Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Lublin - LCK Lubelskie Centrum Konferencyjne
 • Liczba sal konferencyjnych
  11
 • Największa sala konferencyjna
  125
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Obiekt konferencyjny

LCK Lubelskie Centrum Konferencyjne

Lublin

Nowoczesny budynek LCK daje organizatorom mnóstwo możliwości w realizacji przedsięwzięć. Organizowane są w nim wydarzenia hybrydowe i spotkania online na najwyższym poziomie...

Sale konferencyjne Lublin - Ibis Styles Lublin Stare Miasto
 • Liczba sal konferencyjnych
  11
 • Największa sala konferencyjna
  220
 • Liczba miejsc noclegowych
  232
Hotel ***

Ibis Styles Lublin Stare Miasto

Lublin

Nowo-powstały hotel 3-gwiazdkowy w centrum Lublina posiada 7 sal konferencyjnych z klimatyzacją, dostępem do WiFi oraz dużym parkingiem zewnętrznym.

Rekomendowany Sale konferencyjne Lublin - Targi Lublin SA
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  5000
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Centrum targowe

Targi Lublin SA

Lublin

Doskonałe miejsce dla organizacji eventów biznesowych zarówno kameralnych jak i tych masowych. Pokaźna powierzchnia budynku umożliwia przeprowadzenie wydarzeń o różnorodnych ...

Lublin to doskonałe miejsce na organizację konferencji online. W mieście tym z powodzeniem można przenieść branżę spotkań do świata cyfrowego - a przy tym zachować profesjonalizm oraz wysoki poziom merytoryczny. W Lublinie znajdziesz wszystko to, czego potrzeba do stworzenia eventu biznesowego lub edukacyjnego.

Obiekty konferencyjne w Lublinie

to przestronne, odpowiednio wyposażone miejsca, które w kompleksowy sposób podchodzą do organizacji wydarzeń. Znajdują się tam m.in. hotele o zróżnicowanym standardzie (w tym hotele 5-gwiazdkowe i hotele SPA), centra konferencyjne, targi czy obiekty szkoleniowo-konferencyjne. Miejsca te oferują wielofunkcyjne sale biznesowe, studio nagrań, studio multimedialne, a także udogodnienia, takie jak miejsca noclegowe czy zaplecze gastronomiczne. W Lublinie więc znajdziesz wszystko to, czego potrzeba do stworzenia eventu biznesowego lub edukacyjnego.

Wydarzenia online w Lublinie

to zdecydowanie przyszłość całej branży MICE. Ten rodzaj wydarzeń ma bardzo wiele zalet - m.in. jest bezpieczny, wygodny oraz pozwala na udział osób oddalonych od obiektu nawet setki i tysiące kilometrów. W evencie online można bowiem brać udział z różnych zakątków kraju i świata - a wszystko to w czasie rzeczywistym.

Obiekty konferencyjne w Lublinie

są więc odpowiednimi miejscami na organizację wszelkiego rodzaju szkoleń przez Internet, briefingów prasowych, wykładów zdalnych, webinarów czy konferencji online. Ponadto, z powodzeniem można tam zorganizować eventy hybrydowe oraz streamingi live wszelkich wydarzeń.

Spotkania hybrydowe w Lublinie

polegają na łączeniu fizycznej obecności z tą w formie zdalnej. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla miłośników wydarzeń w sali, jak i dla osób preferujących przestrzeń cyfrową. Profesjonalne programy do streamingu eventów oczywiście przekazują obraz i dźwięk w czasie rzeczywistym, pozwalając uczestnikom na czynne branie udziału w dyskusji. Te innowacyjne rozwiązania otwierają przed branżą spotkań nowy wymiar eventów, który - trzeba przyznać - cieszy się bardzo dużym uznaniem.

Transmisje internetowe na żywo Lublin

mogą dotyczyć zarówno konferencji, szkoleń, wykładów, jak i uroczystych gal czy jubileuszów. Wszystko to możliwe jest m.in. dzięki profesjonalnej, pomocnej obsłudze obiektów oraz nowoczesnemu wyposażeniu. Sale biznesowe w Lublinie wyróżniają się nie tylko przestronnością i stylową aranżacją, ale także odpowiednim zapleczem technicznym.

Każda sala oraz studio nagrań Lublin

pełne jest wysokiej jakości sprzętów multimedialnych. Są to m.in. projektory, ekrany, flipcharty, tablice multimedialne, greenboxy, greenscreeny, kamery, mikrofony, mikroporty, a także profesjonalne systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe. Ponadto, podstawą udanej konferencji online jest oczywiście szybka i bezprzewodowa sieć Internetu, a także klimatyzacja, która znacząco wpływa na komfort pracy - i to o każdej porze roku.

Studio multimedialne Lublin

to zdecydowanie jedna z najlepszych odpowiedzi na aktualne potrzeby branży spotkań. Pomieszczenia te obsługiwane są przez profesjonalistów, którym ewentualne problemy techniczne nie są straszne. Nie musisz więc w ogóle martwić się o obsługę sprzętów. Dodatkowo, studio multimedialne w Lublinie często współpracuje z grafikami oraz specjalistami w zakresie programowania, którzy są w stanie stworzyć niecodzienną oprawę każdego wydarzenia - np. mapping 3D. Nie należy stronić od wszelkich nowinek ze świata nowych mediów, gdyż to one są nową formą dekoracji.

Produkcja webinarów w Lublinie lub innych spotkań biznesowych

to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów. Zyskujesz odpowiednie wsparcie techniczne, profesjonalne sale i studio nagrań, a także serdeczną atmosferę. W obiektach hotelowych w Lublinie nie tylko zorganizujesz wysokiej jakości event, ale i efektywnie odpoczniesz. Wiele z tych miejsc proponuje także zaplecze SPA & Wellness, które jest świetną przestrzenią do relaksu.

Profesjonalne studio nagrań Lublin

to także świetne tło do realizacji różnego rodzaju projektów - możesz tam nagrać spoty reklamowe, podcasty czy prezentacje i pokazy produktów. To naprawdę wielofunkcyjne miejsca, które zdecydowanie idą z duchem czasu. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie najlepsze miejsca na konferencję online w Lublinie. Pobyt w tym mieście można połączyć ze zwiedzaniem - szczególnie, że hotele usytuowane są tam w każdej części miasta.

Jeśli więc szukasz studio multimedialnego w centrum Lublina

to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Analogicznie jest z obiektami biznesowymi na obrzeżach Lublina - jeśli nade wszystko cenisz ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku, to czeka na Ciebie wiele propozycji. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni research oraz skonkretyzowanie własnych wymagań. Jesteśmy pewni, że każdy - nawet najbardziej wymagający klient - znajdzie w Lublinie odpowiednie miejsce na organizację wydarzenia online. Czekają tam obiekty skrojone na każdą kieszeń - zachęcamy więc do zapoznania się z ich prezentacjami, w których szczegółowo opisane są wszystkie usługi. Pewnikiem są w nich: wysoka jakość usług, korzystna cena, świetna lokalizacja oraz kompleksowe podejście do organizacji wydarzeń biznesowych.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz