Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Zamek w Kamieniu Śląskim

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Zamek w Kamieniu Śląskim przy ulicy Parkowej to Centrum Kultury i Nauki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego. Posiada niezwykle atrakcyjną lokalizację – mieści się w malowniczym kompleksie parkowym, który umożliwia organizację imprez plenerowych. Obiekt szkoleniowy to jedna z najlepszych lokalizacji na organizację kongresów czy spotkań okolicznościowych w województwie opolskim.

W Centrum Kultury i Nauki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego znajduje się również gościniec, który oferuje komfortowe miejsca noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach. Goście mogą miło spędzić czas w znajdującej się w gościńcu kawiarence.

Centrum Kultury i Nauki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego posiada także profesjonalne i stylowo zaaranżowane centrum konferencyjne. Liczne sale szkoleniowe w stylu pałacowym świetnie nadają się na spotkania o wysokiej randze, które wymagają wyjątkowej oprawy. Zamek-Centrum Kultury i Nauki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego to idealne miejsce na konferencje i szkolenia w województwie opolskim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.