Targi w Gdańsku, międzynarodowa konferencja w Trójmieście? Sprawdź koniecznie AMBEREXPO!

Targi w Gdańsku, międzynarodowa konferencja w Trójmieście? Sprawdź koniecznie AMBEREXPO!

Ostatnio sporo na naszej stronie pisaliśmy o obiektach, w których oprócz organizacji eventu, dodatkowo można odpocząć od miejskiego zgiełku, zintegrować zespół i poobcować z naturą. Ale nie zawsze wchodzicie na naszą stronę, by znaleźć właśnie takie miejsca, prawda? Czasem potrzebujecie po prostu wynająć salę konferencyjną lub przestrzeń targową na kilka godzin i to najlepiej gdzieś w dużym mieście, blisko centrum. 

Dla tych z Was, którzy poszukują właśnie takiego miejsca w Trójmieście, piszemy dzisiejszy artykuł. Chcemy przybliżyć Wam bliżej profil Centrum Wystawienniczo – Kongresowego AMBEREXPO przy ulicy Żaglowej 11 w Gdańsku. Jest to miejsce wielofunkcyjne, zaspokajające potrzeby organizatorów wielu rodzajów eventów. Przestrzeń dla siebie znajdą tu zarówno osoby planujące organizację konferencji w Gdańsku, jak i wystawy czy targów w Trójmieście


AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe chętnie wybierane jest jako miejsce międzynarodowych wydarzeń, bowiem tutejsze hale pomieszczą ponad 3 300 osób! Na parterze znajdują się podzielone przesuwanymi ścianami Hale A, B oraz C - każda wysoka na 12 metrów, z dwiema bramami wjazdowymi i powierzchnią ok. 4000 m2. Dużym atutem jest to, że hale mają dostęp do holów, w których można organizować punkty rejestracyjne lub przerwy kawowe, nie zabierając więc jednocześnie przestrzeni potrzebnej dla usadowienia uczestników eventu.


Jeśli jednak w planach mamy organizację spotkania dla mniejszej liczby osób (przez słowo "mniejszej" mamy na myśli kilkaset osób, a nie kilka tysięcy) to na I piętrze do dyspozycji jest 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych o różnej wielkości. Największa pomieści do 540 osób.Dodatkowo w tym centrum targowym w Gdańsku znajdziecie również sale VIP, które przeznaczone są na kameralne spotkania do 10 osób. Na wygodnych kanapach można zorganizować narady, negocjacje czy np. rozmowy kwalifikacyjne.


Oprócz przestronnych hal i sal, atutem AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe jest też bardzo dobre wyposażenie multimedialne. Profesjonalny sprzęt najwyższej jakości i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że to centrum kongresowe w Gdańsku jest doskonale przystosowane do organizacji zaawansowanych technologicznie eventów. 


Centrum posiada własny parking z 430 miejscami. W razie potrzeby można wykorzystać również parking Stadionu Gdańsk, który znajduje się nieopodal (co daje dodatkowe 2 000 miejsc).


Jeśli planujecie duże wydarzenie w Trójmieście albo kameralne na kilka osób, ale w prestiżowym miejscu, z najwyższym poziomem obsługi, to sprawdźcie koniecznie AMBEREXPO w Gdańsku! :)

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz