Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Centrum targowe

: znaleziono 26 obiektów

Centrum targowe stanowi jedno z najnowocześniejszych typów obiektów konferencyjnych znanych w branży eventowej. Samo pojęcia pojawiło się stosunkowo niedawno. Określa ogromny teren, na którym realizowane są różne spotkania biznesowe, zebrania, seminaria, prelekcje, szkolenia i konferencje Centrum targowe często składa się z wielu osobnych budynków, na których znajdują się sale szkoleniowe, biura, magazyny i hotele, a wszystko jest ze sobą powiązane i współpracuje jak w jednym organizmie. Jest to odpowiedź na sytuację rynkową.

Pozostałe sale konferencyjne:

Praga Centrum

Praga Centrum

Warszawa

Centrum targowe

Maks. pojemność sali: 250 osób

Liczba sal: 1

Hala koncertowa może pomieścić nawet 1000 osób, a w układzie teatralnym zapewnia 250 miejsc siedzących. Duża, otwarta ...
 

Krakowski Plener

Krakowski Plener

Kraków (10 km od centrum)

Centrum targowe

Maks. pojemność sali: 60 osób

Liczba sal: 1

Krakowski Plener udostępnia nowoczesną salę konferencyjną dla 60 osób oraz duży teren zielony idealny pod ustawienie ...
 
 

Centrum targowe gwarantuje, że organizacja konferencji w takim miejscu pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby oraz wymagania klientów biznesowych.

Ponadto uczestnikom tego typu eventów oferowane jest dużo większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nie muszą przemieszczać się między ulicami, czy nawet miastami, aby dostrzeć w konkretne miejsce. Wszystko znajduje się na terenie centrum targowego. Można liczyć na kawiarnie, kluby, siłownie, baseny, restauracje oraz sklepy w bliskim sąsiedztwie tego typu obiektów. Tworzy to swoisty samowystarczalny system, na którym znajdziesz to, co jest potrzebne w danej chwili. Hotele w centrach targowych oferują nowoczesne i przytulne hotele, w których można się zrelaksować. Dzięki dostępowi do szybkiego, bezprzewodowego internetu możliwa jest efektywna praca także w zaciszu pokoju gościnnego.

Największym atutem jakie posiadają sale konferencyjne w centrach targowych to bogate zaplecze technologiczne.

W pomieszczeniach funkcjonują systemy ścian modułowych. Umożliwia to dowolną modyfikację wielkości pokojów. Można dostosować sale szkoleniowe pod kameralne spotkania bądź duże konferencje osiągające liczbę nawet kilkuset uczestników. Zaawansowane systemy oświetleniowe oraz możliwość zaciemnienia okien jest atutem nowoczesnych budynków. Za ich pomocą można sprawić, że prezentacja multimedialna okaże się wielkim sukcesem. Podstawowe informacje oraz szybkie notatki można zapisywać na flipchartach.

Sale konferencyjne w centrum targowym oferują także usługi dodatkowe.

Udostępniają laptopy z aktualnym oprogramowaniem, materiały biurowe bądź punkty ksero. Ważne jest także to, że inne mniejsze firmy zawsze starają się nawiązać współpracę z takimi dużymi obiektami. Właściciele Centrum Targowego często posiadają zaprzyjaźnionych i sprawdzonych współpracowników w innych branżach. Dotyczy to chociażby firm przewozowych, rozrywkowych bądź cateringowych. Wszystkie te elementy sprawiają, że organizacja szkolenia staje się łatwa i przyjemna. Doświadczona kadra pracownicza potrafi poradzić sobie z niemal każdym problemem oraz posiada fachową wiedzę z wielu dziedzin. To, że Centra Targowe posiadają wielkopowierzchniowe hale wystawiennicze umożliwia planowanie nawet najbardziej nietypowych wydarzeń biznesowych, kulturalnych, sportowych czy oświatowych. Świetnie funkcjonują urokliwe bankiety czy jubileusze. Goście mogą czuć się swobodnie dzięki tak dużej przestrzeni. Centrum Targowe to przestrzeń nieograniczonych możliwości oraz profesjonalnych, innowacyjnych rozwiązań technicznych. Organizacja konferencji czy szkolenia w takim miejscu, to gwarancja realizacji usług na najwyższym możliwym poziomie.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij