Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.03.2016

Wiosenne pakiety konferencyjne w Hotelu Dwór Mystkowo

Wiosenne pakiety konferencyjne w Hotelu Dwór Mystkowo

Piekiet I obejmuje wynajem klimatyzowanej sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem, dwie przerwy kawowe oraz pyszny obiad w formie bufetu. Pakiet II to dodatkowo zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad i kolacja). Ceny pakietów to kolejno 79 i 229 zł netto za osobę. Oba pakiety dedykowane są dla grup powyżej 20 uczestników.

Dlaczego Hotel Dwór Mystkowo? Goście hotelu mają łatwy dojazd z i do oddalonej o 68 km Warszawy, bezpłatny parking, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie całego obiektu, a także gwarancję opieki koordynatora eventu.

Dodatkowo, na uczestników konferencji czekają liczne urozmaicenia i atrakcje, takie jak biesiada szlachecka w strojach z epoki, grill, ognisko z pieczeniem kiełbasek, przejażdżka bryczką, bilard, a także kącik kosmetyczny i gabinet masażu.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij