Szybkie wyszukiwanie
 • 4 Liczba sal
 • 190 Największa
  sala konferencyjna:
 • 69 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych Obiekty konferencyjne z Wifi Obiekty konferencyjne spa

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne w Hotelu Kosma zostaną wyposażone w system dżwiękoszczelnych ścianek mobilnych, dzięki czemu klienci będą mieli możliwość dowolne łączenia wnętrz. Przy zapleczu sal szkoleniowych znajduje się restauracja dla 80 osób.

    Trzy sale wielofunkcyjne mieszczące się na terenie hotelu wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Sale doskonale nadają się zarówno do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych, jak i bankietów i imprez okolicznościowych. Sale mogą być łączone usuwając dzielące je mobilne ścianki. 
Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Niebieska 100 60 80
Biała 50 30 40
Czerwona 60 36 45
Trzy kolory 190 123 165

Opis obiektu

Czterokondygnacyjny Hotel Kosma w Koźminie Wielkopolskim ma do zaoferowania 69 miejsc noclegowych głównie w pokojach dwuosobowych.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb klientów biznesowych. Znajdują się w nim trzy wielofunkcyjne sale konferencyjne wyposażone w system przesuwanych ścian. Zaplecze szkoleniowe jest sprzężone z salą restauracyjną na 80 miejsc.

Na niższych kondygnacjach budynku znajduje się elegancki klub z wydzieloną strefa VIP, nowoczesną kręgielnię oraz SPA z jacuzzi, saunami, solarium i siłownią. Obiekt posiada wydzieloną salę do rozmów biznesowych. W całym hotelu dostępny jest internet.  

Pokoje

Komfortowa baza noclegowa Hotelu Kosma gotowa jest przyjęcia około 70 osób w przytulnych i sprzyjających wypoczynkowi pokojach. W klimatyzowanych pokojach jest dostęp do internetu oraz telewizor ze smart tv. Usługi dodatkowe

Najniższa kondygnacja budynku mieści klub nocny o powierzchni ponad 200 m kw z kręgiem tanecznym, salkę VIP, sauny, jacuzzi oraz solarium. Obok klubu znajduje się także nowoczesna kręgielnia, w której można nie tylko świetnie spędzić czas ze znajomymi, ale także rozerwać się po dniu szkoleń czy konferencji.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~16.7 km
Hotel Jarota
Hotel Jarota

Jarocin

Zobacz
~30.49 km
Szczypta Smaku
Szczypta Smaku

Ostrów Wielkopolski

Zobacz
~35.93 km
Hotel Libero
Hotel Libero

Milicz

Zobacz
~39.12 km
Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie
Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie

Łęka Mała

Zobacz
~47.8 km
Pałac Dąbrówka
Pałac Dąbrówka

Rawicz

Zobacz
~16.7 km
Hotel Jarota
Hotel Jarota

Jarocin

Zobacz
~30.49 km
Szczypta Smaku
Szczypta Smaku

Ostrów Wielkopolski

Zobacz
~35.93 km
Hotel Libero
Hotel Libero

Milicz

Zobacz
~39.12 km
Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie
Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie

Łęka Mała

Zobacz
~47.8 km
Pałac Dąbrówka
Pałac Dąbrówka

Rawicz

Zobacz

Aktualności

Komentarze (4 wypowiedzi)

obiekt: Hotel Kosma Hotel Kosma
 • 4

Ładna sala szkoleniowa. Bardzo wygodne siedzenia. Komfortowo i nowocześnie. Bardzo często jeżdżę na szkolenia i wygląd i estetyka miejsca ma dla mnie spore znaczenie. Sprawne wi-fi bez problemu mogłam wieczorem popracować przy laptopie, a i w trakcie szkolenia łącze działało bez zarzutu. Sam Hotel Kosma również ładny i elegancki. Wszędzie bardzo czysto. Spory parking. Pokoik pachnący, ładny. Rano bardzo dobre śniadanie i przyjemna obsługa. Hotel ma fajna strefę SPA. Jestem zadowolona z pobytu w tym miejscu.


 • 5

Hotel Kosma to dobry obiekt konferencyjny w województwie wielkopolskim, który jest blisko siedziby naszej firmy i to jeden z powodów dla którego z niego korzystamy. Poza tym posiada trzy wielofunkcyjne sale konferencyjne i co jest dla nas ważne, są one wyposażone w system przesuwanych ścian, z którego zdarzyło nam się skorzystać. Trzeba też wspomnieć o bardzo pomocnym personelu tego obiektu, który nam pomógł w wielu kwestiach.


 • 5

Hotel - SUPER! Pokoje przestronne, doskonała kuchnia, atrakcje (spa, kręgielnia, siłownia, klub). Sale konferencyjne można dostosować według potrzeb (przesuwne ściany). Niemal sterylna czystość. No i obsługa! Takiej nie ma nigdzie. POLECAM.


 • 5

Bardzo miła i przyjazna obsługa w hotelu, hotel bardzo ładny i nowoczesny. Super kręgielnia! Polecam każdemu bo można dobrze się rozerwać i zabawić :)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij