Hotel ****

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Czachowskiego 56,
26-510 Chlewiska,
mazowieckie
Zobacz na mapie
9
Liczba sal
150
Największa sala konferencyjna
148
Liczba miejsc noclegowych
80
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Manor House SPA oferuje zaplecze konferencyjne z prawdziwie dworskim klimatem, gdzie do dyspozycji oddane zostały sale o różnorodnym metrażu - odpowiednim zarówno dla kameralnych spotkań w kilkanaście osób, jak też wystawnych eventów do 150 uczestników. W Pałacu Odrowążów znajdziemy wnętrza prawdziwie szlacheckie, zaś Stajnia Platera wychodzi do nas z propozycją przestrzeni charakternej, gdzie udanemu połączeniu ulegają kamienne mury, drewniane elementy budulcowe oraz bardziej subtelne dodatki.

Pomieszczenia są klimatyzowane, a także wzbogacone o możliwość zaciemnienia. Przystosowano je w pełni do aktualnych standardów eventowych, wyposażając w multimedialny sprzęt w postaci:

 • nagłośnienia, 
 • urządzeń TV/Video,
 • ekranów,
 • flipchartów,
 • projektorów,
 • mikrofonów, 
 • dostępu do internetu.

Zarówno sale Manor House SPA, jak i przynależące do kompleksu rozległe tereny rekreacyjne stwarzają odpowiednie warunki dla wszelkiego typu eventów biznesowych – w tym także wytwornych bankietów, przyjęć koktajlowych czy imprez integracyjnych. Obiekt wychodzi z propozycją wieczorów firmowych z oprawą muzyczną, występami artystycznymi oraz wyjątkowym scenariuszem rozrywek w postaci np. zabaw grupowych, lotu balonem czy jazdy konnej. Szczególną pozycją tutejszej oferty jest integracja w SPA, dostępna w 4 opcjach do wyboru:

 • zamkniętej zabawy w Łaźniach Rzymskich,
 • biesiady połączonej z odnową biologiczną na świeżym powietrzu w Witalnej Wiosce,
 • zabiegów w Gabinetach Bioodnowy,

 • ćwiczeń fizycznych w Ogrodzie Medytacji, w otoczeniu Kamiennego Kręgu Mocy, Energetycznej Spirali oraz przy Piramidzie Horusa.

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** - Opis obiektu

Manor House SPA leży w Chlewiskach koło Szydłowca, na południe od Warszawy. To urokliwy kompleks historycznych budynków, gdzie pielęgnowana przez lata tradycja spotyka się ze współczesnym luksusem wypływającym z takich miejsc jak Pałac Odrowążów*****, Stajni Platera**** czy Term Zamkowych****, a także wachlarza atrakcji i zielonych zakątków. W każdym z budynków odnajdziemy wyjątkowo eleganckie zaplecze noclegowe w wysokich standardach, dostosowane do wymogów najbardziej wymagających gości biznesowych.

Manor House SPA to idealne miejsce na realizację swoich zawodowych zamierzeń w kojącym otoczeniu natury, bowiem do kompleksu przynależy aż 10-hektarowy park z 3 ścieżkami tematycznymi, stanowiący jeden z najcenniejszych zabytkowych terenów naturalnych w Polsce. Wychodząc naprzeciw potrzebom relaksu, obiekt oferuje przybyłym również bogatą strefę SPA wraz z energetycznym Ogrodem Medytacji oraz Witalną Wioską, gdzie ukojenia zaznają nawet najbardziej wzburzone zmysły. 

Na miejscu dostępne jest imponujące zaplecze konferencyjne, na które składają się sale zlokalizowane w różnych częściach kompleksu. Ich pojemność wraz z zielonymi terenami okalającymi obiekt stwarzają niepowtarzalną okazję dla organizatorów spotkań branżowych, którym zależy na wyjściu poza schematyczne ośrodki biznesowe. W Manor House SPA urządzimy zarówno konferencję w dostojnej formie uświetnionej historycznym klimatem, jak również konferencję plenerową bądź event na świeżym powietrzu, wzbogacony dodatkowo szeregiem atrakcji dla firm i zakotwiczony w wyjątkowej oprawie tematycznej.

Do szczególnych atutów hotelu należy własny ośrodek jeździecki, dostępność dużego parkingu oraz lądowisko dla śmigłowców. Obiekt mieści się zaledwie kilka kilometrów od trasy S7 łączącej Warszawę z Krakowem oraz Gdańskiem.

