Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Centrum targowe


Centrum targowe stanowi jedno z najnowocześniejszych typów obiektów konferencyjnych znanych w branży eventowej. Samo pojęcia pojawiło się stosunkowo niedawno. Określa ogromny teren, na którym realizowane są różne spotkania biznesowe, zebrania, seminaria, prelekcje, szkolenia i konferencje Centrum targowe często składa się z wielu osobnych budynków, na których znajdują się sale szkoleniowe, biura, magazyny i hotele, a wszystko jest ze sobą powiązane i współpracuje jak w jednym organizmie. Jest to odpowiedź na sytuację rynkową.

Liczba znalezionych obiektów: 22

EXPO XXI Warszawa

EXPO XXI Warszawa

Miasto: Warszawa

Typ obiektu:
Centrum targowe

Maks. pojemnośc sali: 600 osób

EXPO XXI Warszawa to ponad 20 000 mkw wielofunkcyjnej powierzchni eventowej. W nowoczesnym kompleksie organizowane są ...
 

Hala Wystawiennicza Targi w Krakowie

Hala Wystawiennicza Targi w Krakowie

Miasto: Kraków

Typ obiektu:
Centrum targowe

Maks. pojemnośc sali: 1200 osób

Największa hala wystawiennicza w Krakowie jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy firmowych ...
 

Centrum Targowe Murator EXPO

Centrum Targowe Murator EXPO

Miasto: Warszawa

Typ obiektu:
Centrum targowe

Maks. pojemnośc sali: ---

Centrum Targowe Murator EXPO to wielka przestrzeń wystawiennicza, są tu też pomieszczenia biurowe, magazynowe i 4 ...
 

Vienna House Easy Cracow

Vienna House Easy Cracow

Miasto: Kraków

Typ obiektu:
Hotel ***

Maks. pojemnośc sali: 210 osób

W hotelu organizowane są spotkania biznesowe. Krakowski obiekt położony jest w centrum miasta i oferuje 5 sal ...
 

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska

Miasto: Warszawa

Typ obiektu:
Centrum targowe

Maks. pojemnośc sali: ---

Świetna lokalizacja i kompleksowa oferta sprawia, że Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska jest idealnym miejscem do ...
 

Centrum Stocznia Gdańska

Centrum Stocznia Gdańska

Miasto: Gdańsk

Typ obiektu: Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Maks. pojemnośc sali: 1150 osób

Centrum Stocznia Gdańska to przestrzeń na organizację szkoleń, konferencji, a także wystawnych bankietów czy pokazów w ...
 
 

Centrum targowe gwarantuje, że organizacja konferencji w takim miejscu pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby oraz wymagania klientów biznesowych.

Ponadto uczestnikom tego typu eventów oferowane jest dużo większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nie muszą przemieszczać się między ulicami, czy nawet miastami, aby dostrzeć w konkretne miejsce. Wszystko znajduje się na terenie centrum targowego. Można liczyć na kawiarnie, kluby, siłownie, baseny, restauracje oraz sklepy w bliskim sąsiedztwie tego typu obiektów. Tworzy to swoisty samowystarczalny system, na którym znajdziesz to, co jest potrzebne w danej chwili. Hotele w centrach targowych oferują nowoczesne i przytulne hotele, w których można się zrelaksować. Dzięki dostępowi do szybkiego, bezprzewodowego internetu możliwa jest efektywna praca także w zaciszu pokoju gościnnego.

Największym atutem jakie posiadają sale konferencyjne w centrach targowych to bogate zaplecze technologiczne.

W pomieszczeniach funkcjonują systemy ścian modułowych. Umożliwia to dowolną modyfikację wielkości pokojów. Można dostosować sale szkoleniowe pod kameralne spotkania bądź duże konferencje osiągające liczbę nawet kilkuset uczestników. Zaawansowane systemy oświetleniowe oraz możliwość zaciemnienia okien jest atutem nowoczesnych budynków. Za ich pomocą można sprawić, że prezentacja multimedialna okaże się wielkim sukcesem. Podstawowe informacje oraz szybkie notatki można zapisywać na flipchartach.

Sale konferencyjne w centrum targowym oferują także usługi dodatkowe.

Udostępniają laptopy z aktualnym oprogramowaniem, materiały biurowe bądź punkty ksero. Ważne jest także to, że inne mniejsze firmy zawsze starają się nawiązać współpracę z takimi dużymi obiektami. Właściciele Centrum Targowego często posiadają zaprzyjaźnionych i sprawdzonych współpracowników w innych branżach. Dotyczy to chociażby firm przewozowych, rozrywkowych bądź cateringowych. Wszystkie te elementy sprawiają, że organizacja szkolenia staje się łatwa i przyjemna. Doświadczona kadra pracownicza potrafi poradzić sobie z niemal każdym problemem oraz posiada fachową wiedzę z wielu dziedzin. To, że Centra Targowe posiadają wielkopowierzchniowe hale wystawiennicze umożliwia planowanie nawet najbardziej nietypowych wydarzeń biznesowych, kulturalnych, sportowych czy oświatowych. Świetnie funkcjonują urokliwe bankiety czy jubileusze. Goście mogą czuć się swobodnie dzięki tak dużej przestrzeni. Centrum Targowe to przestrzeń nieograniczonych możliwości oraz profesjonalnych, innowacyjnych rozwiązań technicznych. Organizacja konferencji czy szkolenia w takim miejscu, to gwarancja realizacji usług na najwyższym możliwym poziomie.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".