Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
11.11.2022

Wyjątkowy obiekt na mapie Mazowsza, czyli Talaria Resort & SPA, rozbudowany o 19 pokoi!

Wyjątkowy obiekt na mapie Mazowsza, czyli Talaria Resort & SPA, rozbudowany o 19 pokoi!

Przychodzimy dziś ze świetnym newsem, którzy dotarł do nas aż z Mazowsza. Znajdujący się tam obiekt Talaria Resort & SPA rozbudowano bowiem o 19 dodatkowych pokoi w nowym budynku, czyli w Pawilonie Żywiołów. Oznacza to mniej więcej tyle, iż w obiekcie możliwe jest zakwaterowanie nawet 105 osób, co - musimy przyznać - zrobiło na nas ogromne wrażenie!

Talaria Resort & SPA to butikowy, kameralny obiekt w Trojanowie. Stanowi on idealne miejsce zarówno na komfortowy wypoczynek, jak i na realizację wszelkich spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Obiekt sam w sobie jest niezwykle elegancki i wypełniony ciepłą, serdeczną atmosferą. Dodatkowo otaczają go piękne tereny zielone, w tym 25-hektarowy park z kwiatami, 3 stawami, letnią altaną i ścieżkami spacerowymi.

Jest to naprawdę doskonałe miejsce, w którym skutecznie można zadbać o work-life balance. Budynek główny Talaria Resort & SPA to odrestaurowany, XIX-wieczny pałac, w którym zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.


Talaria Resort & SPA stanowi doskonałe miejsce na realizację wszelkich konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. To idealny wybór dla osób, które chcą zorganizować event z dala od miejskiego zgiełku - w atmosferze ciszy i spokoju. Okolice Warszawy zdecydowanie pozwalają się należycie skoncentrować na podejmowanej tematyce. Wspomniany wcześniej ogród sprzyja z kolei długim rozmowom, spacerom oraz wymianie doświadczeń.

Co ważne, w obiekcie mogą się odbyć spotkania o różnej wielkości, ponieważ czekają tam zarówno kameralne, jak i znacznie większe sale konferencyjne. Z myślą o gościach biznesowych powstały:

  • Sala Kominkowa na 30 osób,
  • Oranżeria na 200 osób.

Pomieszczenia te zachwycają przestronnością, elegancją oraz profesjonalnym wyposażeniem. W każdym z nich znajduje się klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie, a także wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. Warto dodać, że obiekt dla nowych grup proponuje pokój dla Organizatora w gratisie, a z kolei stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne programy rabatowe.


Ponadto, z racji tego, że zbliża się okres świąteczny, należy dodać, że Talaria Resort & SPA organizuje wyjazdy oraz wigilie firmowe. Wyjątkowy klimat panujący w obiekcie w połączeniu ze wspaniałymi kulinariami, które są tam serwowane, to absolutny klucz do sukcesu każdego spotkania świątecznego. Doświadczona i profesjonalna obsługa Talarii jest w stanie stworzyć specjalną, indywidualną ofertę dla każdego gościa. A jeśli zainteresował Cię ten obiekt, to koniecznie zapoznaj się z jego wizytówką!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij