Vanilla Aparthotel - nowoczesne sale na konferencje w Krakowie

Vanilla Aparthotel - nowoczesne sale na konferencje w Krakowie

Kraków, a więc dawna stolica Polski, to miasto które ma naprawdę wiele do zaoferowania. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno turyści, jak i ci, którzy chcą zorganizować spotkania biznesowe. W Krakowie usytuowane są różnorodne obiekty, które sprzyjają budowaniu relacji biznesowych, zdobywaniu wiedzy czy nawiązywaniu ciekawych współprac. Jednym z niej jest Vanilla Aparthotel, czyli ekskluzywne miejsce, w którym skutecznie można połączyć pracę z wypoczynkiem.

Ów obiekt położony jest przy ulicy Bobrzyńskiego 33, w najszybciej rozwijającej się dzielnicy miasta, a więc na Ruczaju. W jego bezpośrednim sąsiedztwie usytuowany jest Campus Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w dodatku zaledwie kilkanaście minut wystarczy, aby komunikacja miejską dojechać na zabytkowy Kazimierz i piękny Rynek Główny. Vanilla Aparthotel zdecydowanie wyróżnia się stylowymi wnętrzami i profesjonalną, doświadczoną obsługą.

A jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym obiekcie, to koniecznie zostań z nami - poniżej pokrótce przedstawiliśmy jego ofertę.


Nowoczesne sale konferencyjne w Krakowie

Szukasz sali na konferencję lub szkolenie w Krakowie? Doskonale się składa, ponieważ Vanilla Aparthotel oferuje nowoczesną przestrzeń biznesową, która może się stać tłem nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. W obiekcie znajduje się elegancka sala konferencyjna o powierzchni 180 m2. Jest ona w stanie pomieścić nawet do 160 osób w ustawieniu teatralnym. Przestrzeń tę można podzielić na dwa mniejsze pomieszczenia dzięki systemowi mobilnych ścian. Wówczas to powstaje Sala A na 100 osób oraz Sala B na 60 osób.


Dodatkowo do Sali B przynależy też ekskluzywne Cygaro Club, w którym mogą się odbyć narady czy kameralne spotkania do 8 osób. Sale konferencyjne w Vanilla Aparthotel zostały należycie przygotowane do realizacji wszelkich przedsięwzięć. Są one wyposażone m.in. w nowoczesne systemy Audio-Video, ekran zabudowany w suficie, projektor, system nagłośnienia sufitowego czy projektory laserowe. W salach oczywiście można też korzystać z szybkich sieci bezprzewodowego Internetu.


Apartamenty w Krakowie

Vanilla Aparthotel to miejsce, w którym - jak już wspomnieliśmy - można efektywnie się zrelaksować. Na gości czekają wysoce komfortowe apartamenty dwuosobowe z aneksem kuchennym. To tzw. Apartamenty Classic, których powierzchnia wynosi 30 m2. Znajdują się tam również Apartamenty Exclusive o 60 m2 oraz Apartamenty Modern dokładnie o tej samej powierzchni. Owe pomieszczenia nie tylko są świetnie wyposażone, ale też stylowo urządzone i niezwykle przytulne. Oznacza to mniej więcej tyle, iż Vanilla Aparthotel zapewnia idealnie warunki do wypoczynku po długiej podróży lub po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych.


Na terenie obiektu znajduje się także wspaniała Restauracja Oregano. Mieści się ona dokładnie na parterze - zresztą na pewno trafisz do niej dzięki aromatycznym zapachom. W restauracji serwowane są pyszne dania kuchni międzynarodowej, do których można zaliczyć m.in. tradycyjne dania polskie i włoskie. Dodatkowo wystrój restauracji sprawia, że każda godzinie spędzona tam płynie jak minuta. Warto też dodać, że obiekt świadczy usługi cateringowe. Możesz więc zamówić tam pełne wyżywienie zarówno na spotkania biznesowe, jak i imprezy okolicznościowe.


Na parterze Vanilla Aparthotel mieści się również pasaż handlowy Pasaż 33, gdzie poza restauracją znajduje się też Rossmann oraz Leviatan. Z kolei na poziomie -1 usytuowany został parking strzeżony dla gości. Na koniec mamy też świetną wiadomość dla osób, które chcą się odprężyć. Otóż niedaleko obiektu znajduje się zaprzyjaźnione Centrum Sportowe CASCADA oraz Day SPA CASCADA. Po więcej informacji o Vanilla Aparthotel zapraszamy do jego wizytówki!Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz