Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park zlokalizowane jest w sąsiedztwie Parku na Wyspie w Pile. Położone w samym centrum miasta, nad rzeką Gwdą. To doskonałe miejsce na organizację spotkania biznesowego - nie tylko dzięki bardzo dobrej lokalizacji.

Na nowoczesne zaplecze składa się kilka sal konferencyjnych, a dzięki ich różnorodności każdy przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie. W salach organizowane są m.in. konferencje, szkolenia, warsztaty, kongresy, targi, wystawy, a nawet rozmowy rekrutacyjne. Centrum składa się z przestrzeni biznesowej o powierzchni 850 m2.

Cały Inwest-Park powstał, by podnieść atrakcyjność inwestycyjną pilskiego subregionu, a także by wspierać rozwój przedsiębiorczości na tych terenach. To największy biurowiec w Pile.


 • Największa
  sala konferencyjna: 288
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 0
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park w Pile to 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, które dają wiele możliwości aranżacji miejsc. Największa Sala Miejska pomieści nawet 288 osób. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt, m.in. flipchart, rzutnik multimedialny, ekran czy prezenter. Na terenie centrum goście Inwest-Parku mogą korzystać z bezprzewodowego internetu. Sale można wynajmować przez 7 dni w tygodniu. Eleganckie wnętrza i nowoczesne rozwiązania przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym organizatorom eventów.

Do wszystkich sal konferencyjnych jest bardzo dogodny dostęp, bowiem Inwest-Park posiada aż trzy wejścia i trzy recepcje.

Największa Sala Miejska doskonale nadaje się również do organizacji rozmaitych widowisk, takich jak np. koncerty, wernisaże czy inne duże uroczystości. Wewnątrz oprócz standardowego sprzętu multimedialnego znajdują się również urządzenia ruchowe, statyczne, oświetlenie architektoniczne i brandingowe.

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Miejska 288 --- ---
Kuluary Sali Miejskiej 100 40 ---
Sala Beżowa 100 45 24
Sala Zielona 18 --- ---
Sala Fioletowa 18 --- ---

Pokoje

Miejsca noclegowe dla gości czekają w Hotelu Gwda, który mieści się tuż przy budynku Inwest-Parku. Obiekt oferuje 37 komfortowo wyposażonych i bardzo przytulnych pokoi. Każdy z nich posiada własną łazienkę i dostęp do internetu.

Pokoje są idealnym miejscem do wypoczynku po dniu pełnym pracy lub by na chwilę odsapnąć w przerwach między modułami spotkania biznesowego.

Restauracja

Centrum świadczy usługi cateringowe i organizuje przerwy kawowe, które są tak ważne podczas dłuższych konferencji czy szkoleń. Za dania odpowiada zaprzyjaźniona Restauracja Pomarańczowy Fortepian. W zależności od ceny w skład przerwy kawowej wchodzić może kawa, herbata, woda mineralna, soki, kruche ciastka, sernik, jabłecznik, kanapki. Można też skorzystać z oferty lunchowej - na gości czekają pyszne i pożywne posiłki.

Jeśli goście Inwest-Parku wynajmą na swoje spotkanie biznesowe Salę Miejską, Kuluary Sali Miejskiej i Salę Beżową, istnieje możliwość organizacji przerw kawowych oraz lunchu we foyer przy Sali Miejskiej. Znajdują się tam wygodne fotele i stoliki, co wpływa na komfort i wygodę podczas spożywania posiłków i przekąsek.

Usługi dodatkowe

Atutami Centrum Biznesowo-Konferencyjnego Inwest-Park są m.in.:

 • doskonała lokalizacja w centrum miasta i dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem
 • bezpłatny parking
 • rabat na nocleg w Hotelu Gwda
 • korzystne pakiety usług
 • nowoczesna przestrzeń
 • możliwość organizacji wydarzeń kulturalnych i międzynarodowych eventów
 • profesjonalny sprzęt

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0.68 km
Hotel Gromada Piła
Hotel Gromada Piła

Piła

Zobacz
~29.4 km
Smolarnia Hotel & Restaurant
Smolarnia Hotel & Restaurant

Trzcianka

Zobacz
~48.14 km
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin

Wągrowiec

Zobacz
~0.68 km
Hotel Gromada Piła
Hotel Gromada Piła

Piła

Zobacz
~29.4 km
Smolarnia Hotel & Restaurant
Smolarnia Hotel & Restaurant

Trzcianka

Zobacz
~48.14 km
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin

Wągrowiec

Zobacz

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park
 • 5

Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park od początku nam się bardzo spodobało. Jest doskonale położone - w samym środku miasta, nad rzeką Gwdą, co sprawia, że jest tu świetny klimat. Do tego do wyboru jest wiele profesjonalnych sal konferencyjnych, wyposażonych w doskonały sprzęt audio i wideo, super nagłośnienie i oświetlenie. Do tego bardzo życzliwy personel. Świetny obiekt konferencyjny w Pile!


DODAJ KOMENTARZ +