Szybkie wyszukiwanie

Arche Hotel Piła

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
  • 9 Liczba sal
  • 500 Największa
    sala konferencyjna:
  • 271 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • 45 Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Nowy hotel w Pile może pochwalić się rozbudowanym i nowoczesnym zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji organizatorów oddaje 6 sal o powierzchni od 75 do 240 m2. Po połączeniu wszystkich sal obiekt dysponuje 600 m2 powierzchni, co umożliwia organizację naprawdę dużych wydarzeń biznesowych do 500 osób. 

System modułowych ścian umożliwia dopasowanie przestrzeni do liczby osób i potrzeb organizatora. Możliwość wielu konfiguracji to z pewnością spory atut centrum konferencyjnego w Arche Hotel Piła.

Wszystkie sale wyposażono w profesjonalny sprzęt i niezbędne gadżety. Znajdziemy w nich m.in. system audiowizualny, szybki i bezprzewodowy internet, oświetlenie, dostęp do światła dziennego i indywidualnie sterowaną klimatyzację. 


Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Sala Piła 500 120 220
Sala Rzeczna 190 50 85
Sala Turystyczna 190 50 85
Sala Noteć 75 20 35
Sala Kuźnik 70 15 35
Sala Staszic 65 15 30
Sala Gwda 65 15 30
Sala Piława 65 15 30
Sala Gordalina 65 15 30

Opis obiektu

Arche Hotel Piła znajduje się na Placu Pocztowym, przy ulicy Piłsudskiego. Otoczenie hotelu jest objęte ochroną konserwatorką, ponieważ znajduje się tam średniowieczna architektura. Historyczne zabudowanie doskonale łączy się z nowoczesną infrastrukturą, co tworzy spójną całość i wyjątkowy klimat tej historycznej części miasta. 

Pokoje

Arche Hotel Piła spokojnie zakwateruje ponad 270 osób. Do dyspozycji gości jest 159 pokoi 1- lub 2-osobowych, które zostały zaprojektowane bardzo stylowo, z zastosowaniem atrakcyjnych kontrastów i nowoczesnych rozwiązań. Współczesny design mebli powinien spodobać się większości gości. Do wyboru gości są pokoje typu: Standard, Superior i Apartament.

Podstawowe wyposażenie obejmuje telewizję, zestaw do kawy/herbaty, internet, klimatyzację, biurko do pracy, suszarkę do włosów, ręczniki i zestaw kosmetyków powitalnych.

Restauracja

W hotelu znajduje się Restauracja, która pełni ważną funkcję zarówno podczas codziennego pobytu, jak i organizacji przyjęć okolicznościowych czy cateringu firmowego.

Posiada casualowy charakter, więc każdy może poczuć się tu swobodnie i komfortowo. Duża przestrzeń umożliwia organizację przyjęć okolicznościowych i firmowych imprez integracyjnych. 

W lokalu można wyodrębnić indywidualne strefy dzięki zastosowaniu różnych kolorów. Każdy "kąt" lokalu posiada indywidualny charakter. 

W menu znajdziemy dania przygotowywane ze świeżych i wysokiej jakości składników. Szef kuchni dba zarówno o smak potraw, jak i sposób ich podania.

Usługi dodatkowe

A jakie jeszcze dodatkowe usługi może zaoferować ten nowy hotel w Pile?

Takie, które spodobają się zarówno miłośnikom aktywnego spędzania czasu, jak i tym, którzy cenią sobie relaks podczas pobytu w hotelu. W obiekcie znajdziemy bowiem dobrze wyposażoną siłownię oraz saunę fińską

Zmotoryzowanych gości zapewne ucieszą miejsca parkingowe, którymi dysponuje pilski hotel.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0.3 km
Hotel Gromada Piła
Hotel Gromada Piła

Piła

Zobacz
~28.8 km
Smolarnia Hotel & Restaurant
Smolarnia Hotel & Restaurant

Trzcianka

Zobacz
~48.52 km
Pestkownica
Pestkownica

Krzyż Wielkopolski

Zobacz
~0.3 km
Hotel Gromada Piła
Hotel Gromada Piła

Piła

Zobacz
~28.8 km
Smolarnia Hotel & Restaurant
Smolarnia Hotel & Restaurant

Trzcianka

Zobacz
~48.52 km
Pestkownica
Pestkownica

Krzyż Wielkopolski

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij