Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.08.2021

Zorganizuj event w Hotelu Śląsk i miej atrakcje Wrocławia na wyciągnięcie ręki!

Zorganizuj event w Hotelu Śląsk i miej atrakcje Wrocławia na wyciągnięcie ręki!

Niektóre hotele i obiekty konferencyjne mimo usytuowania w centrum dużego miasta, mogą pochwalić się cichą oraz spokojną okolicą. W praktyce jest to doskonałe rozwiązanie dla organizatorów eventów, którym zależy na miejskiej atmosferze oraz skupieniu uczestników. Jeśli wartości te są Tobie bliskie, to koniecznie musisz poznać Hotel Śląsk, który usytuowany jest przy ulicy Oporowskiej 60 we Wrocławiu.

Obiekt położony został zaledwie 2,8 kilometra od przepięknego Rynku oraz najważniejszych miejsc i atrakcji stolicy Dolnego Śląska. To świetna baza wypadowa do zwiedzania m.in. Ogrodu Japońskiego, Hali Stulecia, ZOO, Parku Szczytnickiego oraz innych, równie atrakcyjnych miejsc. Hotel Śląsk świadczy kompleksowe usługi, proponując wielofunkcyjne sale konferencyjne, nowoczesne pokoje i apartamenty, przestronną restaurację z pyszną kuchnią, sale bankietowe oraz wiele atrakcji. Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty!


Hotel Śląsk to odpowiednie miejsce na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów oraz innych spotkań biznesowych. Proponuje on łącznie 5 sal o zróżnicowanej wielkości. Niektóre z nich można łączyć za pomocą systemu mobilnych ścian. Powierzchnia konferencyjna obiektu wynosi ponad 560 m2 i pozwala na zaproszenie do 525 osób. Sale są nowoczesne, klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Dodatkowo, do sal przynależy przestronny taras, odpowiedni na spędzenie przerwy kawowej. 


Obiekt do dyspozycji gości oddaje ponad 100 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1- i 2-osobowych oraz w apartamentach. Pomieszczenia te są wygodne, nowoczesne oraz klimatyzowane. To świetna przestrzeń zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Dodatkowo, część pokoi dostosowana została do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajdują się również dwie eleganckie sale bankietowe, których łączna powierzchnia wynosi ponad 500 m2. Doskonale sprawdzają się one jaki tło spotkań rodzinnych i biznesowych, takich jak m.in uroczyste gale, jubileusze czy kolacje firmowe. Idealnym uzupełnieniem w Hotelu Śląsk są usługi gastronomiczne. Na gości czeka tam Kuchnia Fusion, czyli tradycyjne polskie potrawy, które łączą się z elementami kuchni świata. W restauracji obiektu można zamówić catering na eventy.


W ofercie Hotelu Śląsk nie brakuje również licznych atrakcji i udogodnień. Przykładem jest duży parking dla samochodów osobowych i autobusów, który jest w stanie pomieścić nawet 90 pojazdów. Znajduje się tam również sala fitness, letni taras oraz Chill Zone SPA, która gwarantuje odpoczynek w klimatycznych, drewnianych wnętrzach. Goście mogą tam skorzystać m.in. z sauny, jacuzzi, zabiegów kosmetycznych, oraz gabinetów masażu.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij