Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.05.2023

Hotel Conrad i Conrad Comfort - 4-gwiazdkowe hotele na konferencję w Krakowie

Hotel Conrad i Conrad Comfort - 4-gwiazdkowe hotele na konferencję w Krakowie

Zastanawiałeś się kiedyś, czym powinien charakteryzować się odpowiedni obiekt na organizację konferencji i szkoleń? Jeśli tak, to z pewnością zwróciłeś uwagę na korzystną lokalizacją, wysoki standard obsługi, nowoczesne sale oraz niezawodne sprzęty multimedialne. Zdecydowanie są to solidne podstawy, na których można oprzeć organizację nawet najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Być może zastanawiasz się teraz, jak znaleźć taki obiekt. Cóż - w praktyce jest to bardzo proste! Przykładami takich miejsc są Hotel Conrad i Conrad Comfort, czyli obiekty o 4-gwiazdkowym standardzie, który mieszczą się w Krakowie. Jego goście mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług oraz ciepłą, domową atmosferę.

W tym artykule napisaliśmy nieco więcej o ofercie tych obiektów. Jeśli więc interesują Cię hotele na konferencję w Krakowie, to koniecznie musisz zostać z nami! Zachęcamy do lektury!


Hotel Conrad - 4-gwiazdkowy hotel na spotkanie biznesowe w Krakowie

Obiekt ten ma w swojej ofercie wszystko to, co niezbędne jest do realizacji wszelkich imprez firmowych, konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości oddaje on dwie sale - na 25 i 45 osób w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenia te są nowocześnie urządzone, klimatyzowane i w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny.


Hotel Conrad zapewnia też komfortowe zaplecze noclegowe, które składa się z 8 apartamentów oraz 90 pokoi. Co ważne, część tych pomieszczeń jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo obiekt przygotował też ciekawe atrakcje i udogodnienia, które jeszcze bardziej uświetniają cały pobyt. Można wśród nich wymienić m.in. saunę, jacuzzi, pokój fitness oraz wypożyczalnię rowerów i skuterów. Zmotoryzowani goście mogą z kolei liczyć na parking podziemny oraz parking przy hotelu.


Conrad Comfort - nowoczesny hotel na konferencję z miejscami noclegowymi

Obiekt ten reprezentuje eleganckie i stylowo urządzone hotele w Krakowie. W dodatku wyróżnia się on kompleksową ofertą usług, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji gości oddaje on obszerną salę biznesową, którą można podzielić na mniejsze przestrzenie dzięki systemowi mobilnych ścian. W rezultacie więc mogą się tam odbyć zarówno kameralne spotkania oraz narady, jak i znacznie większe eventy - nawet na 150 osób. Hotel Conrad gwarantuje kompleksowe zaplecze techniczne, dostęp do dużej ilości światła naturalnego oraz szybkie połączenie internetowe.

Zaplecze konferencyjne to oczywiście nie wszystko, na co mogą liczyć goście. Hotel Conrad przygotował też wysoce komfortowe miejsca noclegowe w wygodnych pokojach i apartamentach.


Trzeba przyznać, że oba "Conrady" to naprawdę odpowiednie miejsca na spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe. Na koniec warto podkreślić, że znajdują się one atrakcyjnej części stolicy Małopolski - jedynie 10 minut jazdy od centrum oraz od Portu Lotniczego Kraków-Balice. Oba hotele znajdują się dokładnie przy ulicy Josepha Conrada 29.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij