Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Konferencje – Hotel** (dwugwiazdkowy)

: znaleziono 125 obiektów

Hotel dwugwiazdkowy świetnie sprawdza się nie tylko na rodzinne wyjazdy, ale także podczas organizacji konferencji, szkoleń, zebrań czy okolicznościowych imprez dla współpracowników. Obiekty tej kategorii muszą spełniać konkretne warunki, aby w jak najlepszy sposób zaspokajać potrzeby swoich klientów. Dzięki możliwości parkowania pojazdów gości przed budynkiem oraz dogodnemu dojazdowi do niego, uczestnicy szkolenia hotel 2-gwiazdkowy będą mogli w łatwy sposób dostać się na sale konferencyjne hotel dwugwiazdkowy nawet z innych regionów kraju. Obiekt powinien także dysponować miejscem, w którym klient może zatrzymać na chwile samochód, aby kogoś wysadzić.

Pozostałe sale konferencyjne:

TIRest Hotel

TIRest Hotel

Polanica-Zdrój

Hotel **

Maks. pojemność sali: 250 osób

Liczba sal: 3

W niedalekiej odległości od Warszawy znajduje się Hotel TIRest, który położony jest w malowniczej okolicy lasów i ...
 

Hotel Polonia** Rzeszów

Hotel Polonia** Rzeszów

Rzeszów

Hotel **

Maks. pojemność sali: 30 osób

Liczba sal: 1

Hotel ze względu na jego charakterystyczne umiejscowienie w centrum Rzeszowa, odznacza się doskonałą lokalizacją. Jest ...
 

HOTEL La Siesta

HOTEL La Siesta

Jastrzębia Góra

Hotel **

Maks. pojemność sali: 60 osób

Liczba sal: 2

HOTEL La Siesta położony nad morzem to doskonałe rozwiązanie dla gości biznesowych. Profesjonalne podejście, komfortowe ...
 

Hotel Karolek

Hotel Karolek

Zawoja

Hotel **

Maks. pojemność sali: 40 osób

Liczba sal: 1

Hotel położony u podnóża Babiej Góry posiada 10 nowoczesnych pokoi oraz dysponuje salą konferencyjną dla 40 gości. Nie ...
 
 

W hotelu 2-gwiazdkowym znajdują się pokoje z przestronną i elegancką łazienką.

Jeśli pokoje jej nie posiadają może ona znajdować się na korytarzu i zazwyczaj bywa wspólna dla kilku pokoi gościnnych. Dużym udogodnieniem dla uczestników konferencji jest także dostęp do telefonu na recepcji. Osoby tam pracujące powinny znać minimum jeden język obcy i posiadać wyższe wykształcenie. Ponad to cechuje ich sympatyczne i optymistyczne usposobienie. W końcu recepcjonista jest pierwszą osobą, którą widzą goście po przekroczeniu progu obiektu. Pozytywne pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie w przypadku budowania trwałych więzi biznesowych. Jednolite stroje pracowników dodają także elegancji i fachowości całego obiektu.

Podczas organizacji szkolenia hotel dwugwiazdkowy dobrze jest zwrócić uwagę na panujące w budynku i dookoła niego bezpieczeństwo.

Pokoje gościnne powinny być zamykane na klucz. Obecnie także wiele hoteli dwugwiazdkowych inwestuje w monitoring bądź ochronę. Można więc być spokojnym o swoje kosztowności, drogi sprzęt oraz własne bezpieczeństwo. Wystrój całego budynku zazwyczaj opiera się na prostocie i wygodzie, dzięki czemu nic w przestrzeni nie będzie nas rozpraszać. Zdarzają się także hotele typowo tematyczne, w których odnaleźć można inspiracje na przykład wiejskim życiem lub myślistwem. Kameralna sala szkoleniowa hotel dwugwiazdkowy pozwala zachować ciszę i spokój, dzięki czemu rozmowy mogą swobodnie przebiegać. Ich powierzchnia sprawdza się także w przypadku rozmów kwalifikacyjnych lub zebrań zarządu. Ważne jest także zadbanie o podniebienia uczestników szkolenia Hotel 2-gwiazdkowy najczęściej może pochwalić się polską kuchnią, która przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom tradycyjnych smaków. Jeśli obiekt nie posiada restauracji, można wykorzystać usługę dowożonego cateringu.

W 2-gwiazdkowym hotelu zawsze znajduje się bar lub kawiarenka, w której całodobowo można napić się aromatycznej kawy lub herbaty.

W ramach noclegu gości otrzymują także zdrowe i sute śniadanie, które doda sił przed pracą. A wieczorami można zrelaksować się na przykład grając w bilarda lub słuchając muzyki z alkoholem dobrej jakości w ręku. Konferencje hotel dwugwiazdkowy posiadają przede wszystkim ekonomiczny charakter oraz rodzinną atmosferę, dzięki czemu każde spotkanie będzie strzałem w dziesiątkę.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij