Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Zajazd Raj

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Zajazd Raj usytuowany jest w miejscowości Dobrzączka w Gminie Chęciny znajdującej się w województwie podlaskim. Bliskość nienaruszonej przyrody sprawia, że hotel konferencyjny jest doskonałym miejscem dla turystów będących w miejscowości w celach służbowych. Zajazd Raj jest często wybieranym miejscem na różnorodne spotkania edukacyjne i biznesowe – można w nim organizować konferencje, zjazdy, narady, szkolenia, raz imprezy okolicznościowe.

Zajazd Raj swoim gościom oferuje komfortowe miejsca noclegowe w stylowo urządzonych i kompleksowo wyposażonych pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje mają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Goście Zajazdu Raj mają dostęp do strzeżonego parkingu znajdującego się przed hotelem.

Zajazd Raj to obiekt szkoleniowy, który jest często wybierany na rozmaite spotkania. To świetna lokalizacja na spotkania w województwie podlaskim. Hotel konferencyjny ma stylowe sale szkoleniowe. Sale konferencyjne posiadają sprzęt multimedialny i są podłączone do sieci Wi-Fi.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });