Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.06.2022

Trzygwiazdkowy Hotel Mazurski Raj dla poszukujących spokojnego miejsca na konferencję.

Trzygwiazdkowy Hotel Mazurski Raj dla poszukujących spokojnego miejsca na konferencję.

A jakby tak rzucić wszystko i pojechać do... RAJU, ale nie takiego zwykłego raju, tylko do MAZURSKIEGO RAJU ;) Trzygwiazdkowy hotel na Mazurach, w miejscowości Ruciane-Nida, oferuje warunki, które pozwalają na efektywny wypoczynek i chwilę zapomnienia od codziennych trosk. Sprawdzi się też na organizację spotkania biznesowego, kiedy akurat nie chcemy uciekać przed światem, a wręcz przeciwnie - chcemy się z nim spotkać :)

Od Warszawy dzieli go zaledwie 190 km, dlatego to miejsce chętnie odwiedzają zarówno turyści, jak i przedsiębiorcy ze stolicy. W krótkim czasie z dużego miasta można dostać się do tej oazy spokoju, która ukoi nasze zmysły i pozwoli odsapnąć od miejskiego zgiełku. Mazurski Raj to trzygwiazdkowy hotel na Mazurach, otoczony pięknym 6-hektarowym ogrodem, którego granice opływają wody jeziora Bełdany, wśród lasów Puszczy Piskiej, co gwarantuje nie tylko spokój, ale również malownicze widoki. Dodatkowo duże zielone przestrzenie przyhotelowe umożliwiają organizację rozmaitych aktywności w plenerze. W przypadku wyjazdów firmowych fajnie sprawdzą się np. zabawy team-buildingowe i gry terenowe. Z powodzeniem zorganizujecie tu również pikniki firmowe oraz pikniki rodzinne.


A co do zaplecza konferencyjnego (bo przecież na początku wspomnieliśmy już, że Mazurski Raj to również doskonały hotel na konferencję na Mazurach), to składa się na nie 12 sal konferencyjnych i szkoleniowych (6 sal w części Centrum konferencyjno-bankietowym, 6 sal części konferencyjnej budynku głównego). Pomieszczenia można wykorzystywać osobno lub łącznie, jeśli potrzebujemy większej przestrzeni na event. 

Należy wspomnieć też o pysznej kuchni, którą serwuje tu zdolny Szef Kuchni. Potrawy powstają z lokalnych produktów, kultywując tradycję Mazur. Restauracja Malinka pomieści aż 250 osób. Z lokalu dodatkowo można podziwiać przepiękny widok na jezioro i ogród.


Oferta gastronomiczna Mazurskiego Raju nie ogranicza się jednak tylko do Restauracji Malinka. Znajdziemy tu również kawiarnię Cafe Gruszki na Wierzbie. W ofercie hotelu jest też Tawerna nad jeziorem, gdzie zjemy pyszną i świeżą mazurską rybę oraz nowo powstała Trattoria w Puszczy, w której kucharze wykorzystują "owoce" otaczającej hotel natury - produkty pochodzą od miejscowych gospodarstw, dostawców i producentów.  

Do dyspozycji gości jest też strefa SPA z rozmaitymi zabiegami pielęgnującymi i relaksującymi. W hotelu znajduje się też klimatyczne miejsce o nazwie Bar Piekiełko, gdzie można zagrać w piłkarzyki, bilard, tenisa stołowego i darta, a także własna kręgielnia.Atrakcji jest znacznie więcej, po dodatkowe informacje zapraszamy do wizytówki HOTELU MAZURSKI RAJ i na stronę www hotelu.POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij