szybki dojazd z centrum Warszawy. Otwarta autostrada A2 spowodowała, iż droga do obiektu zajmuje o połowie mniej czasu i Goście nie są narażeni na utratę czasu w korkach. Trwa modernizacja trasy szybkiego ruchu S8, dzięki której obiekt zyskuje alternatywę dojazdu z Warszawy.

Właściciele Afrodyty zapraszają wszystkie firmy i agencje eventowe do współpracy. We wrześniu otwarta zostanie nowa przestrzeń, która posłuży do organizacji gal i eventów. Niezależny budynek, zaplecze konferencyjne i gastronomiczne z studiem kulinarnym dla biznesu powoduje, iż Hotel Afrodyta staje się obiektem dedykowanym do spotkań firmowych i integracji firmowych pod Warszawą.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA
www.afrodytaspa.pl, [email protected]
Tel. 22 212 84 53
Ul. Letniskowa 4a, Tartak-Brzózki, 96-325 Radziejowice
30 km z Warszawy

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz