Obiekt w budowie

L Hotel Łódź

Łagiewnicka 305, Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki,
91-001 Łódź,
łódzkie
Zobacz na mapie
1
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

L Hotel Łódź oferować będzie 2 restauracje znajdujące się w historycznych szklarniach. Sale restauracyjne będą mogły zamienić się w sale konferencyjne i bankietowe.

Wiele możliwości aranżacji przestrzeni dają event managerom duże pole do popisu. Sale te pomieszczą około 250 osób w ustawieniu zasiadanym.

L Hotel Łódź - Opis obiektu

L Hotel Łódź to kompleks hotelowy powstający na terenie Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki, w zespole pałacowo-parkowym. Obok XIX-wiecznego Pałacu Heinzla powstaną m.in. apartamenty, hotel, dwie sale restauracyjno-eventowe, kawiarnia, strefę Wellness & SPA, siłownia, dwa korty do squasha, sala do ćwiczeń grupowych i wiele innych atrakcji.

Kompleks hotelowy zaoferuje obiekty w standardzie 5-gwiazdkowym. W części pałacowej powstanie 11 luksusowych apartamentów. A w nowo wybudowanej części dodatkowe 32 apartamenty i 3 lub 4 apartamenty "na wodzie".

W historycznych, XIX-wiecznych pałacowych wnętrzach oprócz apartamentów o pow. od 60 do 300 m2, znajdzie się również Sala Balowa, Biblioteczka, Chef's Table, Gentleman Lounge, Private Dining Room i kawiarnia z malowniczym widokiem na park i staw. W kawiarni tej znajdować się będzie również pomieszczenie VIP i wyjście na taras. Kawiarniany taras będzie na tyle przestronny, że będzie pełnił również funkcje eventowe.

W pałacu znajdzie się również miejsce do wypoczynku i relaksu. Strefa Wellness na II piętrze pałacu będzie zaopatrzona w jacuzzi na dachu, sauny i ogólnodostępną strefę relaksu.

Nieodłączną częścią pałacu jest również ogród zimowy, w którym będzie można się zrelaksować pośród unikatowej roślinności.

W ramach kompleksu L Hotel Łódź powstanie również 5-gwiazdkowy hotel oferujący komfortowe apartamenty. Do dyspozycji hotelowych gości oddana zostanie także strefa aktywizacji ruchowej (2 przestronne sale do ćwiczeń grupowych, 2 korty do squasha, siłownia), strefa kompleksowej regeneracji z 11 gabinetami SPA. W tym miejscu goście będą mogli poznać koncepcję holistycznego podejścia do zdrowia człowieka. Specjalny nacisk kładzie się w niej na reedukację zachowań prozdrowotnych. W części hotelowej znajdzie się również strefa saun i łaźni przyspieszających regenerację psychofizyczną oraz 2 pokoje relaksu.

Otwarcie L Hotel Łódź planowane jest etapowo: od końca 2020 do jesieni 2021 roku.

L Hotel Łódź - Lokalizacja
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie L Hotel Łódź ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Łódź

m Hotel
~6.86 km
m Hotel Łódź
Tylko ~6.86 km od L Hotel Łódź
Arche Residence Łódź
~6.91 km
Arche Residence Łódź Łódź
Tylko ~6.91 km od L Hotel Łódź
Hotel The Loom
~7.19 km
Hotel The Loom Łódź
Tylko ~7.19 km od L Hotel Łódź
CoSpot Office & Coworking
~7.61 km
CoSpot Office & Coworking Łódź
Tylko ~7.61 km od L Hotel Łódź

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz