Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
15.05.2022

Zakochaj się w Pomorzu Nadwiślańskim! Dworek Wapionka na pewno Ci w tym pomoże.

Zakochaj się w Pomorzu Nadwiślańskim! Dworek Wapionka na pewno Ci w tym pomoże.

Dworek Wapionka to kolejna propozycja z kategorii "obiekt dobry i do pracy, i co przyjemności". Zorganizujecie tu szkolenie, konferencję i inne biznesowe spotkania, ale także odpoczniecie na łonie natury, zrelaksujecie się w basenie i spędzicie tu niezapomniane chwile, o które z pewnością zadba przemiła obsługa. 

W Dworku możecie liczyć na komfortowe miejsca noclegowe, ponieważ obiekt jest sklasyfikowany jako hotel 3-gwiazdkowy. Do wyboru są pokoje o wielkości od 22 do 70 m2 powierzchni. Pokoje są jedno- lub dwuosobowe, wyposażone w wiele udogodnień, w tym telewizję, bezprzewodowy internet, telefon, własną łazienkę, zestaw ręczników i suszarkę do włosów. Z okien pokoju można podziwiać bajeczny widok na lasy i jeziora, które Dworek Wapionka otaczają. 


Jeśli chodzi o rekreację, to oferta tego obiektu jest bardzo bogata i zróżnicowana. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie - lista atrakcji ciągnie się od spływów kajakowych, poprzez aktywności na boisku do siatkówki, grę w bilard, gry scenariuszowe, przejażdżki bryczką, po ROOM SPA, czyli gabinety, w których specjaliści wykonują różne masaże i zabiegi. Dobrze bawić się tu będą więc zarówno miłośnicy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i osoby, które odpoczywają najlepiej w jacuzzi czy pod sprawnymi rękoma masażysty. Na terenie Dworku Wapionka znajduje się też Restauracja Karczma Młyn, która jest rekonstrukcją starego młyna wodnego z II poł. XVIII wieku. Klimatyczne miejsce robi wrażenie na gościach obiektu. Do budynku przylega wędzarnia, stanowisko do smażenia pstrąga na kamieniu i prywatna plaża. Można tu dobrze zjeść przy okazji podziwiając malowniczy widok na Jezioro Górznieńskie.


Osoby, które na Pomorzu Nadwiślańskim planują jednak zorganizować nie tylko integrację, ale również tę część formalną, która może przyjmować różne postaci - szkolenia, konferencje, warsztaty, negocjacje itp., z pewnością interesuje najbardziej zaplecze konferencje Dworku Wapionka. Znajdują się tu 2 sale konferencyjne - każda o innej wielkości i na inną liczbę osób.


Sala Młyńska Duża o powierzchni 120 m2 jest w stanie pomieścić do 100 uczestników spotkań biznesowych, mniejsza zaś Sala Młyńska Mała ma powierzchnię ok. 72 m2 i  posiada miejsce dla 50 osób.


Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny, co jest dużym udogodnieniem, ponieważ organizator nie musi dźwigać swojego sprzętu multimedialnego. 


Hotel*** Dworek Wapionka to godny uwagi obiekt w województwie kujawsko-pomorskim, w którym nie tylko zorganizujecie spotkanie biznesowe, ale również miło spędzicie czas w pięknych okolicznościach natury. Rekomendujemy!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij