Hotel ****

Conrad Comfort

2
Liczba sal
150
Największa sala konferencyjna
144
Liczba miejsc noclegowych
40
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum konferencyjne obiektu składa się z obszernej sali podlegającej podziałowi na mniejsze przestrzenie za pomocą systemu mobilnych ścian. Jest to idealny wariant dla przedsiębiorców planujących nie tylko konferencje, ale również wszelkiego typu szkolenia, prezentacje czy warsztaty zarówno dla większych, jak i bardziej kameralnych grup.
Metraż oraz aranżacyjna plastyczność pozwalają na dostosowanie rozstawienia krzeseł i stołów do liczebności danego eventu, dając możliwość zgromadzenia od 12 do nawet 150 osób przy korzystaniu z całości powierzchni. Standardowo do wyboru jest ustawienie teatralne, szkolne oraz w podkowę.

Profesjonalne warunki do pracy zapewnia kompleksowe zaplecze techniczne, szybkie połączenie internetowe i dostęp do dużej ilości naturalnego światła, które w razie potrzeby można ograniczyć.

Obsługa nie pozostawia najemców samych, oferując w każdym momencie pomoc przy realizacji wydarzeń - w tym gwarancję ich wzbogacenia o serwis kawowy i pełnowartościowe menu obiadowe w różnych odsłonach.

Conrad Comfort - Opis obiektu

Conrad Comfort to wyjątkowe miejsce wśród krakowskich obiektów, zaaranżowane w duchu elegancji i pełnej funkcjonalności. Kompleksowość oferty obiektu sprosta oczekiwaniom wszystkich osób przybyłych do miasta, niezależnie od motywów ich podróży - czy to celów turystycznych, czy czysto zawodowych.

Uwzględniając różnorodność potrzeb swoich Gości, Conrad Comfort oddaje do dyspozycji nowocześnie urządzone pokoje oraz apartamenty, a także centrum konferencyjne złożone z sali dostosowanej do współczesnych standardów biznesowych.

Kompetentna obsługa gwarantuje, że pobyt w hotelu przebiegnie pod znakiem przyjaznej atmosfery, zaś lokalizacja zapewnia wygodę podróżowania zarówno dla osób korzystających z komunikacji miejskiej (bliskość przystanków autobusowych), jak i kierowców własnych aut (prywatny parking do dyspozycji). 


Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

Conrad Comfort - Pokoje

Pokoje Conrad Comfort urządzone zostały w ciepłych tonacjach, z przewagą eleganckich, drewnianych wykończeń. Nastrojowe oświetlenie oraz kwiatowe elementy dekoracyjne tworzą w nich atmosferę stworzoną dla chwil odpoczynku.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz zaopatrzone w mini bar, sejf, telewizor, serwis kawowy i kuchenki mikrofalowe. Warunki do pracy zapewnia szybkie połączenie WiFi na terenie całego obiektu.

Na miłośników większych przestrzeni czekają przestronne apartamenty, złożone z 2 odseparowanych sypialni z własnymi łazienkami, salonu oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Wynajmujący mogą skorzystać tu z płyty indukcyjnej, kuchenki mikrofalowej, lodówki, zmywarki i pralki.


Conrad Comfort - Usługi dodatkowe

Przestrzeń Conrad Comfort sprawdzi się także w przypadku organizacji prywatnych imprez okolicznościowych czy luźniejszych wypadów firmowych, których oprawa na długo zapadnie w pamięć uczestników.

Klienci biznesowi mogą liczyć na organizację transportu z lotniska, a także dostęp do faksu i kserokopiarki.


Opinie
5.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie Conrad Comfort ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Do Hotelu Conrad Comfort w Krakowie trafiłem w celach zawodowych. Korzystałem z ofert szkoleniowej. Bardzo przyjemne miejsce. Sala z duża ilością miejsca, ustawna. Dobre oświetlenie, dużo naturalnego światła i możliwość zaciemnienia. Bardzo ładne, przestronne pokoje. O obsłudze hotelu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Kraków

Q Hotel Kraków
~0.64 km
Q Hotel Kraków Kraków
Tylko ~0.64 km od Conrad Comfort
Novotel Kraków City West
~2.05 km
Novotel Kraków City West Kraków
Tylko ~2.05 km od Conrad Comfort
Hyatt Place Kraków
~2.88 km
Hyatt Place Kraków Kraków
Tylko ~2.88 km od Conrad Comfort
Hotel AC Marriott Krakow
~2.96 km
Hotel AC Marriott Krakow Kraków
Tylko ~2.96 km od Conrad Comfort

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz