Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe Unitra w Polańczyku

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe Unitra mieści się przy ulicy Równej w Polańczyku – górskim kurorcie w województwie podkarpackim. Obiekt położony jest w cichej okolicy w otoczeniu zieleni, co wpływa na komfort wypoczynku. Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe Unitra to świetna lokalizacja na spotkania – można w nim organizować szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Hotel konferencyjny, jakim jest Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe Unitra oferuje swoim gościom noclegi w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są wyposażone w nowoczesne telewizory LCD. Mają również prywatne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W obiekcie konferencyjnym jest dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. Obiekt pozwoli gościom odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.

Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe Unitra to obiekt szkoleniowy polecany na konferencje w województwie podkarpackim. Posiada centrum konferencyjne składające się z kilku sal wielofunkcyjnych. Sale szkoleniowe na wyposażeniu mają dostęp do internetu oraz sprzęt audiowizualny i nagłaśniający.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.