Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Zespół dworsko-pałacowy w Roskoszy

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Zespół dworsko-pałacowy w Roskoszy mieści się we wsi Roskosz w Gminie Biała Podlaska w województwie podlaskim. Obiekt położony jest w cichej okolicy w otoczeniu nienaruszonej zieleni, co sprzyja w relaksowi. Bliskość kompleksu parkowego dużo możliwości na miłe spędzanie czasu wolnego. Zespół dworsko-pałacowy w Roskoszy to także atrakcyjne miejsce na spotkania biznesowe – można w nim organizować sympozja, zjazdy, szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Obiekt szkoleniowy, którym jest Zespół dworsko-pałacowy w Roskoszy oferuje atrakcyjne warunki noclegowe w stylowo zaaranżownanych pokojach z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie są wyposażone w telewizory a także posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. Goście hotelu mogą też korzystać ze strzeżonego parkingu.

Zespół dworsko-pałacowy w Roskoszy to doskonały obiekt konferencyjny polecany na konferencje w województwie podlaskim. Posiada nowoczesne centrum szkoleniowe złożone z kilku przestronnych sal. Sale szkoleniowe mają na wyposażeniu sprzęt audiowizualny i nagłaśniający oraz posiadają dostęp do internetu.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.