Obiekty konferencyjne spa
Obiekty konferencyjne spa
Obiekty konferencyjne z basenem
Obiekty konferencyjne z basenem
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** - Pokoje

Zaplecze hotelowe kompleksu obejmuje 59 pokoi w wysokim standardzie oraz indywidualnie zaprojektowanej aranżacji, która wraz z zabytkowym tłem czyni z każdego pomieszczenia małe dzieło sztuki. Wszystkie pokoje gwarantują komfort za sprawą klimatyzacji oraz warunki do pracy zapewnione dzięki połączeniu z internetem. Do wyboru mamy warianty dla 1 oraz 2 osób, a także apartament w Pałacu Odrowąża złożony z 2 komnat i łazienki.

Baza noclegowa Manor House SPA składa się nie tylko z wygodnej strefy wypoczynkowej, ale również pokoi kąpielowych wyposażonych w przestrzeń do regeneracji, gdzie na gości czekają m.in. jedyne w Polsce, japońskie wanny Ofuro SPA. W cenie pokoju zawarta jest możliwość korzystania z Łaźni Rzymskich bogatych w wodne atrakcje, a także dostęp do bezchlorowego basenu.

W trosce o indywidualne potrzeby przybyłych, kompleks oferuje nocleg również w pokojach przystosowanych dla alergików. Pomieszczenia te przynależą do Term Zamkowych i w swoim wyposażeniu posiadają liczne udogodnienia w postaci: jonizatorów powietrza, zdrowotnych lamp solnych, hipoalergicznych zestawów pościelowych oraz delikatnych kosmetyków.  

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** Hotel **** / 0 Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** Hotel **** / 1 Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** Hotel **** / 2 Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** Hotel **** / 3

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** - Restauracja

Hotelowa restauracja zlokalizowana jest w budynku Stajni Platera, oddając do dyspozycji salę restauracyjną, karczmę z barem oraz Salę Biesiadną z antresolą. To idealne miejsce na elegancką kolację oraz business lunch z aromatyczną kartą menu. Tutejsze kulinaria opierają się na regionalnych produktach od lokalnych dostawców, gwarantując świeżość oraz aromat najwyższych lotów.

Menu dzieli się na 3 warianty: Kuchnię Polską z szeroką gamą potraw bazujących na rodzimych recepturach; Menu Wegańskie wyróżnione znakiem jakości VEGE, pełne pozycji śniadaniowych, obiadowych czy deserowych; Dania Diety Życia czerpiące z różnych, prozdrowotnych metod odżywiania, przy jednoczesnym doborze produktów do własnej grupy krwi.

Spożywane posiłki możemy dopełnić za sprawą starannie wyselekcjonowanego wina z bogatej karty trunków, sporządzonej pod okiem wybitnego sommeliera – Jarosława Cybulskiego. Kulinarną atrakcją dla biznesowych spotkań może stać się również degustacja pitnych miodów lub warsztat winiarski.

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** - Usługi dodatkowe

Jeżeli zależy nam na upamiętnieniu firmowej imprezy, warto zdecydować się na skorzystanie z usług fotograficznych. Manor House  SPA wychodzi bowiem z propozycją wykonania specjalnego fotoreportażu z przebiegu eventu.  

Do dyspozycji oddana jest szeroka oferta rekreacyjno-zdrowotna, w tym:

 • bezchlorowy basen z rwącą rzeką i wieloma atrakcjami wodnymi,
 • własna stajnia koni,
 • seanse w Chacie Solnej,
 • sesje w kompleksie Łaźni Rzymskich,
 • Siłownia Witalna i outdoor fitness,
 • sprzęt do nordic walking,
 • bilard,
 • koncerty terapeutyczne na misy i gongi tybetańskie,
 • 11 Gabinetów Bioodnowy,

 • Witalna Wioska ze słowiańskimi rytuałami zdrowia.


Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** - Lokalizacja
Odległość od lotniska:140 km
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Chlewiska

Pałac Odrowążów*****
~0.18 km
Pałac Odrowążów***** Chlewiska
Tylko ~0.18 km od Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Hotel Paradiso
~17.78 km
Hotel Paradiso Suchedniów
Tylko ~17.78 km od Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Hotel Europa**** Starachowice
~29.63 km
Hotel Europa**** Starachowice Starachowice
Tylko ~29.63 km od Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Hotel Senator**** Centrum Konferencyjne & Spa
~30.61 km
Hotel Senator**** Centrum Konferencyjne & Spa Starachowice
Tylko ~30.61 km od Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Hotel u Grubego
~36.32 km
Hotel u Grubego Wielogóra
Tylko ~36.32 km od Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Odyssey ClubHotel Wellness & SPA *****
~37.51 km
Odyssey ClubHotel Wellness & SPA ***** Kielce
Tylko ~37.51 km od Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Hotel Przedwiośnie
~38.3 km
Hotel Przedwiośnie Kielce
Tylko ~38.3 km od Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz